ЮЛИ 2009. Тема 40

  • 10 583
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 37
Здравейте и от мен да се разпиша  и да отивам да лягам пак.
Зори,честита шестица и много се радвам ,че нещата се оправят при теб.
viny,добре дошла и сладко бебчо през юли welcome
Мамо Диди попечи  коремче и за мен, Много ми се ходи  grinning039  sport027
Исках много неща да напиша докато ви четях но изкуфях. newsm78
Благодаря на всички за подкрепата Heart Eyes Hug

# 241
  • Мнения: 32
ОООООО, в НИКАКЪВ случай няма да издържа да не влезна във водата, мога да стоя само там даже. Няма по- голям кеф за мен да се мотам по плажа и да ми плиска краката. Еххх, размечтах се Crazy

# 242
  • София
  • Мнения: 493
Ooo не говорете за моренце...мамите,кито са близо до него са си супер,сигурно даже не им прави впечатление,но на нас-софиянките как ни се ходииии...   sport027   аз все се чудя,май съм ви питала,колко време трябва да мине,за да потеглим с бебчо към морето? Нямам намерение да седя на плажа,ще си седя в къщата,или там където сме отседнали,но въпроса ми е за колата-май няма проблем,то ще си спинка,само ще трябва по-често спиране,нали?
Днес казах на дока,че от време на време имам контракции и той каза,че до 36 седмица матката трябва да е напълно спокойна... То май няма начин,като гледам всички имаме контракции от време на време,та ми предписа да пия едно прахче-Диаспорал,то това е пак вид магнезий.Сърчицето на бебчо бие 145 удара в минута  #Crazy  било нормално.

# 243
  • Мнения: 1 208
Юлско бебенце то хубаво във водата ама ако знаеш  какви бактерии си докарах с тази вода.Бяха ме стреснали,че има опасност от аборт ,пих сумати лекарства ,после искаха да го вадят с операция заради това ама настоях нормално и раждане и докито ми каза,че вече почти съм се изчистила- затова предпочитам само до колената във водата  Joy

Кукумавче,Петя я заведохме на морето когато беше на 3м.Така се кефеше детето.И оттогава цяло лято там  Laughing А за колата - един месец след раждането /нямаше и толкова/ ,тръгнахме с нея по пътищата.Е ще спирате да си вземате въздух и вие и бебчето ама не е проблем пътуването ако всичко ви е наред

# 244
  • Мнения: 32
Сигурно има бактерии, но не бих издържала да не се топна Blush. За пътуването така ме успокои, значи дано подрани малко и септември да е към 2 месеца и отиваааааааам. Дори и да е хладно тогава, водата е топла и ще се топна за малко.

# 245
  • Мнения: 61
 аз все се чудя,май съм ви питала,колко време трябва да мине,за да потеглим с бебчо към морето?

Моят доктор каза:"Никога няма да е рано!" . Брей, що така еднакво мислим с тоз човек.

# 246
  • Мнения: 3 092
Кукумявче какви проблеми бре ...пътувате си и то си спинка , толкова ще е малко , че не мисля какво друго може да му се прави освен да папка и да спи  Simple Smile
С Илияна бяхме за пръв път на море като беше на година и два месеца ...е няма такъв кеф не и се излизаше от водата буквално докато не  посинее. Laughing  
viny остави доктора да прецени за начина на родоразширение . Спокойно . И не се настройвай нито за секцио , нито за нормално - нали и аз така се чудя как ще е . Ми както дойде . Остави тук какви си ги говорим форумски - важното е какво ще каже специалиста , а те не една или две бременни са видели  Wink

Диди знам как боли от ритането ... вчера между другото  цял следобяд ме болеше кръста и симфизната кост и после като станах да се разтъпкам такива ритници получих някъде в пикочния мехур, та ми се дорева .....за хубаво е ще търпим !  Hug

# 247
  • Мнения: 1 208
Може да има майчета на разлчино мнение но никога не съм пазила Петя от каквото и да е.Винаги е била с нас навсякъде и хората само са ми се карали.Нямаше 7м. като изкачихме с нея Мусала. Laughing Туристите ,с които се разминавахме по пътеките отваряха ей такива очи  Shocked После като слязохме на Боровец Петя откачи - смях,смях,смях ,катерено по количката - викам си "на това хлапе му стана нещо там горе"  Joy Така,че за пътя спокойно.
Вили, а как ме рита това човече в мехура - ама то ме мрази да ви кажа  Joy

# 248
  • София
  • Мнения: 19 351
Cuckoo, снимката с котката и бодито е просто върха  Joy

Радвам се че ти харесва... на тия години какви идиотии ми идват в главата
Както писах вече, мислех че е детинщина, но ми вдъхна увереност снимката на бъдещия татко със слинга и пудела. За съжаление този размер му е малък на Котьо, пък и козината дава допълнителен обем...
amanita, един развод не е краят на света, но дано се разберете с мъжа ти. Но не очаквай той ти да се държи към теб както родителите ти, както и той не може да очаква от теб да го дундуркаш както майка му.
Имам една приятелка, която на 35 години няма разделяне с техните. Те разбира се я подкрепят за всичко - дори и според мен да не е права. Тя ако не говори с майка си 5 пъти на ден, ще е по вина на МТел Simple Smile. Същевременно много се дразни, когато някой от мъжете й (3 бр.) по някакъв повод защитава своите родители. Беше на път и с последния мъж да се разделя, отказа да отиде в Щатите с него, щото на техните щяло да им е мъчно...е това не знам кой мъж би го търпял дълго. Може и аз да съм предубедена, но ми изглежда прекалено.

Момичета, да сте чували нещо за таван на майчинството - не можело да е повече от 900 лв. или нещо в този смисъл? Сега говорих с една позната, която го чула от друга

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 15:47 от Cuckoo

# 249
  • Мнения: 256
Как сте коремчета?
Добре дошла Вини  bouquet
За пътуване няма рано,щом бебо е добре.Вики нямаше три месеца като започнахме да го водим по пътищата с нас и така до днес!Много обича да пътува.
О и аз съм си патила от бактерии във водата и затова аз лично не бих рискувала!
Миkivl,радвам се че е по-добре положението!Ще стискаме още малко!
За ритането Диди, напълното те разбирам!Това малкото вътре ми прави всичко на дроб сърма!Баткото все едно нямаше бебе в корема ми, а това беббче ми разказва играта.

# 250
  • Мнения: 1 208
Cuckoo , на мен като ми изплащаха майчинство миналата година нямаше такова нещо - сега от 01,01 незнам- нашите умни политици може и това да са ни отрязали.

# 251
  • София
  • Мнения: 19 351
Cuckoo , на мен като ми изплащаха майчинство миналата година нямаше такова нещо - сега от 01,01 незнам- нашите умни политици може и това да са ни отрязали.
И аз мисля, че не е така - май нещо не са доразбрали. А, и още нещо да питам - от ЖК ми казаха, че не можело предварително да ми пуснат болничния за 45 дни, трябвало след това да отида. Що за дивотия? Нали е записан термина, всеки може да сметне кога остават 45 дни?
А аз да се похваля - взхе си 2 дни отпуска, а от четвъртък официално излизам в 45-дневния срок. Еее, поне ще се отспя и ще пообикалям бебешките магазини.

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 16:18 от Cuckoo

# 252
  • Мнения: 1 208
И аз в четвъртък излизам в 45 дни преди раждане  Peace Но немога да се наспя- не ме остава корема  Laughing
Стеф,можеш лида ми оправиш името на първа страничка- за термина.Там е още didikar- напиши го моля те Мама Диди , а и годинките ми вече са 28 ,а не 27  Sad

# 253
  • Мнения: 179

Момичета, да сте чували нещо за таван на майчинството - не можело да е повече от 900 лв. или нещо в този смисъл? Сега говорих с една позната, която го чула от друга
[/quote]


E как, аз се глася за 1800лв майченство как така , защо внасям тези осигуровки. newsm78Сега ще звъня на счетоводителката ми.

# 254
  • Мнения: 253
Мама Диди така ти блазирам за моренцето  Crazy И аз искам да ида само да си топна краката до коляното...но  #Cussing out
Аз от 2вечери се въртя като пумпул-а хем спа само по гащички и едно малко прозорче е отворено цяла вечер.. Sick Не ми се пуска още климатика,само през деня го пускам  Crazy
Аз си харесах количка,но сигурно началото на другия месец ще започваме с покупките  Grinning
Добре дошла на Вини  Stop
Честито но Аманитка за изпита   bouquet
Това е засега от мен,отивам да лягам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт