Фотокниги 5

  • 38 923
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 185
Гаргамелчо  bouquet
Значи ако искам със снимка на корицата просто е нормална нали? Смисъл не избирам друго?
И ако може за качеството къде е най-добре  Blush

Поръчвала съм в Инку и в Май Канвас-доволна съм. В Блърб доколкото чувам е много добро качеството. В Арт'с кау цените са добри, но качеството куца. Това е в общи линии.

# 61
  • Мнения: 71
Гаргамелчо  bouquet
Значи ако искам със снимка на корицата просто е нормална нали? Смисъл не избирам друго?
И ако може за качеството къде е най-добре  Blush

За да ти е снимката на корицата избираш Hardcover,ImageWrap
Само се съобразявай с големината на снимките ти да отговаря с това което ти изисква, във всяко празно място си пише колко е минималното изискване като размер за снимка
момичета, видяхте ли Вlurb има вече голям квадрат - 30 на 30
и другото ново което видях е че за съжаление вече цената е само в долари

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 10:08 от laguna

# 62
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

и другото ново което видях е че за съжаление вече цената е само в долари

горе има бутон да си я смениш в паундове или евро Peace

# 63
  • Мнения: 71
[горе има бутон да си я смениш в паундове или евро Peace
[/quote]

 Peaceправа си, на предното зареждане на страницата ги нямаше, сега като го рефрешнах се показа

# 64
  • Мнения: 99
Относно качеството на фотоалбумите-поръчвала съм в Инкубук и съм много доволна. Разглеждала съм албум от Блърб-също предлагат добро качество.

# 65
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Момичета, за новия принтер на Кравичката, трябва ли някъде да се отбелязва нещо или вече всички книжки печатат с него Thinking


Анима, мерси  bouquet

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 00:11 от didi_im

# 66
  • Мнения: 469
всички печатат с него.

# 67
  • Мнения: 24
Здравейте Мамита Simple Smile

и аз се заинтересувах за тия фотоалбумчета и поразпитах тук там. Ако искате ми пишете на лична за размери и страници и ще поптам за цена. Моята приятелка си направи сватбения фотоалбум в тази фирма и от нея знам, че цените са били в пъти по ниски от цената, която фотографа й е дал Shocked. Беше доволна от качеството на печат. Знам че поръча един с меки корици и един с дебела корица. Не искам да правя реклама, затова не пускам името на фирмата.

Оставам на разположение ако имате въпроси!

лека на всички

# 68
  • Мнения: 2 185
В случай, че някой не е получил офертата на Инку

Цитат
Order by Sunday, June 14, 2009, using coupon code SAVE10609 to save $10 off your next book order of $30 or more*.

Май Канвас имат код за безплатна доставка ( но важи само за САЩ) до 9 юни
Цитат
Now through June 9, get free U.S. ground shipping (minimum $25 order) when you enter this code at checkout: DG2009.

# 69
  • Мнения: 473
Здравейте, от доста време не съм влизала в последните теми. Сега ми се иска да спретна една книжка на малкия и ме интересува инку оправиха ли си писането. В смисъл може ли да се пише вече на български или не може както преди ?

# 70
  • Мнения: 71
Cvete™  в инку може вече да се пише на кирилица доколкото си спомням, но пък доставката до България я направиха 25 долара, да го имаш впредвид Peace

# 71
  • Мнения: 919
Вижте какво получих от кравичката

Get a 8"x8" photo book, 100 pages, at $24.99/each, with free shipping.

Checkout Code: 8X8BOOK100P
Offer Expires On: 6/30/2009

# 72
  • Мнения: 1 674
Момичета,правя книжка за подарък и ми трябва такава от 39страници за кравичката.Ако на някой му се намира и не му трябва много моля да ми пише,аз от своя страна имам кодове за 7 книжки 20страници,ако на някой му трябват да свирка! Grinning

# 73
  • Мнения: 469
Момичета,правя книжка за подарък и ми трябва такава от 39страници за кравичката.Ако на някой му се намира и не му трябва много моля да ми пише,аз от своя страна имам кодове за 7 книжки 20страници,ако на някой му трябват да свирка! Grinning

аз имам код за книга  8 на 8 от 100 стр - 25 долара с доставката, ако го искаш пиши ми на лични Simple Smile

# 74
  • Мнения: 952
Чудя се дали кода за книгата  8 на 8, 100 стр, на цена 25 долара с доставката е един и същ  newsm78, като дадения от Гаргамелчо

Get a 8"x8" photo book, 100 pages, at $24.99/each, with free shipping.
Checkout Code: 8X8BOOK100P
Offer Expires On: 6/30/2009

Имам и въпрос, дали шипинга е безплатен само за САЩ или важи и за България.

Дано не съм Ви досадила с питането.  Wink  Hug

Общи условия

Активация на акаунт