Тупкат в нас по две сърца, до ДЕКЕМВРИ все ще е така !

  • 11 771
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 518
Нашия тати пък досега не се е озорил въобще да помага. Яде и си оставя всичко по масата и чака да му отсервирвам, да мия чинии и т.н........ За прахосмукачка не съм и мечтала да пуска, парцал да не говорим. Сега чистя на части и никога къщата не е в това състояние в което искам да бъде. И синчето има основна заслуга за това, но да са ми живи и здрави.
  hahaha и това не те ли вбесява ! ако е тъй , значи най-сетне намерих и аз сродна душа ! всички тук са такива добрички и съжалителни към половинките ,които страдали от "бременните хормони" , пък аз като една зла жена , смятам че мъжовете трябва да се стегнат и да поемат поне полавината от домашните задължения . ся , верно който оре , копае , жъне и цепи дърва , значи ето - върши мъжката работа и нека жената не мръка ами се хваща за парцала и като фъртуна из къщи........ама ако и двамата работят , а после само единия си почива , а другия го обслужва , особено ако "другият" бременеене......не ми аресва таа работа Laughing!

туй за добрютро ! яхам метлата и отивам да разбудя мъжете в къщата Mr. Green!

да ви е весело и щуро !

# 226
  • Мнения: 363
Честит имен ден на днешните именяци. Бъдете живи и здрави.
Добро утро, бременлинки Heart Eyes
Книгата на Дюкан си купих. Купих си и трици и с надеждата, че ще отслабвам, но... забременях. Наистина е труден за изпълнение поне при мен. Особено първата фаза. Обожавам плодове и зеленчуци. И аз имам 10 килца дето си ги влача, но живот и здраве, ще ги свалям заедно с новите дето ще кача Blush
Вбесява ме oska и още как, но май има напредък. Казвам му чинийте да ги слага в миялната, за да ме олесни, но той предпочита да мие на ръка - вече трети път. Май има напредък. Но все пак той ходи на работа, пък аз си лежа вкъщи и домакинствам - вече 5 години. Тъкмо стигнах до държавните изпити и забременях, а ще имам стаж, мечти за работа, но пък от друга страна си го искам бебчето - само да се роди живо и здраво.

# 227
  • Мнения: 2 768
И аз с Дюкяна заслабнах. Първоначално като цел си поставих -5кг, а в резултат получих -10. После и третата фаза изкарах, цяла зима поддържах с четвърта. Просто съм удивена от тази диета, промених се не само като физика ами изобщо (в много положителна посока). В една аптека ме нарекоха "момиченце" например  Laughing
Сега почти с двете черти качих 3кг и силно се надявам да са задържане на течности, защото не само, че не ям за двама, ами напоследък дори и за един не се събира. Тестени и сладки неща трайно отбягвам поради нежелание, не че се ограничавам.

В първият момент обаче в който е възможно (дай боже да кърмя дълго) пак започвам диетата! С това се успокоявам сега, като търпя униженията на кантара...

# 228
  • Мнения: 67
здравейте сладурки Hug Hug Hug
Добре дошли на новите майчета Heart Eyes Hug  bouquetлека и успешна бременност!
Ох,да ви разкажа,какво е най-новото при нас.Аз да чукам на дърво не съм депресирана от загубата:whistle: защото веднъж бях и резултата беше няколкомесечни ходения по психо-терапевти #Crazy.Но не знаех какво ще стане и  изпратих дъщеря ми да отиде с мъжа ми в Дубай,че да не ме гледа така детето...Това е предисторията.Та днес съм бясна!!! #2gunfireНякой ми звъни днес в 5 сутринта,беше мъжа ми.Оказа се,че вчера малката е била приета в болница с пристъп на задушаване.Ама то аз съм си виновна на 90%,защото той е по работа там и аз го питах кой ще гледа детето и той ми каза,че там има кой да занимава децата в хотела целодневно.И аз написах списък за дневния и режим,всичко,само забравих да напиша,че малката има алергия към ядки Confused CloseУж за добро я пратих,да изпече дупенце,туй онуй пък то...Добре,че пристъпа не е бил сериозен,причинен е от някаква торта но Мелиса не е изяла много.Първия път като и се случи така цялата посиня и често става въпрос на минути да се спаси...Ужас #Crazy newsm78
Хайде,и аз се присъединявам в отбора на чистещите днес prostor clean clean clean clean cook hang wash newsm28 newsm28 newsm75 1dishes
Приятен ден ви желая Heart Eyes  bouquet

# 229
  • София
  • Мнения: 10 704
привет мацки,

как сте с алергиите вие? аз...нещо невиждано от години ме сполетя, по принцип имам алергия към тези пуховете,но от доста години не се беше проявявала...до този сезон....от вчера нещо страшно...кихам като луда, тече нос и сърби и очите текат,ад направо...с някакво хомеопатично се пръскам в носа ама няма кой знае какъв ефект newsm78 почти не спах тази нощ а и за капак ми се гади яко че и  Sick малко сутринта,направо бликна Sad  и съм на работа и ми е едно чууудничко та знае ли се....
ааа има тук една мацка с никнейм пухче или от сорта...леле само като й прочета името и ме засърбява навсякъде Laughing

# 230
  • Мнения: 47
моля помагаите
днес като станах осетих че го няма това напрежение в гърдите
иначе нямам нито кървене нито болки
трябва ли да отида на лекар или е нормално?????
много се панирах,страх ме е

# 231
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 6
герито 77 незнам дали е нормално , но при мен няма напрежение от поне две седмици , а миналата бях на док и всичко е нормално. Аз се успокоявам че е наред защото и при първата бременност изобщо не ме боляха гърдите. Дано и при теб всичко е наред  Praynig

# 232
  • Мнения: 67
моля помагаите
днес като станах осетих че го няма това напрежение в гърдите
иначе нямам нито кървене нито болки
трябва ли да отида на лекар или е нормално?????
много се панирах,страх ме е
при мен след 3-тия месец спаднаха гърдите с първата ми бремемнност PeaceНо при всеки е различно,по-добре се посъветвай с лекар.Не чакай,да стане късно HugУспех и после докладвай дали всичко е наред Heart Eyes smile3525  bouquet

# 233
  • Мнения: 240
Добро утро,
GERITO_77 спокойно при мен много от симптомите ту ги има, ту ги няма. Не мисля, че е нещо сериозно,аз лично такава тежест не съм усещала, само дето не ми стават старите сутиени Laughing Laughing Laughing.
За килограмите, аз не се притеснявам, живи и здрави ще ги свалям когато му дойде времето.

Приятен ден момичета

# 234
  • София
  • Мнения: 10 704
моля помагаите
днес като станах осетих че го няма това напрежение в гърдите
иначе нямам нито кървене нито болки
трябва ли да отида на лекар или е нормално?????
много се панирах,страх ме е
споко бре..с тези гърди и напрежение, да, нормално е да спрат да те болят замалко или да спадне напрежението и после пак се нормализира..поне и лекар ми го е казвал....ама ти ако искаш все пак се допитай до твоя гинеколог

# 235
  • Мнения: 37
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! Да е свято името ви и с гордост да си го носите!   bouquet

Cheryl , много ти се събра, момиче. Малката ще се оправи, ти само се успокой, ще се порадва на почивката и ще се върне заредена с нова енергия и положителни емоции, така че ти се стягай за новите й щуротии. Остави лошото зад гърба си и й се радвай с цялото си сърце.  Hug

Nuclearbaby аз съм в същото положение като теб от пухчета и цъфтежи. Нищо не съм посмяла да си пръскам в носа, би ли ми казала какво е хомеопатичното лекарство. Засега търпя, ама незнам бебчето как се чувства милото с тая кихавица. Сигурно си вика "абе тая какво само ме стряска, що не ме остави да си почивам"  Grinning

Пожелавам на всички ви прохладен и спокоен ден и весели празници на празнуващите  Hug

Айде чао засега, че трябва и да се работи  Wink

# 236
  • София
  • Мнения: 104
Герито според мен лично половината ни проблеми са в главата - имам в предвид, че аз като прокървих изведнъж гърдите ми ми се сториха много меки. След няколко часа доки като каза,че всичко е наред, изведнъж пак си ми се виждаха натежали Wink
Но за твое поне успокоение - може да идеш на един ултразвук, да видиш че бебо е наред Peace
Черил дано малката е добре, те татковците понякога са как да кажа - малко несъсредоточени, ама това е просто защото са мъже.
Иначе и моя много помага - чисти, простира /ужасно Mr. Green/ даже се пробва да готви!

Нуклеър как си мила - кога си пак на лекар - не сме те забравили нали знаеш!

  bouquet ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДНЕС   bouquet

# 237
  • Мнения: 67
мерси за хубавите думи,милички Heart Eyes Hug
Elf Princess той татенцето е завеян по отношение на деца,но инцидента станал с бавачката...Иначе той не би и дал нещо непроверено.Свикнали сме да проверяваме всичко дали няма нещо като ядки вече,че това и е 5-ти пристъп TiredДругия път ако я пратя малката някъде,на челото ще и направя татуировка на няколко езика "АЛЕРГИЧНА СЪМ КЪМ ЯДКИ!!!" Joy hahahaиначе няма оправия Crazy
P.S.Уф,че съм завеяна и аз днес...Честито на всички именици и именнички! Heart Eyes baloni newsm51

# 238
  • Мнения: 38
Здравейте  бременелки,
благодаря за топлото посрещане. Simple Smile
Както повечето от вас и мен ме споходиха неразположенията на ранната бременност.
Хубавото е ,че майка ми е сега при нас и ми помага с първото дете.
Забелязвам ,че започва вече леко да ми личи. Wink По рано от първата бременност. Вчера се опитах да облека една ризка ,и насмалко копчетата ми да изхвръкнат. Joy
Майка ми ме успокоява ,че декември ще дойде скоро,но на мен ми се струва цяла вченост до момента когато ще гушна бебчо.

За алергията към ядки-мъжа ми е алергичен,много е неприятно. Веднъж беше пил соево мляко и цялото му лице се поду. #Crazy Никога не бях виждала такова нещо. Толкова се бях притиснила за него тогава.

Чудесен ден от мен и много усмивки.

# 239
  • София
  • Мнения: 10 704
Цитат на: Bobby_Alex
[b
Nuclearbaby[/b] аз съм в същото положение като теб от пухчета и цъфтежи. Нищо не съм посмяла да си пръскам в носа, би ли ми казала какво е хомеопатичното лекарство. Засега търпя, ама незнам бебчето как се чувства милото с тая кихавица. Сигурно си вика "абе тая какво само ме стряска, що не ме остави да си почивам"  Grinning



Еуфорбиум и си пише че става за бременни, кърмачки даже и на кърмачета се дава, пръска с в носа като капки и не е зле


иначе аз съм със супееер настроение,като махна алергията...и симптомите...на лекар съм другата седмица и такам Simple Smile в офиса се караме да се пуска или не климатик,голяма война е и в момента така ми вее че трябват ботуши и шапка...дано не се тръшна

Общи условия

Активация на акаунт