ЮЛИ 2009. Тема 40

  • 10 569
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
И аз да се запиша в новата тема Simple Smile
Атракция си бяхме, спор няма Joy
Инкс, Стеф е от Пловдив, няма как да сте се видяли Laughing
Грация, така ти заблазявам за морето, толкова ми се ще да отида, но малко ме е страх да не взема да родя там. За сега се надявам на кротко и безпроблемно бебе и дано късно лято, та да отидем септември. Дай боже и да подрани малко, че да е колкото се може по- големичка за първото пътуване. В момента получавам първото си топване в солена вода, за тази година, за съжаление в къщи. Поради липса на леген, срам не срам тествам на бебето ваничката Embarassed Joy (дразнеха ме, защото не ги ползвам, а ми пречеха и ги хвърлих) .Краката ми достигнаха завидни размери. След като се прибрах от срещата се оказа, че мъжото излязал с колелото и звъна да се поразходим навън, та направихме голяма обиколка. На Александър Невски снимаха филм. Та сега ме  естрах да не ми се пръсне кожата на краката от подуването.
Джиджи, да не забравяме, че освен майката беше много смешно като се наредихме за снимка и онези чичета от съседната маса, нали бъзикаха единия от тях да се наредял и той при нас със шкембето си Joy

# 16
  • Мнения: 76
Хахахахах да!!!!  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 9 095
Сериозно ли този е казал така Laughing Laughing Laughing

Юлско бебе, видях снимките на количката - ами много е хубава и супер много прилича на нашата Hug да си я ползваш със здраве  bouquet Видях и котката ви, първоначално си казах: уау, какво прави мойта котка на тези снимки Joy Много си приличат, душички Heart Eyes

Инкс - обърна ли внимание на цената? Благодаря, че ми каза, значи ще се ходи още веднъж до там (така и така за помпа трябва да ида)...

Зори - гушкам те, мила, дано скоро се наредят работите около вас, сигурна съм, че като улегнат нещата, всичко ще се оправи Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 893
ох да се жалвам от моя мъж и аз Tired уж говорихме днес да оправим детската, а той отиде да гледа мач #2gunfire
аз мих прозорците,подреждах дрехите,свалях щорите , ще ги мия и тях след малко....от него се искаше да напръска мухъла,понеже все пак е белина , а и е доста по-висок от мене....а той излезе говедото  #2gunfire чакам го да се накани от преди великден
накрая се ядосах и напръсках сама стените, и сега всичко ми смърди на белина, макар че носих кърпа на лицето Sick
а трябва и да готвя....баси мамата...защо всичко трябва да е на гърба на жената...само за гъза си мислят тея мъже  Rage ...

а за роднините, нашия случай е изключение  Laughing тука моето семейство са малоумниците дето все се бъркат и много знаят и само съвети дават пък никой не се сеща да дойде да помогне  Close

# 19
  • Мнения: 9 095
Върджи - вие сте уникат Rolling Eyes Аз наистина не познавам семейство, в което мъжката рода да е читавата...
Тия мъже не мога да ги разбера понякога... Confused С лошо ли да пробваш, с добро ли...в един момент на човек му идва да си събере багажа и да нарами баира...

Мимеее - виж това, моля те, кажи според теб тези ли са по-добрите пелени или онези от Екомама (тук предложението е супер, в смисъл, че ти решават проблема с чуденето от кое какво и по колко да вземеш) - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4803

# 20
  • Мнения: 2
Привет,   newsm51
Записче и от мен. Срещата беше супер. Особено биричките накрая.  newsm08
Аз след мъничко ще трябва пак да излизам, но довечера ще поклюкарствам още. newsm10

ПП: Може ли някой да ми прати паролата и потребителското име за албумите ? Май само аз не съм видяла общата ни снимка.  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 6 158
Здравейте,мили момичета!Не съм ви чела от петък и сега не мога да насмогна  Вчера цял ден бяхме навън с малкия,но поне успях да накарам тати да купим скрин и следобяда го сглоби под мойто  вещо ръководство,че милия е толкова вързан в ръцете...  Mr. GreenНаправо завиждам на жените,които имат сръчни мъже Stop Днес пък бяхме в парка и малкото слънце както си играеше дойде при мен и повърна  на такъв фонтан,че ... #CrazyМилото много се уплаши,защото му е за 1ви път.Сега с педиатърката чакаме да видим дали е вируса с повръщане и разстройство или е варицела,че е контактен(затова и не дойдохме на срещата) newsm78 Само се надявам да не са 2те заедно  Sick
 Аманита,съжалявам за това през,което ти се налага да минеш в този момент.Опитай се да не взимаш решение на основата на обида(не,че няма за какво да си обидена).Опитай да му обясниш колко те е наранил без скандал.Пък ,в крайна сметка,ако не разбира и продължава да се държи грозно,винаги можеш да се разведеш.Минала съм през 1 развод и смятам,че е по-добре разделени,отколкото заедно без любов и със скандали
Ей,тамън да си публикувам отговора и ми спря нета.По-късно връзката се възстанови,публикувам и какво да видя-нова тема Shocked,айде копирай
Stef  bouquet

# 22
  • Мнения: 914
Аз наистина не познавам семейство, в което мъжката рода да е читавата...


Абе - да чукам на  дърво и да не се хваля много - ама родителите на съпруга ми са много свестни и приятни хора. Мили, културни, не се месят и не дават акъл, ако не им е поискан.
За комплектите - имаше 2-3 вида (имаше и зимни, но те едва ли ни интересуват много) - върти ми се нещо от сорта на 16-17-18лв, но не съм 100% сигурна. Толкова неща гледах... (Ама как се разсеях, че си Пловдив, сори Joy).
Мерси за паролата Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 089
Ехххххххххххххххххх, хубава срещичка сте си спретнали. Много сте ми хубави Hug
Така благородно ви завиждам. Ние освен с мама Диди да си спретнем някоя срещичка.... Wink

Сега да ви питам. Чувствате ли понякога лека болчица, по-скоро опъване или придърпване, ама не на целия корем, ами само на места. Понякога си мисля, че е от понаместването на бебчо, ама понякога се чудя дали не е  контракция. А понякога така ме опъва пъпа, че само да го докосна и ми става неприятно. В такива моменти по-скоро от шубе пия магнезий или но-шпа, но се чудя дали не греша.
После пак ще пиша, а и ще ви изчета, че ме чакат навън. Hug

# 24
  • Мнения: 9 095
И аз мерси, Инкс Hug
Вие ще вземете да ми развалите статистиката с лошите свекъри Laughing
Дай Боже всекиму добри хора да му се паднат...

Миласара - да се оправя скоро детенцето Hug

Забравих да кажа на Мики да не се шашка, в доста напреднала седмица си, миличка, дори да се стигне до раждане, всичко ще е наред, само спокойствие трябва, и почивка Hug

Тан - имам такива усещания, мисля че е просто разтягане на мускулите и не е притеснително, в такъв момент спирам, лягам или сядам - според случая Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 423
Eй,голям плондир съм на тази снимка  Laughing
Аманита,не познавам двойки,които да не са изпадали в такива кризи.Ще се оправите,сигурна съм,ти само гледай да не прехвърляш много на бебето отрицателни емоции.В крайна сметка, такива спорове и караници трябва да се използват,за да си изясните цялостно отношенията и очакванията си.Вярно,че не е най-подходящия момент сега,но използвай скандалите за поуки в бъдеще време.
Помисли дали пък той не е прав за някой неща.Не виждам нищо лошо ти да платиш ремонта(щом имаш възможност в момента),в къщи приятеля ми плати над 6 000лв,а апартамента е на майка ми,дори нямаме брак(няма и да имаме).Също така ми направи впечатление,че си по цял ден при майка ти,учудвам се ,че досега не сте се разправяли за това.Аз на негово място също не бих търпяла такова нещо,да не си малко момиче,какво правиш при майка ти?Аз лично се нервирам,ако моя човек отиде дори и 2 пъти седмично у техните след работа.Дори вечеря понякога там,сега за да угоди на всички,се случва да вечеря по 2 пъти,но си трае.Аз да не готвя за оня къде духа?Не искам да го извинявам за всичко мъжа ти,но не ти ли се струва,че преувеличаваш малко нещата?Постави се на негово място(ама честно) и си помисли ти как би се чувствала.
Дано не ти се струва много остро моето мнение,не искам да те натоварвам допълнително.От началото на бременността ми няколко пъти и аз си мислех за раздяла.Много сме чувствителни в момента,а мъжете си остават същите дебили.След време като отмине разправията , чак ме хваща срам за какво съм се сърдела(защото обикновено аз започвам,не той).

# 26
  • Мнения: 1 208
Само записче,че Петинка се опитва да ми изкл.комп. като ме види на него  Laughing
Много сте сладки с големите коремчета  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 423
Цитат на: .:.Stef.:. link=topic=397392.msg11243376#msg11243376 date=1242578627

[b
Мимеее[/b] - виж това, моля те, кажи според теб тези ли са по-добрите пелени или онези от Екомама (тук предложението е супер, в смисъл, че ти решават проблема с чуденето от кое какво и по колко да вземеш) - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4803

Аз тези бях харесала,преди да разбера за съществуването на другите.После прочетох мнения,че тези са бледо подобие на истинските.(все едно да сравняваш нова самобръсначка жилет ,с някое биг-че,ако ме разбираш)Аз се надявам  Praynig възможно най-рано да махнем пелените,и да не стигам до големите размери.
Днес след срещата бяхме на курс за отглеждане на бебето,организиран от "Естествено".Там видях най-сетне на живо от истинските многократни пелени.Тези които Екомама предлагат.Много ми харесаха,бонбонести,даже може и да не обуваш нищо върху тях през лятото.Каквито и колебания да имах до сега , вече нямам,такива ще взема.Даже казаха,че заради курса може да ползваме някаква отстъпка.Ако на някой му е интересно ,мога да разкажа на кратко за впечатленията ми от първите 2 лекции днес.

# 28
  • София
  • Мнения: 725
Цитат на: Mambina \
Все забравям да пиша на [color=blue
Санитам [/color], Сигридов ми каза спокойно да дишам вече, защото дори и сега да се роди бебока, той ще оцелее (да не дава Господ толкова рано да тръгва, но все пак). Та по този повод - ти си с близо 2 седмици преди мен, а и близначетата се развиват много по-бързо от едноплодната бременност, така че спокойно Simple Smile
Дори и твоите бебчета да са нашита Юлски талисманчета всичко ще е наред   Hug
Знам, че минахме критичното, но ми се ще да стана по 2500 гр за да не ме ги оставят самички после в болницатадокато не станат тия грамове.

# 29
  • Мнения: 9 095
Санитам - както е тръгнало, сигурна съм, че ще устискаш достатъчно Grinning

Миме - мерси много за споделеното, явно ще се мъча да сглобявам комплект от другите, И аз се надявам бързо да минем към ЕБХ, ама все пак ми се ще да мога да преценя колко точно броя ще ми трябват за начало Crazy
На мен лично ми е много интересно да споделиш за лекциите, ако ти се пише, разбира се Hug

Общи условия

Активация на акаунт