Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема №63

  • 12 730
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 61
Честита мъжка рожба на Jenist!!!
Здраве и късмет на бебчо,а на щастливата мама-бързо възстановяване

# 46
  • Мнения: 4
ЗНачи аз исках да раждам в ОКръжна болница,но като разбраха в коя седмица съм с тия болки и ме изгониха в АГ щото нямали патология,нямали апартура-абе нищо нямат-...и едни куци лекари-ужас...ще ми казва тя ,че не било контракция...а в същото време аз ще родя пред нея.пфууууу. Имаме роднина Педиатър,който ни свърза с д-р Танев от Аг и той пое ангажимента за мен. МИслех секцио,но се случи нормално-той веднага дойде посред нощята и всичко беше ок Simple Smile
Ами аз с колана се чувствам много добре. Все пак този корем трябва да се прибере. Аз бях наддала доста кг. от 50 на 74!


В болницата нищо не сами казали за колан...то там никой не ти обръща внимание. И ако някой е решил да ражда във ВИП-АГ....няма смисъл...стаите не се различават.

# 47
  • София
  • Мнения: 596
Малиииий, имаме си второ единично бебе!!!!!!!!!!!

Жениииииииии, да е много спокоен малкия Константин, да расте здрав и щастлив!!!

# 48
  • Мнения: 136
От катетъра най ме е страх, казват, че е много неприятно усещането. Най-вече заради него не искам секцио (не че и другите причини са маловажни). Ама не се бях замисляла за пишкането след нормално раждане.

Леле, как искам и мъжете да могат да раждат, да видят какво е, а не само да викат: стига си мрънкала  Twisted Evil 

А коремището ми как ще се прибере, не ми се мисли  ooooh!  Живо чудо ще е, ако си възвърна старата форма  Praynig

# 49
  • Мнения: 4
Гъди, няма страшно Simple Smile Ако си секцио толкова ще те боли,че катетъра няма да ти прави впечетление WinkПосле зора ще ти бъде ходенето по голяма нужда Simple Smile
Моят корем беше цеееелия в стрии,а сега след 1 седмица стриите почти ги няма!!! Звучи невероятно,но е така. След като се възстановя напълно ще направя 1 снимка на корема си. От раждане свалих 7 кг.,а откакто съм си в нас 2 кг. На седмица,ако смъквам по 2 кг. би било чудесно Simple Smile

# 50
  • Мнения: 73
Гъди ,ще си я върнеш, не е за вярване ,но така става LaughingА я кажете за моите седмици как ви се струва бебето да е 2200 кг., добре ли е?

# 51
  • Мнения: 639
Ааааа, ето защо толкова бързо сте изписали няколко страници!  Wink
Jenist, честита ти рожба! Да е жив и здрав Константин, да изпълва живота ти с прекрасни емоции! Бързо възстановяване и чакаме снимки!   bouquet

Франчи, пожелавам ти като се върнеш, да си оздравяла и заредена с положителна енергия!
Мишел, на мен постовете ти ми стават все по-интересни!  Peace
Съчувствам на всички с проблемни съседи - ужасно е да нямаш спокойствие в собствения си дом! Ние засега (пу-пу-пу) нямаме оплаквания за нашите, надявам се и занапред да е така.
Ани, освен поздрави, можеш да кажеш на баба си, че на днешната дата ни се роди и бебче, сигурно ще и стане много мило!

# 52
# 53
  • Мнения: 270
majorell ако гледаме по таблицата даже беб4о отговаря за 34 седмица, според мен е нормално, аз съм на същите седмици а мойто е 1860 , така че ...би трябвало да е нормално  Simple Smile
ЧЕСТИТ МЪНИК НА JENIST!
Нека да са живи и здрави и много да ги радва малкия мъж:)  bouquet

# 54
  • Мнения: 2 609
Ихааа, още един бебок! newsm44

Честит си на Jenist! stork-boy
Да расте здрав и силен!

Анито, благодаря ти!
Гъди, не е толкова страшен катетъра, не се настройвай така. Аз не усетих, като ми го слагат, дали акушерката беше внимателна или от притеснение, но нямам лоши спомени.
За мокрите кърпички аз още не съм се спряла на марка. Яна ми се изрина от козметиката на Нивея и сега няма да я ползвам определено.
majorelll, гледам, че с теб сме в 34 седмица. Днес доки ми каза, че бебока е 2 кг., така че мисля, че е добре.

# 55
  • Мнения: 1 291
недейте така за секциото.Нали има подходящи обезболяващи.Днес ми разказаха за секциото в Щерев-никой не спомена за адски болки Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 4
Едно момиче Simple Smile ПОжелавам ти да не те боли! Simple Smile
Ам това си е операция,възстановяването страе доста дълго-всеки ще го каже това. Но пък като се налага секцио-няма начин. Иначе се убедих...да ходиш зорлем да те режат не си е работа.
Оффф,на мен ми биха инжекции мускулно в дупата ,минаха вече 8 дни,но още не мога да легна на тази страна с инжекциите  Cry

# 57
  • Мнения: 136
За секциото е строго индивидуално - зависи както от това кой и как ти го е направил, така и от организма. Мисля, че скоро го бях писала, но пак ще повторя: Моя приятелка преди месец роди със секцио, възстановявала се толкова бързо, че ги изписали ден по-рано от болницата (ТК). Онзи ден ми писа, че вече съвсем е забравила, че е раждала някога, а и докторът й е бил много добър  Peace   Ето затова подкрепям изборът на екип при раждане.

Така че не мисля да се шашкам излишно. Око да види, ръка да пипне. 

# 58
  • Мнения: 4
Успех! Simple Smile Прага на болката при всеки е различен Simple Smile Затова някои го понасят по-лесно. Но аз говоря като цяло възстановяването на раната. Режат ти матка, мускули...всичко. Ти може да се чувстваш ок,но на раната й трябват месеци.

# 59
  • Мнения: 117
ОЩЕ ЕДНО БЕБЧЕЕЕЕЕ  newsm03
ЧЕСТИТО НА МАМА JenisТ!  smile3525
Да е жив и здрав малкия сладур и много да слушка !

Общи условия

Активация на акаунт