Кой ви е любимият вид сладолед?

  • 23 105
  • 207
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 307
Ям само шоколадов

# 181
  • Мнения: 228
Казабланка с карамел и крокан на Дарко

и аз така.

# 182
  • Мнения: 38
BOSS-кафяв с бял шоколад отгоре -единствения който си хапвам ако изобщо ям (не съм по сладоледите)

# 183
  • Мнения: 2 898
Предпочитам шоколад, но не мога да устоя на Джиола.

# 184
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 99
Определено обожавам всякакъв вид сладолед,но напоследък си купувам сладоледени вафлички.

# 185
  • Мнения: 940
Всякакъв rocky road, но в БГ няма за жалост.
Иначе Nirvana.
Напоследък започнах да приготвям у дома с машината за сладолед.

# 186
  • Мнения: 13 512
Mint& Suiss chocolate на Jimmy's

# 187
  • София
  • Мнения: 23 097
Предпочитам класиката в жанра - Ескимо!

# 188
  • гр.София
  • Мнения: 147
обичам мелбите.

# 189
  • Мнения: 8
Nirvana с карамел, сметанов с лека шоколадова глазура, евентуално карамелизирани ядки, не обичам мазните като крем, в жегите даже по-воднистите са ми по-приятни..иначе много обичам и на Феникс с разните там парченца..нещо с алкохолче  Sunglasses

# 190
  • Мнения: 384
"Пианеди екзотик" - ананас, папая и манго, Jimmy's - "Мента & Щвейцарски Шоколад", както и йогуртите (във всякаква разновидност).

# 191
  • Мнения: 5
Алома с бисквитки, Бос и Нирвана. Heart Eyes

# 192
  • Мнения: 63
Харесвам сякакъв сладолед.Единствено шоколад и карамел - нирвана.Иначе всякакви плодови вкусове.

# 193
  • Мнения: 510
Този, от едно кило. Най обичам да си седна с голямата бъркалка и да се наям до пръсване. Веднъж. После цяла година ми се гади от сладолед. Спестявам 364 сладоледа от по 150 гр. Яко!

Точно това правя и аз. Лошото е че след месец пак го правя  Tired  Confused

Брееей,вие сте супер икономични Joy Аз ям по 500гр. кажи речи през ден и никога не ми омръзва,дори да се натъпча до пръсване ooooh! Обожавам ментов,който рядко намирам, и на Дарко сладоледите в големите кутии-с боровинка,Тирамису,бла-бла....какъвто и да ми дадете няма да го върна Laughing

# 194
  • Мнения: 7 474
От два дни, откакто опитах този с карамел и ядки (най в дясно) съм влюбена в него Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт