Кой ви е любимият вид сладолед?

  • 23 106
  • 207
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1
Цитат
Здравейте момичета! Съвсем наскоро се върнах от Италия и отивам в Скай сити! И какво да Ви кажа,гледам и невярвам на очите си! Същият този сладолед по който обезумявахме в Италия го има и тук/в Скай Сити де/ .Казва се GELATO D`ORO и имат невероятни видове.Вече от седмица съм тук и опитвам всеки ден,различни видове,а тези хора карат всеки ден нови неща.Имат и сорбети и кафе ,а и сладкиши! Питах ги и казаха,че скоро ще предлагат и доставки по домове и сладкарници!
Идва лято и сезонът на сладоледите!!!
АЗ ли4но не мога без това сладко удоволствие. Какъв сладолед оби4ате? Марка, вкусове и каквото още се сещате.

Аз обожавам карамеловия  Party ( и шоколад също)  Peace
 hahaha  Ако са ти платили за рекламата -набутали са се Laughing
Здравейте отново! Не знам защо реагирате така, още повече ,че аз исках просто да споделя мои мисли, защото Вие това правите тук и този форум е за това, а там за където става/дума / няма да казвам имена,макар те да нямат нужда от такъв вид реклама/ създават радост за
 децата ни, а този сайт е и за това, не мислиш ли? Смятам,че все пак ние правим всичко за децата си NaughtyЩе подмина заядливата забележка с усмивка,все пак Laughing?

# 151
  • Мнения: 62
шоколад с шоколадови парчета.без да правя реклама в джимис е най-хубавия сладолед.

# 152
  • Мнения: 5 462
Сега в Макдоналдс има страхотни сладоледи Бачи, като италианските бонбони. Уникално вкусен е. Вкусът му ми напомня на Милки уей течен шоколад, какъвто не съм срещала отдавна в магазините. Вие виждали ли сте някъде скоро Milky Way в бурканче?
А аз се интересувам дали сте виждали Сникърс(за течен шоколад говоря) в бурканче, преди го обожавах на палачинки, но отдавна не съм го виждала.
Погледнете в големите вериги  или ако става дума за Варна , може да проверите и в складовете на Паралакс/по пътя за Виница/.

# 153
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Кефя се на хубав сметанов сладолед и понякога вътре да си нарежа парченца нектаринки. Предпочитам сладоледите на Дени, хубави ги правят и не са воднисти.

# 154
  • Мнения: 393
 Като вкус-на пъпеш,диня за лятото,за целогодишно-сметана и карамел;от бг- "Дарко" и има един жесток,жълт на "Анкъл Чарли",от гръцките-"Евга",умирам за принцесата.И на "Джимис " ги харесвах,ама миналото лято  едва не умрях с черупка от орех в единия- е,там поне не я очаквах Tired

# 155
  • Мнения: 918
На "Джимис" Мента с парченца шоколад ммммм  eat много освжаващ.

# 156
  • Мнения: 34
BOSS на Delta  Sunglasses

# 157
  • София
  • Мнения: 49
Обожавам плодови сладоледи! На пешеходния мост в Пловдив има едни Мадо - с истински плодове са и има нестандартни вкусове - кестен, шам фастък, дренка, вишня.... Wink Не съм опитвала лош досега, и при всяко ходене до Пловдив се отбиваме там за по 10-12 топки (на човек Wink)

# 158
  • в провинцията
  • Мнения: 249
То май няма сладолед, дето да не го обичам  Simple Smile Не мога да определя любим, харесвам и шоколадов, и плодов, и лешник, и ванилия...

# 159
  • Мнения: 943
милки уей на рафи. ям по половин кило, както си се разхождам.

Това е най-вкусният сладолед!
И новият на делта става , в жълта опаковка , половината с бисквитка  newsm78

# 160
  • Мнения: 2 590
Сега в Макдоналдс има страхотни сладоледи Бачи, като италианските бонбони. Уникално вкусен е. Вкусът му ми напомня на Милки уей течен шоколад, какъвто не съм срещала отдавна в магазините. Вие виждали ли сте някъде скоро Milky Way в бурканче?
А аз се интересувам дали сте виждали Сникърс(за течен шоколад говоря) в бурканче, преди го обожавах на палачинки, но отдавна не съм го виждала.
Погледнете в големите вериги  или ако става дума за Варна , може да проверите и в складовете на Паралакс/по пътя за Виница/.
Да за Варна става въпрос. Благодаря ти за информацията, ще проверя задължително   bouquet

# 161
  • Мнения: 3 066
Ванилово карамелен с ром,стафиди и орехи!Но го няма в Бг!

# 162
  • София
  • Мнения: 3 880
Ванилово карамелен с ром,стафиди и орехи!Но го няма в Бг!

нищо де, кажи му марката, като ходим в Лондон ще го пробваме Mr. Green

# 163
  • Мнения: 3 066
Rum and raisin е името,но май само по кината го има!Да ви е сладко!

# 164
  • Мнения: 471
Шоколадов и ВОSS .. може и да има карамел,бисквитка или плодчета  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт