Пол Маккена - Тема 2

  • 100 822
  • 507
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Зписвам се и аз и лягам да слушам диска!
Поздравления за новата темичка!!!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 0
И аз съм с вас , момичета! Имам още 7 кг да свалям и знам, че те изчезват с пъти по-трудно от предишните 7 кг, които преборих с 3-4 различни диети от януари до сега.Вече свършиха многото празници и почивни дни.  Наближава времето за бански, басейни, плажове, и ... Мисля от днес да си помогна с маккенанския режим  + лунната диета - един ден в седмицата на течности по време на 4-те фази на луната   + 5-те тибетски упражнения . И сигурна съм, че с тази комбинация ще успея да изглеждам добре в хубавия си бански  Simple Smile Хайде, момичета, успех на всички. И ви моля да споделяте ТУК всичко ново, интересно,полезно, което сте срещнали по трудния път към "перфектната фигура". Sunglasses Praynig

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 0
И предлагам в таблицата да пишем и крайната цел - кг .

# 18
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Hug

# 19
  • Мнения: 0
гуш ти си супер!и аз се записвам тук!От както слушам диска имавидими резолтати при мен!всички ме питат каква диета съм подхванала Twisted Evil

# 20
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 575
Кога успяхте да напреднете толкова - за един ден 2 страници!  Shocked

Хора да споделя, днес се погледнах и се уплаших от себе си - явно съм свалила малко, в резултат ребрата ми се броят, обаче задника не е мръднал!!!   Close
Не е честно  #Cussing out
Имам нужда да свалям в крака и дупе, а то както е тръгнало ще стопя и последните си остатъци от бюст  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 480
и аз се бухам при вас момичета и този път ще е различно Peace

# 23
V4era polu4ih izvestie ot po6tata,4e knigite mi sa pristignali...nqmam tarpenie da gi vzema i da gi pregledam,6te slu6am i diskovete,a i jelanie ne mi lipsva...nadqvam se vsi4ko tova da dovede do rezultat i obe6tavam da spodelqm tuk kak varvqt ne6tata.

# 24
  • Мнения: 903
Айде и аз тук при вас, накъде без мен.
Тези дни не ми остава време да  слушам диска, но сега отивам да поспа с него  Laughing

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет и от мен!
Поздравления на авторката на темата  Hug страхотно е организирана!  Hug
аз слушам диска много рядко, но правилата си ги припомням редовно и се старая да ги спазвам  Peace успех на всички  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 544
Хоп и аз тука..
Цитат:
Малко е встрани от темата, но въпросът ми е към момичетата отслабнали с Дюкан и възстановили теглото си: Ами нали той точно това казва - че отслабваш "завинаги". Или нещо аз не съм разбрала, или има измама някаква.

Това не е истинското заглавие на книгата.  Явно за повече зарибявка са го измислили така на БГ. Peace
 

# 27
  • Мнения: 13 665
Какво значение има, какво е истинското заглавие на книгата на Дюкан!? Каквато и да е диетата, ако после не се внимава, кг. се връщат. При Дюкан проблемите са от друго естество, но няма смисъл да ги обсъждаме тук. А и с Дюкан има успешно отслабнали и най-вече успешно задържащи новото си тегло Peace

Nadia79, за крака и дупе си трябва гимнастика.

Искам да ви попитам, когато се пропуска диска няколко дни дали се отразява отрицателно? Имате ли някакви наблюдения в тази насока? Въобще, как влияе нередовното слушане?

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
аз слушам нередовно, но спазвам принципите и си ги припомням редовно. По-скоро е до дисциплина, отклокото до слушане на диска според мен

# 29
  • Мнения: 12
Здравейте момичета! Гуш - чудесна идея да пуснеш нова тема и да внесеш ред в информацията. Браво! Не е нужно да да си много стриктен в слушането на диска. По-важно е да се опитваш непрекъснато да промениш настройката си, за което ти помага той. Има моменти, в които освирепявам за нещо и тогава пускам в ход разбивач на желания 1. Наистина помага!  Simple Smile   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт