Пол Маккена - Тема 2

  • 101 031
  • 507
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2
Здравейте,

Аз реших да се включа в темата. Случайно видях книгата в един магазин и реших да потърся какво има в нета за нея, че в нас вече съм се задръстила с подобна литература:(
Свалих си файла и вече 2 вечери го слушам! Ще видя дали има ефект, но поне забелязах, че ме отпуска страшно много! Още не мога да се храня достатъчно бавно, но това което почнах да правя и е доста положително, преди да хапна нещо, което съм си купила защото ей така мис е яде го гледам и се чудя дали наистина е така и в повечето случаи се отказвам Laughing
Надявам се да има ефект, да подейства метода на съзнанието ми, защото не знам как се качват тези килограми вече Thinking и после как трудно се свалят:( Само да отбележа, че аз също съм бивша дюканка с йо-йо ефект Twisted Evil

# 346
  • Мнения: 2
Сетих се да попитам нещо, тези които са чели книгата, дали има нещо казано за водата, която трябва да се пие на ден, дали наистина трябва да се пие много вода или толкова, колкото ти би желал да пиеш?

# 347
  • Мнения: 5
kokicheto Добре дошла сред нас Simple Smile  Hug

# 348
  • Мнения: 5
Момичета, знам че слушате записите и говорите на подсъзнанието си да се наслаждава на храната, но не забравяйте да пишете  Stop Весел уикенд  Heart Eyes

# 349
  • София
  • Мнения: 1 047
Момичетa, моля за линк да прочета книжката on-line  Praynig   bouquet

# 350
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Момичетa, моля за линк да прочета книжката on-line  Praynig   bouquet

Мисля, че я няма онлайн.  Rolling Eyes

# 351
  • Мнения: 5
и аз я търсих онлайн и не я намерих - целта е разбира се да си я купиш... успех на всички  Heart Eyes

# 352
  • Мнения: 21
Момичетa, моля за линк да прочета книжката on-line  Praynig   bouquet


http://dox.abv.bg/files/listtree оттук

# 353
# 354
# 355
  • Мнения: 3 118

Благодаря! Аз линка с хипнозата го имам, мислех че това е книгата.
Ама май я няма никъде в нета.

# 356
  • Мнения: 1 849
Цоп и аз тук!  Laughing

# 357
  • Мнения: 1 167
Здравейте! Simple Smile

Имам един малко глупав въпрос относно самия диск. През цялото време ли броите или само докато се отпуснете?  Embarassed

# 358
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Привет  Flutter
Аз съм една бивша Дюканка, която си върна всичко свалено + още няколко килца отгоре......Смятам да се присъединя към вас, пък дано има ефект  Simple Smile

# 359
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Снощи го слушах, но заспах към края Blush
А да ви питам - вие сладко ядете ли? Мен ме е страх да посегна към него, както и към ориз, картофи, спагети, хляб Thinking

Общи условия

Активация на акаунт