Отговори
# 15
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
essivessela не се плаши от секциото, по-добре е да не се мъчите с беба. Първия път ме мъчиха 32 часа с контракции, докато разберат, че детето няма да излезе, направиха ми секцио, възстанових се бързо и нямах проблеми с кърменето след това. Стискам ти палци всичко да е наред и с бебо да сте добре, Все пак ти си решаваш окончателно, но от опит казвам, че секциото не е чак толкова страшно. Успех  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug
  Бог да е с Мигла  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig
  Успех и на Бебзз   Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 16
  • София
  • Мнения: 1 395
Мерси, момичета, за стиснатите палци. Ще ми трябват ама чак в сряда  Mr. Green

Днес минавам през къщи че като нямам други усложнения по цял ден след визитация съм по разходки и кафета  Crazy Някоя ако ще захожда към МД да поражда или нещо ако иска да звънне да се погрижим и за нея  Hug

Успех на Мигла, дано скоро има новини, аз ще опитам да командирам мъжо да прочете как се развиват нещата  Praynig Успех на всички и честито на новите мами!

# 17
  • София
  • Мнения: 6 074
Минавам само да кажа, че желая на Мигла бързо да се оправя и да се гушка с бебенцето!!!  Praynig Praynig
По-късно ще се включа пак, поне така смятам де.

# 18
  • Мнения: 244
Мили Майчета, да Ви честитя рожбите и само да ви радват! Ние днес станахме на един месец- как си лети времето, като на филм всичко ми мина! Бяхме на консултация днес - при изписването бяхме 48 см, 2,510 кг, а днес вече сме 51 см, 3,310 кг.  smile3521 newsm44

# 19
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Честито на всички обебели се мамета живи и здрави с малките рожбета ,няма да изброявам че са доста от два дни не съм влизала да не пропусна някоя мама  newsm51 smile3525 newsm51
Мигла миличка всички ти пращаме позитивната си енергия дано в най-скоро време всичко премине благополучно и се гушкате с бебче  Hug Praynig Praynig Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedГоспод да ви пази и да ти дава много сили
бебЗз късмет и на теб за сряда не се притеснявай от секциото не е толкова страшно всичко ще е наред  Hug Hug Hug
Мадленка  newsm51 дано темичката е късметлийска и с хубави новини запълнена
Ние с Еви се дохранваме вече с АМ за съжаление  newsm45 newsm45 newsm45 но изкарах 48 часа без сън беба плаче и суче през 1 час докъто накрая не стана на 30 мин и положението не се траеше и педиатъра  каза това дете е гладно имаш кърма - добре но ще трябва и добавка за да се засища защото не може така на половин един час да яде - така и ти и тя не спите и това че е кърма в този случай не е най-доброто след като не и стига.Днес си ходихме на разходка спинка си през цялото време но вече и колики има и доста си поплаква но с капки успяваме да спасим положението,особенно към 19 часа милата пищи и пресвива коремче и крачета  newsm32
Чакам хубави новини от всички тръгнали да раждат и отново  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Praynig Praynig Praynig за Мигла

# 20
  • София
  • Мнения: 12 229
  Стискам палци скоро да имаме добри новини за Мигла  Praynig

# 21
  • Мнения: 172
Честито на новите мами!  bouquet
Не ми се пише....

# 22
  • Мнения: 626
Момичета да ви питам нещо. От около час ме боли ниско долу , ама постоянно . Предполагам не са контракции , защото болката е постоянна , ама какво ли е? И дълбоко във влагалището имам режеща болка  Sick

# 23
  • София
  • Мнения: 2
Според мен си е родилна болка - те са си разнообразни. Аз първия път така и не отчлених контракция от контракция.

# 24
  • Мнения: 4 585
Стискам палци на Мигла, моля се за нея, и за всички мами, които се страхуват.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 430
Хайде тази тема да ни е на всичките на огромен късмет!



Аз все още си нося младежа,ако не се роди до понеделник,във вторник влизаме в болницата

# 26
  • Мнения: 29
Благодарско на всички отзовали се по проблема ми с очето  bouquet.Доки каза конюктивит и изписа капки.Дано скоро да се оправи малкият принц че ми е много мъчно да го гледам така.  Tired
  Praynig за Мигла

# 27
  • София
  • Мнения: 2 430
Благодарско на всички отзовали се по проблема ми с очето  bouquet.Доки каза конюктивит и изписа капки.Дано скоро да се оправи малкият принц че ми е много мъчно да го гледам така.  Tired
  Praynig за Мигла
Какви капки ти изписа? Фуциталмик(Fucithalmic) ли?

# 28
  • Мнения: 781
essivessela, искам да ти разкажа как мина моето раждане със секцио, хем да се посмееш, хем да се успокоиш. Страшно няма, даже напротив.
През цялата си бременност исках и държах да раждам нормално, даже се опълчвах срещу две познати, които държат на секцио. Да ама бебока си седеще седалищно и не искаше да се помести. След хиляди зорове доки ми планира секцио на 05.05.2009г. максимално близо до термина - 06.05.2009г. с цел ако иска да се обърне. И аз като теб изпаднах в лошо настроение и взех да се плаша - разрези, белези,  ужас Shocked И както си се настройвах на 03.05.2009г. в 23.30 докато си мажех коремчето с кремче против стрии, като тръгнаха едни води, леле майко, няма спирка. Аз си ходя то си тече, слагам превръзка, пълни я за секунди Laughing. Звъннах на доки и той каза максимално бързо в болницата. В 00.00 ме приеха по спешност. За 40 минути, които не усетих минах през клизма, катетър, 4 вливания и абокат. После бързо на операционната, сестрата ме сви като ембрионче и анестезиолога ме мушна два пъти. После като ми стана едно хубаво, топличко, никаква болка от упойката. Обърнаха ме по гръб и ме помолиха да вдига левия крак, но аз вдигнах десния  Laughing. Настана смях и при втория ми опит вече не чувствах нищо от кръста надолу. Анестезиологът седна до главата ми изапочнахме да си говорим глупости. Беше около 00.45. След малко усещам едно гъделичкане и почвам неистово да се смея. И всички с мен. А то вадели бебка. За пет минути стана всичко. И майка и я посрещна със смях Laughing. Показаха ми я и почнаха да ме шият. И пак смях. Поради активната ми спортна дейност имам много здрвани коремни стени и се майтапеха, че ако не ме зашият хубаво ще се лиша от една две плочки Grinning Grinning Grinning
За около 40минути ме зашиха и ме подкараха към реанимация. Видях се с таткото и майка ми, които плачеха от щастие и ме вкараха в една стая да си почивам. Казаха да пия много вода за да не ме боли главата и аз като се засилих 10 литра за 8 часа, така че предотвратих всякакво главоболие. На следващия ден ни качиха в родилно отделение, връчиха ми бебка и започнахме да се опознаваме. Стоя си при мен по цял ден. Болката е поносима дори бих казала лека. Като едно по-силно месечно цикълче Grinning
Замен лично най-неприятоното беше едно треперене, което ме сполетя като излизах от упойката, но не е страшно. Все едно ти е студено. Това било от вливанията, тъй като течността е с температура около 27-28 градуса и те охлажда.
И накрая само ще ти спомена, че на следващия ден докараха в стаята една майчица, която почнала нормално, мъчила се милата с часове и накрая почнали да губят тоновете на бебока та я срязали екстренно. Моя съвет е ако има и най-малки рискове за теб или бебока избирай секцио.  Hug Hug Hug и успех

# 29
  • Мнения: 166
4естито беб4е на  Весела,да и е живо и здраво!!!

Мигла,с теб сме вси4ки.С толкова много молитви и положителна енергия се надявам вси4ко да завърши по най-добрия на4ин за теб, беб4ето ,роднините и за нас  Praynig Praynig Praynig Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Инъ4е ние с малкия Крис сме добре,аз се възтанових изклю4етелно бързо в сравнение с предната бременност,а мъника все още не създава проблеми Simple Smile само хапва и спинка  Hug
Днес му беше първото излизане....на терасата Mr. Green

Благодаря на вси4ки които ми писаха на ли4ни за проблема с гърдите , оказа се ,4е имам запушени канали.Доки ми каза да правя компреси със лайка и аспирин и има ефект-днес се 4уствам идеално,да не пренебрегваме и масажа в банята с бебешкото олио...

genobori   Peace

Сега ще пробвам да ка4а снимки на бебока в албум4ето.

Общи условия

Активация на акаунт