Астма, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 5

  • 47 351
  • 602
  •   1
Отговори
# 165
  • София,
  • Мнения: 4 267
Др. Куфарджиева наистина вече приема и с направления по ЗК, аз днес се обадих да запазя час за след седмица и ми казаха, че вече рботят  с направления, така че ще се възползваме Hug

# 166
  • Мнения: 3 146
А, не знаех за направленията, сори, че подведох!

Ним, успех!

# 167
  • Мнения: 145
Момичета,аз само да попитам виждам че на всички полмулога ви е Куфарджиева,а някой да има отзиви за Илиева тя е главен завеждащ на детското в 3 грацка?

# 168
  • София
  • Мнения: 1 711
Ние лежахме веднъж в 3та градска, общо взето добро впечатление ми направи. Тогава на Лора й беше втори пристъп и когато й казах, че при следващия пристъп са ни казали ди пием Сингулер и тя много категорично ми заяви, че така не се правело, че тя била специалист, но общо взето не ми обясни как трябва да се лекуваме. От тогава не сме ходили там, защото избрах Куфарджиева. Не ме разбирай погрешно, нямам лошо мнение за Илиева, просто прецених че Куфарджиева що помогне по-добре на детето ми. А и честно да ти кажа не те съветвам да ходите в болницата на прегледи ако сте здрави (освен ако няма кабинет някъде), защото ние при профилактичния преглед след болницата си лепнахме някакъв вирус, от който направихиме 3я пристъп.

# 169
  • Мнения: 145
Ние винаги когато направим криза лежим в трета грацка,досега се е налагало 5 пъти да лежим като най фрапантното беше преди 3 години,тогава направо си беше заминал изпадна в кома за 56мин.с оток на мозъка няколко последователни гърча,направо не искам да си спомням,тогава на смяна беше Радичкова и тя го спаси заедно с лекарката от линейката,защото от пирогов ни върнаха.И от тогава хода винаги там,засега съм доволна,мога да кажа че му помогна от 8месеца не сме постъпвали в болница имах ме кашлица и секрети но изобщо не се стигна до усложнения HugБлагодаря ти за отговора,просто навсякъде чета името на вашата лекарка и ми стана интересно дали някой е ходил при Илиева newsm78

# 170
  • Мнения: 447
Включвам се вече официално. Съмненията ми са потвърдени- малкия е с бронхиална астма. Сега ще тичам да търся лекарствата, пък довечера ще пиша повече.

# 171
  • София
  • Мнения: 3 249
Ако някой закъса, в денонощната аптека във високия блок до Трета градска болница ще има всякакъв Сингулар днес следобед. Лично говорих с управителя и потвърди, че чака доставката към 2 часа и е поръчал "достатъчно". Обясни ми, че ще се доплаща, не знае със сигурност колко, но смята, че ще е до 30 лева. Това му бяха думите. Късно привечер ще ида да взема, оставила съм си и рецептата и рецептурната книжка даже, че да си запазя бройка за по-сигурно.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 13:32 от Ним

# 172
# 173
  • София
  • Мнения: 3 249
Десинчо, какво правите и вие тук? Не се радвам да ви видя (ама изобщо даже) в тази тема. Сподели какво ви е сполетяло  Confused

# 174
  • Мнения: 81
Този Сингулер от два дни ми е болна тема. Дъвчащия за деца до 5 год. се доплаща  - 48 лева ми поискаха.Прахчетата се поемат от здравната каса. Понеже искат от аптеките да ги закупят и после да си получат парите във Варна Сингулер се предлана само от аптеки Санита. Е днес беше изчерпан, утре пак ще ходя да търся. Надявам се да успея.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 15:32 от тери-йо

# 175
  • София
  • Мнения: 3 249
Успех на всички търсещи. Не е редно така да ни правят на маймуни, обаче...  Sad На мен за Сингулер днес ми поискаха доплащане от 36 лева, Флексотид нямаше...

# 176
  • Мнения: 646
Ним както писах на предишната страница ние имаме Flixotide 50 неотварян,с удоволствие ще се отзова  Peace пиши ми на лични ако Ви трябва (живея в кв.Надежда)

# 177
  • Мнения: 447
И мен днес ме направиха на маймуна в аптеките.... Особено грубо и арогантно поведение, като че ли им искам апартамента, а не лекарство. Нито Сингулер, нито Flixotide 50 намерих....

# 178
  • Мнения: 145
Весето,ния сме били съкварталки Laughingи ния сме от надежда1 да те питам при кое джипи ходите и още един въпрос,видях че сте по големи от нас на 8год.от колко време пиете синголера?

# 179
  • Мнения: 770
Десинчо, какво правите и вие тук? Не се радвам да ви видя (ама изобщо даже) в тази тема. Сподели какво ви е сполетяло  Confused

Ним, привет!
Бяхме с Криси в трета градска миналия месец с вирусна бронхопневмония. Но ми се ще да го заведа при добър пулмолог да си го наблюдава, защото откакто тръгнаха на ясла (вече категорично ги отказах), непрестанно ми боледува  #Crazy... Иначе д-р Илиева го преглеждаше, и другите доктори ми я препоръчаха, но не знам...
Аз съм бях дълго време с бронхиална астма и страхотни пристъпи, които за радост отшумяха с времето, но казаха че децата са предразположени...
И вие ли с пневмония сте били в болницата или нещо друго?
Моля, който има координати на д-р Куфарджиева, нека ми ги пусне на лични!

Общи условия

Активация на акаунт