Май е месец за бал,за празнуване,бивши БУРГАСки ученички стягат се за танцуване

  • 16 518
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
 

  А Кадастъра е в сградата на Проектантска с/у хотел Космос. На 4-ти етаж.

 
Нали точно за това се редях там преди известно време (май миналата година беше)на едни дълги опашки ,да ми впишат промените и да направят справка?!?!?Спомням си,че пак се обсъждаше в темата и аз по този случай си изгубих няколко часа от драгоценния си житейски път...
Иве,пиши Peace

# 76
  • Мнения: 1 280
  Свраче права си, бях забравила че го обсъждахме в темата преди година наистина. Тогава всъщност беше даден срок, в който хората да си направят справка, за да няма гафове след влизането в сила на кадастралния план. Но аз що да ходя, като мога и да не ходя /друг е въпроса, че аз по принцип си откарвам по няколко часа на седмица там по работа от къде да ми дойде на ума да си проверя мойто си/ и сега хоп, оказа се че имало защо да проверя. Хубавото е, че данните от Кадастъра нямат сила що се отнася до собствеността. За проверката, може и в сайта, но трябва да си регистриран и справките са платени. За целта трябва да се внесе предварително някаква сума по сметка на Агенцията по вписване или Кадастъра. 

   Цял ден умрях от жега, след работа скочих в летните обуща, сложих тениската и на разходка, умрях от студ и ме изядоха комарите. Е това на нищо не прилича.

# 77
  • у нас
  • Мнения: 5 743
Да, бе, много комари тая вечер в морската  ooooh!

# 78
  • Мнения: 1 177
Искам да ви кажа, че в Бургас се живее... идете в Пловдив и София...жегите имам предвид ooooh! Опитвам се да си представя месец Август Rolling Eyes.

# 79
  • Мнения: 1 813
Да,тук поне духа вятър, но през деня беше топъл.
Аз си легнах преди час ама нещо не ми се спи.  Някой друг буден ?  Crazy

# 80
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
Днес беше ужас, направо едвам се дишаше  Crazy, а август наближи ли бягаме към Родопите, чист въздух, хладничко, спокойствие - Рай за душата  Party

# 81
  • Мнения: 119
Здравейте,момичета
Може ли да ми препоръчате добър специалист,който прави ФМ,или до Варна да ходя?javascript:void(0);
Тука за нашите лекари все лоши работи чувам и много вяра им нямам.

# 82
  • Мнения: 995
Здравейте,момичета
Може ли да ми препоръчате добър специалист,който прави ФМ,или до Варна да ходя?javascript:void(0);
Тука за нашите лекари все лоши работи чувам и много вяра им нямам.
Недей тук Peace

Искам да ви кажа, че в Бургас се живее... идете в Пловдив и София...жегите имам предвид ooooh!
Сега се прибираме от Пловдив...е няма такава жега Sick

Иве, като се върне температурата става зле. Дано се оправи по-бързо детето, че в тия жеги да боледуваш не е работа...

# 83
  • Мнения: 1 177
Днес се топнах в морето! Супер е! Wink

# 84
  • Мнения: 2 577
... имам подозрения, че Времето е в комбина с EVN  Mr. Green
климатика от топло, направо на охлаждане да се пуска, без почивка

daindi , водата не е ли студена още ?
 Embarassed а аз се възмутих, че съученици на сина ми са ходили на плаж днес ...

# 85
  • Мнения: 1 813
И аз ходих. Много беше хубаво.  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 1 177
Водата, като влизаш е студеничка, но като излизаш не ти пука Mr. Green

# 87
  • Мнения: 1 813
А,не,аз имам хроничен цистит и изобщо не рискувах. Много се пазя.

# 88
  • Мнения: 275
Fresh Gale данъците за имотите се плащат към Общината - в Местни данъци и такси и нямат нищо общо с НАП. Данъка се изчислява на база на декларация, която ти си подал за имота / с копие на нотариалния акт/, а не на база на информация от Кадастър.  bowuu

LYLY и според мен за ФМ не в Бургас. Аз ходих в София - МЦ Фемина.

Ками* - това за EVN и ние си го мислехме тези дни. Няма да ни намалеят сметките май. И другата седмица се очертава жега.

# 89
  • Мнения: 1 280
Днес се топнах в морето! Супер е! Wink


  Аууу аз преди юли/август не мога да се прежаля. Мога цял ден да се пържа на пясъка, но в морето не обичам.

  А не знам за жегите в София и Пловдив, но във Велико Търново е ад.

Общи условия

Активация на акаунт