Ако сте имали спонтанен аборт, в коя седмица загубихте бебчето?

  • 123 245
  • 430
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград-София
  • Мнения: 273
В  25 г.с.  ,събудих се с болки и докато стигна до болницата и да ме приемат беше прекалено късно . Точна причина и до днес не знаем .

# 16
  • Мнения: 179
Два пъти през януари и после през април (с една нормална менструация между двете бременности). И двата спонтанни аборта се случиха на 46-ти ден, плода отговаряше на всички данни до точният ден - 5г.с. и 3 дена - при цикъл 35 дена, овулация на 20 ден. Започваше с леки кафяви зацапвания, преминаващи в мощтно кървене.

# 17
  • Мнения: 767
Два пъти през 18 г.с.,един път през 5 г.с. и един път през 27 г.с. то тогава беше живо раждане ,но бебо издържа само 3 дена smile3518 smile3518 smile3518 .

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 003
В 21 г.с., в 10 г.с. и пак в 21 г.с. Третият път мислех, че ще успея, още в началото излязох в болнични, не пътувах, не вършех никаква домакинска работа. Но дойде 21 г.с., внезапно кървене, болезнени контракции, които за отрицателно време са довели до 5 см. разкритие и загуба на бебето. Ужасно трудно го преживявам, ужасно трудно ми беше да се върна отново на работа, бях психически разбита. При мен нещата се развиват светкавично. Благодарение на сегашния ми лекар и екипа на д-р Стаменов беше открита и остранена причината - огромен септум в матката. Те са моето спасение и надежда, че следващия път ще успея.

# 19
  • Мнения: 191
fever ,мила съжалявам за това което си преживяла,но щом е отсранена причината за неуспеха,следващия път вече ще си гушкаш едно малко и пухкаво бебче.От сърце ти го желая,както и на всички борещи се  Hug

# 20
  • Мнения: 629
5 г.с. при мен. Имах прокървяване няколко дни преди това. Смених 2 лекарки, които нищо не ми изписаха и ме пратиха да си правя кръвен тест, за да видят дали наистина съм бременна.

# 21
  • София
  • Мнения: 618
В 13г.с. така и не се разбра, какво точно го е предизвикало.

# 22
  • Мнения: 616
В първия ден на 18 г. с. Причината - пукнат околоплоден мехур и изтекли води... и нищо не може да помогне в този случай.
Инвитро, първо, успешно, три ембриона, редукция, кървене и малкото ми момиченце вече го няма. Искам си го обратно...  smile3514

# 23
  • Мнения: 141
В 17 г.с.Спукване на околоплодния мехур и изтичане на водите.Без видима причина.Нито болки, нито кървене.Просто се спука.Обяснение така и не намерих.Много ми е мъчно, беше бременност от ин витро на естествен цикъл.Така загубих първото си момиченце.

# 24
  • Мнения: 4 589
Lora33 точно като при мен. Аз съм сигурна, че това се е получило от редукцията, внесена е инфекция и после когато организма е по-слаб инфекцията се засилва. При нас просто е мал шанс. Както гледам и при ketti .

Направете си изследвания на плода и на плацентата, за да се види защо е станало така и да се предотврати следващия път. При мен е 100% инфекция. В деня преди да родя CRP Ми беше много завишено и изтичаха зелени води от единия мехур.

# 25
  • Мнения: 337
Аз имам два миседа. Първия път в 11 седмица. Втория път с близнаци в 9. Едничкото обаче е спряло да се разива седмица преди това. И двата пъти нищо не подсказваше че нещо не е наред. Нямах нито болки, нито кървене, нищо. Разбрахме го на прегледа.

# 26
  • Мнения: 616
Нинка, изследвания на плода се правят. Епикризата ми ще е готова след около месец точно заради изследването. И при мен имаше зеленикави води, но еднократно, през останалото време бяха примесени с кръв. Всичко стана толкова бързо... Моите изследвания бяха добри, единствено левкоцитите бяха височки и утайката доста ускорена, а инъче CRP си беше съвсем в нормите /може би покрито от антибиотика който вече бяха ми назначили/.
ketti дръж се мила, колкото и да боли. Твоя случай е идентичен с моя.  Praynig се нашите малки розови ангелчета да ни пазят и помагат в борбата с мъката и болката. Ако имаш нужда да споделяш можеш да ми пишеш на лични.

 Flowers Rose Flowers Rose за всички ангелчета

# 27
  • Мнения: 17
Първия път в 12г.с. мисед , втория в 18г.с. след серклаж , третия отново в 12 г.с. мисед и четвърта неуспешна и най -тежка загуба в 22г.с.

# 28
  • Мнения: 850
     Боже момичета , кто чета за загубите , направо моите бледнеят .... и незнам дали изобщо да ги спомена ..... на 11.07.2008 мисед в 7 г.с.  след спряло развитие и няма сърдечна дейност , а на 14.05.2009 в четвъртък в 6 г.с. прокървих и изхвърлих плодното сакче ! Прегрщам ви много силно и бъдете силни , дори и да не искаме трябва да продължим напред  Cry Cry Cry

 

# 29
  • Мнения: 1 325
 puhita , много ме натъжи историята ти Sad предполагам си правила всечки нужни изследвания!Моля се от все сърце следващият път всичко да е наред Praynig Praynig Praynig
 Рея , ketti , Lora33 ,бадем , mmmshushy80 , fever,benito_79 ,Margaret , mausidreams, Svet1970 ,nikolina-pikolina и всички които съм пропуснала, желая ви много кураж, две чертички и най-прекрасните слънчица Hug

Общи условия

Активация на акаунт