Как родихте/Как бихте искали да родите - 2

  • 8 163
  • 228
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 249
Dendri, успех Hug!

# 61
  • Мнения: 57
Родих нормално и без упойка и живот и здраве бих искала при следваща бременност пак така да родя.

# 62
  • Мнения: 1 477
Раждала съм със секцио, пак така бих искала

# 63
  • София
  • Мнения: 4 590
Първо раждане ми е, термина ми е след четири дена  Wink и предпочитам да родя естествено, безболезнено, бързо, леко, без разкъсвания или епизиотомия, без системи и ръчкане в корема.  Mr. Green Много ли искам?!? Blush
 Пожелайте ми успех и здрава бебка да гушкам след няколко дни.

Успех! Hug Вероятно почти всяка жена би предпочела така да роди. Пожелавам ти го най-искрено!

По темата - втора опция. Поне засега така мисля.

# 64
  • Мнения: 899
Две нормални. Първото с окситоцин, второто - без. Ако се случи да раждам още (малко вероятно) бих предпочела нормално, без екстри.
Имам коремна операция м/у двете раждания ( т.е. мога да сравня) и въпреки, че и след нея се възстанових безпроблемно, не бих избрала секцио, не е модерно  Mr. Green.

Dendri, най-важното за успех вече го имаш - бодър дух и настроение  Simple Smile. Стискаме палци!

# 65
  • Мнения: 1 354
Аз родих секцио поради медицински причини,но да си призная не знам как точно бих родила ако имам друго дете.

# 66
  • Мнения: 2 587
Раждала съм нормално, пак така бих искала.

# 67
  • Мнения: 2 111
Раждала съм със секцио, пак така бих искала.

# 68
  • Мнения: 1 113
Родих секцио след 18 часов опит за нормално раждане. Сега искам секцио.

# 69
  • Мнения: 2 090
Първият път родих секцио.Когато разбрах че съм бременна отново,исках да родя естествено(2 г.10 м. бяха минали от първото раждане).Но с наближаването на момента ме хвана шубето(най-вече от разясненията на лекарите какви усложнения могат да се получат в процеса на раждане,вследствие на първата операция),и не се поколебах когато заковаха:''Задължително Секцио!''.

# 70
  • Мнения: 826
Благодаря ви на всички за пожеланията момичета. Hug
Дано после на въпроса "Как родихте?", да отговоря това,което в момента отговорих на въпроса "Как искате да родите?"
Стискайте палци! Grinning
...и извинете за спамченцето Blush

# 71
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Имам 2 нормални раждания с епидурална упойка.
Разликата на децата ми е година и 9 месеца  Hug
Родих нормално, както и исках  Hug

# 72
  • Мнения: 8 999
Много исках да родя със секцио. Моят лекар обаче беше твърдо против. Уверяваше ме, че имам идеални предпоставки да родя нормално. Как ли не му се молих, ама не склони.
После, като се наложи секцио по спешност, не спря да ме подбива: "Ей, решила си беше да е секцио и успя да ме излъжеш. Голям си инат, както си искаше, така си го направи!"
Най-щастлива бях, че за второто дете вече нямаше колебания, то трябваше да се роди с планово секцио, задължително.

# 73
  • Мнения: 3 929
Родих нормално и пак бих искала да родя нормално.

# 74
  • Мнения: 14 654
Aз пък за първото много исках да е секцио, обаче не знаех какво е. Сега след като знам, вече не съм много сигурна искам ли и второто да е секцио. Не искам май.

Общи условия

Активация на акаунт