Фотокниги 5

  • 38 964
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 469
Чудя се дали кода за книгата  8 на 8, 100 стр, на цена 25 долара с доставката е един и същ  newsm78, като дадения от Гаргамелчо

Get a 8"x8" photo book, 100 pages, at $24.99/each, with free shipping.
Checkout Code: 8X8BOOK100P
Offer Expires On: 6/30/2009

Имам и въпрос, дали шипинга е безплатен само за САЩ или важи и за България.

Дано не съм Ви досадила с питането.  Wink  Hug

и за българия важи.

# 76
  • Мнения: 2 111
Същият код получих и аз,валиден до 30.06.2009 така че е един и същ.

Чудя се дали кода за книгата  8 на 8, 100 стр, на цена 25 долара с доставката е един и същ  newsm78, като дадения от Гаргамелчо

Get a 8"x8" photo book, 100 pages, at $24.99/each, with free shipping.
Checkout Code: 8X8BOOK100P
Offer Expires On: 6/30/2009





# 77
  • Мнения: 952
анима, erota - благодаря Ви момичета  bouquet

# 78
  • Мнения: 22 529
Здравейте момичета,
още от миналата година искам да направя фотокнига със снимки на дъщеря ми, сега разглеждах сайтовете и се спрях на т.нар. Инку.
Имам обаче един въпрос, когато зареждам снимките от компютъра го правя в хронологичен ред (тоест както искам да вървят и снимките в книгата), но когато се заредят в инку вече да ги подреждам в книгата, те не са в реда, в който аз съм ги посочила от компютъра.
Как да стане така, че да се спазва хронологията, която аз съм дала?
Трябва ли 1 по 1 да зареждам снимките (но все пак 50-60снимки са си доста да се цъкат по една) или може на групички по 4-5снимки и така да ги ъплуодвам?

# 79
  • Мнения: 919
Mirama, може би ако преименуваш снимките така че да са последователно..
също да ти напомня че шипинга на Инку до бг е 25$ само шипинга

# 80
  • Мнения: 22 529
Гаргамелчо, мерси, ще пробвам и така.
А в сайта на ArtsCow как са цените и качеството? И съответно шипинга до БГ.

# 81
  • Мнения: 95
Здравейте! Сигурно повечето от вас, регистрирани в кравичката са получили имейл с оферта за безплатни китове.НА тях пише "Limited Time'. Знаете ли за колко време са безплатни и ако сега си ги прибавя към албумите, а направя албума да кажем чак след месец дали все още ще са ми безплатни?

# 82
  • Мнения: 919
tiya, не знам за тези китове, най вероятно ще са си безплатни

тази тема съвсем замря, надявам се че всички са по ваканции и събиращи материали за следващата книга Laughing
да пусна един код за кравичката, нов формат книжка 5х7, 40 стр. с твърди корици за $4.99 с безплатен шипинг.
7X5BOOKS499
валиден до края на Юли
явно не може да се принтва на корицата, има прозорче към първа страница.. само не разбрах дали е на хартия или е някакъв номер с подвързване на снимки Thinking

поправка.. сега го погледнах и се печата и от двете страни, значи трябва да си е книжка според мен, отивам да събирам снимкиSimple Smile
пише че няма лимит, но мисля че кода може да се ползва само веднъж така че ако поръчвате повече от една, добра идея е да ги пуснете заедно!!

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 17:41 от Гаргамелчо

# 83
  • Мнения: 529
Дали някой чака книжка от Blurb? Пуснах я на 4 юни, на сайта пише, че е изпратена на 9 юни, а още я няма, обикновено идват много бързо, а сега много се бави.

# 84
  • Мнения: 99
1. We are pleased to announce our summer sale continues with these crazily priced canvas prints.

We are offering you the chance to turn your photos/images into artworks at affordable prices. What's more, all these canvas prints come with free shipping, so the price you see is the exact price you pay. No hidden fees. Use the coupon code shown below and make a saving of up to $29.99. There is no limit to how many purchases you can make, so get yours today while stocks last.

12"x12" @ $11.99
12"x16" @ $11.99
12"x18" @ $11.99

All with free shipping.

http://www.artscow.com/diy/canvas12

Coupon code: 1199CANVAS
Expires on: 7/15/2009

2. Create a custom Photo Bucket Bag in your own stylish way.

And show it off to your friend in Summer Holidays!

Crazy sale at $17.99 only, with Free Shipping. Additional bag $22.99/each.

Checkout Code: BBAG1799
Expires on: July 14, 2009
http://www.artscow.com/diy/Bucket

3. Hot selling Photo Playing Cards (Single/54-Designs, Regular, Round, Heart), $4.99/each with FREE SHIPPING!

Get it now and share with your friends!!
http://www.artscow.com/diy/cards

Checkout Code : CARDS499
Expires on 06/30/2009

4. Hot selling Photo Playing Cards (Single/54-Designs, Regular, Round, Heart), $4.99/each with FREE SHIPPING!

Get it now and share with your friends!!
http://www.artscow.com/diy/cards

Checkout Code : CARDS499
Expires on 06/30/2009

Ако някои иска, може да използва кодовете. На мен няма да ми свършат работа.
 
И още нещо от инкубук. Кода SUMMER09 ви дава 25 процента отстъпка за книга до 28.06

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 20:33 от bonbon123

# 85
  • София
  • Мнения: 6 743
Боже, обърках се - ама колко теми има за фотокниги  newsm78 newsm78 newsm78
Копвам си поста  Embarassed

УРА! СЛед няколко месеца успях да завърша и да поръчам днес моята първа книга  newsm44 newsm44 newsm44
Поръчах я в инку, защото тaм я направих. Успях да използвам един купон за 30% отстъпка и 110 страници ми излезе 56$  Hug
Ще я чакам с НЕТРЪПЕНИЕ  newsm68
Ето тук може да я разгледате ако на някой му е интересно  Blush
http://picasaweb.google.bg/damaiantii/PhotoBook#

# 86
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дам, останах безмълвна...

# 87
  • Мнения: 919
Дамаянти, книгата е станала сууупееер!! Да я снимаш като я получиш Grinning

fotokniga, ако нямаш някоя твоя лична книга която да покажеш публикувана чрез този сайт, си в нарушение на правилата на форума..
поне дай един купон да те включим следващата тема Joy

# 88
  • Мнения: 319
Дамянити,много хубави моменти си събрала!С интерес разгледах всичките 110 фотоса Grinning
Май ще се заема и аз с тази задача,стига да си открадна повечко време  Rolling Eyes

# 89
  • София
  • Мнения: 6 743
Много ви благодаря - ще я снимам непременно като дойде - ще я чакам с нетърпение...нали е първа  Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт