Кой ви е любимият вид сладолед?

  • 23 140
  • 207
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! Съвсем наскоро се върнах от Италия и отивам в Скай сити! И какво да Ви кажа,гледам и невярвам на очите си! Същият този сладолед по който обезумявахме в Италия го има и тук/в Скай Сити де/ .Казва се GELATO D`ORO и имат невероятни видове.Вече от седмица съм тук и опитвам всеки ден,различни видове,а тези хора карат всеки ден нови неща.Имат и сорбети и кафе ,а и сладкиши! Питах ги и казаха,че скоро ще предлагат и доставки по домове и сладкарници!
Идва лято и сезонът на сладоледите!!!
АЗ ли4но не мога без това сладко удоволствие. Какъв сладолед оби4ате? Марка, вкусове и каквото още се сещате.

Аз обожавам карамеловия  Party ( и шоколад също)  Peace

# 136
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Доста очевАдна рекламка  Whistling

# 137
  • София
  • Мнения: 6 010
Този, от едно кило. Най обичам да си седна с голямата бъркалка и да се наям до пръсване. Веднъж. После цяла година ми се гади от сладолед. Спестявам 364 сладоледа от по 150 гр. Яко!

Точно това правя и аз. Лошото е че след месец пак го правя  Tired  Confused

И аз съм така  Peace
Много обичам сладолед и ям по много - карамел, сметанов, шоколадов, страчатела, ....

# 138
  • Мнения: 919
всякакъв ям аз Laughing

# 139
  • Мнения: 3 504

и аз, но най си падам по шоколадовия, особено "BOSS" - белия с шоколад от вътре Hug

# 140
  • Мнения: 919

и аз, но най си падам по шоколадовия, особено "BOSS" - белия с шоколад от вътре Hug
Ооооооо,той е супер,вярно! Wink

# 141
  • Мнения: 1 988
Сега в Макдоналдс има страхотни сладоледи Бачи, като италианските бонбони. Уникално вкусен е. Вкусът му ми напомня на Милки уей течен шоколад, какъвто не съм срещала отдавна в магазините. Вие виждали ли сте някъде скоро Milky Way в бурканче?

# 142
  • Мнения: 2 590
Сега в Макдоналдс има страхотни сладоледи Бачи, като италианските бонбони. Уникално вкусен е. Вкусът му ми напомня на Милки уей течен шоколад, какъвто не съм срещала отдавна в магазините. Вие виждали ли сте някъде скоро Milky Way в бурканче?
А аз се интересувам дали сте виждали Сникърс(за течен шоколад говоря) в бурканче, преди го обожавах на палачинки, но отдавна не съм го виждала.

# 143
  • Мнения: 22
    Обожавам всякакъв сладолед!   chef

# 144
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Харесвам много от видовете на Jimmy's .
Харесвам някои от сладоледите на Рафи- Сникерс, Бейлис, последно пробвах един, който беше също страхотен с шоколадови парченца, кокос, ядки. Crazy
Обожавам Нирваната с бисквитки.
А също и преди седмица опитах някакъв нов на Дени, или Карил, нямам идея кое от двете, в кутийки по 500гр, сладолед с бисквитки. Беше страхотен. Яд ме е че не запомних марката, но от тях никога не купувам, а тоя го взех защото продавачката много ми го похвали.
Мога да ям сладолед в който има шоколад, но шоколадов сладолед ненавиждам. Sick
Плодовите също ги подминавам . Ям май само манго, от OMV . От Рафи и пъпеш.
Предполагам е бил Кремона на Дени.
В червеникаво-кафява опаковка. С бисквитки, за около 3,50 лв.
Много ми харесва, стана ми от любимите.

# 145
  • Мнения: 399
Ескимо класик  Peace

# 146
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Шоколадов,всякакви вариации.

# 147
  • Мнения: 41
И трите "Нирвани" са супер

# 148
  • Мнения: 1 236
Ягодооооов !

Иначе като марка, Хагендаз\Бен-и-Джерис, и всичко що е немско-швейцарско-австрийско, ако ми попадне.

# 149
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Цитат
Здравейте момичета! Съвсем наскоро се върнах от Италия и отивам в Скай сити! И какво да Ви кажа,гледам и невярвам на очите си! Същият този сладолед по който обезумявахме в Италия го има и тук/в Скай Сити де/ .Казва се GELATO D`ORO и имат невероятни видове.Вече от седмица съм тук и опитвам всеки ден,различни видове,а тези хора карат всеки ден нови неща.Имат и сорбети и кафе ,а и сладкиши! Питах ги и казаха,че скоро ще предлагат и доставки по домове и сладкарници!
Идва лято и сезонът на сладоледите!!!
АЗ ли4но не мога без това сладко удоволствие. Какъв сладолед оби4ате? Марка, вкусове и каквото още се сещате.

Аз обожавам карамеловия  Party ( и шоколад също)  Peace
 hahaha  Ако са ти платили за рекламата -набутали са се Laughing

Общи условия

Активация на акаунт