Тупкат в нас по две сърца, до ДЕКЕМВРИ все ще е така !

  • 11 748
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 240
Хайде да ни е честита новата темичка.
Може ли да ме добавите в списъка по-горе.
Термин 05.12, първа бременност, 21 год.
благодаря.

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 12:26 от petia_sport

# 31
  • Мнения: 1 391
petia_sport , welcome! Приятно изкарване оставащите до декември месеци!

Да похваля и аз заглавието - чудничко е!  Peace

# 32
  • Мнения: 274
Ха Добро утро! Аз си приготвих кафенцето и се тупнах пред компа. Вие сте наред сега  Laughing



Абе момичета, имам питанка - какво ще кажете за плажче? Може ли да ходим на плаж  Thinking

# 33
  • София
  • Мнения: 10 703
nuclearbaby.много е мъчно това,което ти се случва.но ти сама си решила да изчакаш,дано  да си права.ако не,колкото и нелогично да звучи в някои ситуации Господ си знае работата.дано да не съм прозвучала грубо Hug
и ти щеше да чакаш, повярвай ми...и не трябва да се споменава името Господне излишно.

# 34
  • Мнения: 274
nuclearbaby, така е, ще чакаш, няма начин. Какво друго ти остава. Всеки (или поне аз) бих чакала до последно, докато не ми кажат резултат на 100%. Нямаш бърза работа, само че знам, че това чакане и безизвестност ще те побъркат. Със сигурност само това ти е в главата, нямаш мира. Още малко, досега си чакала, та още седмица-две само. Аз не знам защо, но нямам лошо предчувствие за теб. Дано съм права!  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 10 703
nuclearbaby, така е, ще чакаш, няма начин. Какво друго ти остава. Всеки (или поне аз) бих чакала до последно, докато не ми кажат резултат на 100%. Нямаш бърза работа, само че знам, че това чакане и безизвестност ще те побъркат. Със сигурност само това ти е в главата, нямаш мира. Още малко, досега си чакала, та още седмица-две само. Аз не знам защо, но нямам лошо предчувствие за теб. Дано съм права!  Hug
охо,да...даже след прегледа на 26-ти ако пак няма нищо ще търся други мнения и чак тогава..и като чета колко такива случаи има и колко са били с грешни диагнози...даже снощи на гости бяхме и 2 кухи яйца,едното е на 6 месеца,другото на 4 години щурееха, само че някои лекари не казват на жената тази ужасия, а нещо друго,че е ок и да отидат на преглед еди кога си отново и нищо друго и не дават повод да си изкараш ангелите и да предизвикаш едва ли не лошото.....както и да е....ще гледам да не мисля кой знае колко,засега приемам че нещата са горе-долу наред и предвид че нямам оплаквания, се чувствам чудесно с бременните си симптоми....
оффф трябва да ходя да си оправя климатика в колата че вчера щях да пукна от жега вътре ooooh!

# 36
  • Мнения: 274
 Peace ТОЧНО ТАКА
А за климатика в колата..... и аз това ще трябва да направя скоро  Embarassed
Иначе днес се точа за плаж  Laughing ама никой не ме подкрепя

# 37
  • София
  • Мнения: 10 703
Peace ТОЧНО ТАКА
А за климатика в колата..... и аз това ще трябва да направя скоро  Embarassed
Иначе днес се точа за плаж  Laughing ама никой не ме подкрепя
абре май няма да е зле, ама недей да прекаляваш...ако ще се печеш-е сега от към 10 до към 12 и после след 17h

# 38
  • Мнения: 274
Точно за тен се каня.... Ми ще почвам да ходя, все пак Май месец ми се струва най-удачно. Не е толкова горещо  Wink

# 39
  • Мнения: 2 768
Плаж - умерено, внимателно и само ако се чувствате добре. Аз лично с тази замаяна глава (предполагам ниско кръвно) не бих отишла.

И се пазете от преки слънчеви лъчи по лицето - някои бременни получават петна, които трудно изчезват след бременността.
Ето една ст … 6;са.

# 40
  • Мнения: 155
Здравейте!Страхотна тема,дано ние на късмет и най-вече на nuclearbaby.Споко скъпа,всичко ще е наред,ще видиш!!! PeaceПросто потърси още едно мнение,на 3д ще се види и сега! Hug
CatWoman внимавай със слънцето,че по време на бременност се получават най-много петна от него и мойта доки вика корема да не се пече пряко,под чадъра и само краката да се пекат Naughty
Хубав ден мацки!!! Hug

# 41
  • Варна
  • Мнения: 187
Здравейте всички!! Новата тема и заглавието просто са веднъж!!! Само дето второто сърце при мен не се е чуло още, че съм в 6 г.с. Другата седмица ще ходя при друг лекар за мнение, дано ми каже повече неща, че при тази която ми определи бременността, много не ми обясни какво се е видяло. Пък и аз като ми е първа бременност и не знам какво точно да питам...
Задължително трябва да питам дали се вижда сърчицето, колко е голямо ембриончето. Ох и ако може да ми изпише нещо за това гадене, че просто съм за никъде. Ходя на работа но едвам изкарвам. Не ми се иска да взимам болнични още, пък и не съм казала на шефовете че е прекалено рано. Гледам да хапвам по-често, ама скоро ще взема да се търкалям. Просто ме е страх да се претегля, като се запиша живот и здраве на ЖК, тогава ще ме теглят и мерят! Grinning
nuclearbaby много съжалявам за всичко което ти се случва, но съм сигурна че краят ще е добър!! Просто явно трябва време, за да се види всичко! За мен поне така се успокоявам!
Момичета от морския бряг, май вече се стягате за плаж!! Аз не смея да си помисля, с това гадене, направо не знам....плажа ще го пропусна тая година. Само дето мъжо няма да е доволен, ама такова е положението. Не мога да си се представя като кача 3-4 килца, как ще изглеждам по бански.... newsm78
Лек ден на всички  smile3525

# 42
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
... Не мога да си се представя като кача 3-4 килца, как ще изглеждам по бански.... newsm78 ...

Това да ти е проблема.  Laughing

Аз пък съм леееко притеснена, сутринта като ходих до тоалетната и на салфетката имаше малко бледо кафеникаво. Няма да приказвам много, че да не викам дявола, но дано няма повече. Confused

# 43
  • Мнения: 3 796
И аз да се включа че вече пропуснах две теми  Embarassed,вчера ходих на преглед-бебето е почти 4 см маха с ръчички и крачета.
Само ,че не можах да си запиша час за ФМ имаше свободни чак за края на юни при доц.Томова.
Но лекарят при който ходя-д-р Сигридов ми обеща да ме прегледа той,уникален е този човек просто..никога не съм срещала толкова добър и отзивчив лекар.
Mavi  не искам да ти се бъркам ,но и аз имах такова зацапване и ми изписаха утрогестан и но шпа и повече почивка и всичко мина бързо.

# 44
  • Мнения: 1 391
mavi , имала ли си досега? Наблюдавай го това, дали го има и ако имаш тел на док. звънни... за всеки случай. Пиеш ли дуфастон или утрогестан? Моят съвет е да идеш на преглед, и днес е работен ден. Или поне да се чуеш с доки. А дотогава лежи. И почивай, може д аотшуми и само - ако нещо си се била претоварила, може и от това да е. Стискам палци да изчезне и да спре да те притеснява!  Peace

А за плажа - ако знаете как мечтая да поплувам и полежа на меко слънчице... НО да ви кажа не ми понасят жегите - още не съм свикнала с тях и предпочитам сянката... а и водата не се знае какви зарази може да лепне - още сме на много ранен етап. Виж във втория триместър с удоволствие бих отишла на моренце, с естествено по-облекчен режим на плажуване!

А на планинка как ми се ходиии... сега гледах филмче за Белоградчишките скали - и така ми се доходи - щяхме да ходим там на Великден, и се отказах заради това, че разбрах че съм бременна и не ми се рискуваше изобщо - тогваа имах и болежки още...
Кво да ви кажа - откак съм бременна, само за почивки мисля, за работа хич ме няма...  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт