Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема №63

  • 12 750
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Ей,муцета я ми кажете вашето мнение относно столчето за кола за новородено. Свекърва ми се опитва да ме убеди,че в това столче бебето не можело да се вози в колата....,а аз се опитвам да я убедя в обратното. Главата му щяла да се клати насам натам.... как мислите??

# 61
  • Мнения: 2 609
За секциото е строго индивидуално - зависи както от това кой и как ти го е направил, така и от организма.

Подкрепям Гъди на 100%.
Аз също се възстанових много бързо. Болка има, не като без хич, особено при раздвижването /но пък то е много важно, за по-бързото възстановяване/, но се търпи, не се плашете предваритено.  Peace

# 62
  • Мнения: 165
Честито бебче Константин на мама Jenist!!!

Мишел  Hug

За съседите - ние с музика нямаме проблем, но..стане ли 9 и половина 10ч и отгоре сякаш започват да търкалят камъни, това се случва всяка вечер, забележка пробвах един път да направя, но ми се отговори от дядката(много антипатичен тип, който се надявам да се промени, защото чака внуче Simple Smile ), че той на 65 години е станал, досега никой забележка не му бил правил и т.н. речи.Ние сме наематели и не ми се иска да си усложняваме отношенията, просто не си обръщаме внимание - от входа контактуваме само със съседите под нас - мило семейство с близначета на 1,5 год.

И аз утре спирам магнезия, при нужда но-шпа..
Хемоглобина ми вместо да се вдигне от желязото е паднал от 112 на 105 днес..Във вторник съм на ЖК и ще видим какво ще правим..

Да питам мамите от Бургас
- някоя от вас ходи ли на запис на тонове ? Доколкото знам тук има едно единствено място и това е 7 ет.- патологията в болницата(единствената)..

# 63
  • София
  • Мнения: 2 132
Възтановяването при секцио според мен е въпрос на организъм, на специалист и не на последно място на воля. Аз ще съм със секцио, но винаги ме е било еднакво страх и от едното и от другото. Има и плюсове и минуси. До колкото знам, обаче вече не се режат мускулите при секцио, ами се отместват. Четох каква е технологията в сайт на варнеснка болница и мисля, че се прилага навсякъде. Аз определено смятам да се раздвижа колкото може по-бързо, за да може да ни изпишат по-рано ако зависи от моето състояние.
Едно_момиче, разбира се , че има обезболяващи и антибиотоци има за по-бързо възтановяване, а и в клиника като Щерев аз не бих се притеснявала  Peace щом онзи ден на отворените врати в ТК акушерката каза, че във ВИП стая ти обръщат много повече внимание защото си и "клиент" .
Мишел ама как стана това със стриите, аз ако има шанс да махна и 50% от моите на корема, които имам сега ще сеъм много щастлива.

# 64
  • Мнения: 13
Мамета като ви чета ми става много интересно че май са се събрали много мами с планирано секцио на 25 и 26.06 Mr. Green колко ли станахте..... Crazyголям бебевалеж ще е тогава Party smile3521

# 65
  • Мнения: 0
Да е честит малкия юнак на Jenist.
Мама да се възстановява бързо за да могат по-скоро  да се гушкат с малкия бебок.

# 66
  • Мнения: 6
Jenist да ви е жив и здрав малкия Константин и много да ви радва!
Аз днес цял ден изкарах в ТК, но свърших всичко-платих за избор на лекар, направих предоперативните изследвания, пуснаха ми лист и накрая запис на тонове.Добре, че бях с ayas,защото сама щях да полудея.
А снощи имах кошмарна вечер от 2 часа до сутринта си стоях будна, ако и тази вечер ще е същото не знам как ще издържа.
Спокойна вечер!

# 67
  • Мнения: 2 118
Четох каква е технологията в сайт на варнеснка болница и мисля, че се прилага навсякъде.
Би ли написала в кой сайт го чете, сега разгледах и на трите варненски болници сайтовете, но нищо не открих.

# 68
  • Мнения: 269
Chestit sin Jenis  bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 6
                                                                                    ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО!
                                                      Jenist да ви е жив и здрав малкия Константин
                     Много се радвам, че имаме още едно бебче в отбора, така трябва всички мами на юни, да гушкат кой по едно кой по две!!!
На майките с билзначета много им се радвам, те са герои и трябва да се грижат за по две душички едновременно! Призванието мама, е най- хубавото нещо което може да се случи на една жена. За това стискам палци всички да сме добре и да дочакаме заветният миг, в който ще чуем гласът на нашето бебе.

# 70
  • Мнения: 989
И аз се завърнах от лекар. Тоновете са чудесни, но контракциите са много. Вече си имам 1см. разкритие, а шийката се е скъсила 60%. Док каза, че ще родя до понеделник-вторник най-късно. Ура! Но то според него нямаше да изкарам и доначалото на май. Каза, че сега е различно заради скъсяването.

majorelll, според мен бебо върви идеално.

Аз отивам да погледам ТВ.

Лека нощ от мен!

# 71
  • Мнения: 6
Geraldine, изчерпан ти е лимита и не мога да ти изпратя отговор.

# 72
  • София
  • Мнения: 7
Привет и от мен, аз съм от майските мами, но си позволих да вляза при вас за да поздравя моята много добра приятелка Жени и съпругът й Алекс за тяхното бебче Константин, желая му да расте здрав, спокоен, умен и красив, а на мама бързо възстановяване за да може пълноценно да се радва на своето съкровище!

# 73
  • София
  • Мнения: 2 132
slavena, не до сега търсих и не мога да открия къде съм го чела. Знаме, че търсех да чета за упойките и ми попдна , ноо... Ако го намеря ще кажа.
Дари, совободих си място  Peace

# 74
  • Мнения: 318
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА МАМА JENIST И ТАТКО Simple Smile ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ КОНСТАНТИН И МНОГО ДА ГИ РАДВА  bouquet

Как си говорихме вчера и ето ти днес изненада:-)))

Много лека и спокойна вечер и само хубави емоций ви желая:-)

Общи условия

Активация на акаунт