Жилище,деца и брак?

  • 3 983
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
3 - та опция .
Ние си купихме апартамента преди да сключим брак  Laughing - много смело решение , нали ?
8 месеца след това сключихме брак . Детето се роди година по - късно .

# 16
  • Мнения: 46 526
Имам си от всичко, последователността при нас беше брак, жилище, дете Simple Smile

3 - та опция .
Ние си купихме апартамента преди да сключим брак  Laughing - много смело решение , нали ? ...

Ако сте го взели 50:50 си е по-сигурна работа от СИО-то  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 068
Имаме брак и дете. Имаме и две жилища, но не са в града, в който живем та изобщо не ги броя. Моята комбинация засега е брак и дете/в този ред/ и се надявам в обозримо бъдеще да стигнем и до жилището.

# 18
  • Мнения: 3 641
Жилище, което е по-равно на двамата без брак.Дай Боже скоро и бебо да се появи Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Брак, дете, жилище,в тази последователност. Макар че жилището ни/много ми е грозна тази дума/ все още не е готово за живеене. Иначе дом си имаме от преди брака, пък било то и под наем.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 862
Брак,дете,жилище,второ дете Grinning.

# 21
  • Мнения: 2 908
Жилище,брак и дете.  Peace В тази последователност.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами аз имам дете и жилище, но нямам брак. ПРичината е в мен. Години наред имам предложения по 1-2 пъти годишно от мъжа до мен да се оженим, но аз не искам. Имам чувството, че ми предлага да вляза в затвор. Shocked
Иначе живеем заедно от 5 години.

# 23
  • Мнения: 2 133
Жилище, брак и дете!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 064
Имам ги и трите, ама детето беше най-желаното и най-дълго очакваното! Всичко друго е суета и бели кахъри...

# 25
  • Мнения: 17
Имаме брак и дете. Имаме и две жилища, но не са в града, в който живем та изобщо не ги броя. Моята комбинация засега е брак и дете/в този ред/ и се надявам в обозримо бъдеще да стигнем и до жилището.
и аз така

# 26
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Гласувах с последна опция.Само жилище нямаме. Tired

# 27
  • Мнения: 15 619
Брак, дете, жилище, дете - по изчерпателно от туй, здраве му кажи.  Mr. Green
Само че има моменти, когато ми причернее пред очото, не мисля ни за жилище, ни за брак, само за децата.  Mr. Green Така че ти си имаш най-ценното. Ако мъжът до теб не се чувства притиснат, може и сам да ти предложи. И по правило ще се случи сигурно, когато на теб няма да ти пука толкова вече.

# 28
  • Мнения: 4 965
Няколко деца, няколко жилища и само един брак. Засега искам още 1-2 жилища и още 1-2 деца, ама за всичко има време. Надявам се да нямам повече бракове. Sunglasses

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Жилището което имаме е по-точно на съпругът ми, купил си го е преди да се запознаем.
После детето ни изненада, и накрая сключихме брак.
Жилището май няма смисъл да го броя, че е на друг континент дори.

Общи условия

Активация на акаунт