ЮЛИ 2009. Тема 40

  • 10 582
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 19 351
EliG, нашата се казва "база на мвр Секвоя "  - извън селото е в гора.До нея има още две три и на едната има външен басейн много красив.Тя се казваше "Пролет" ако не се лъжа ама може и да бъркам- нещо с П беше  Grinning
Ей ние с теб МВР-ски жени ли се оказваме? На Долна баня имат база ли? Че моят докато научи кое къде имат, ще му дойде времето за пенсия Simple Smile

Имат страхотна база както споменах.А за малки деца е приказка.Ако се интересуваш мога да ти пратя снимки да я разгледаш.Ние бяхме там и миналата година и съм очарована от всичко.За първи път ми се случва да харесам така почивката си  Laughing
Щом вие сте се наканили от Бургас да дойдете, сигурно си заслужава. Остана въпросът как се намират карти. Благодаря ти за предложението, може наистина да ми пуснеш някоя снимка - дали става на лични?? Не знам тази година с такъв малък бебок дали ще стигнем дотам, но за догодина да знам да врънкам отрано...
Аз работя в МО и също имаме хубави бази, може би по-добри от МВР, но картите са пълен пансион, което е удобно откъм финанси, но особено на морето не е много удобно.

cveten prashec, май си объркала зодиите на таткото и бебока  Thinking

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 17:54 от Cuckoo

# 271
  • Мнения: 223
  Утре от 14.30ч в Токуда на 9ет. в аулата ще има отворени врати, не е нужно предварително записване (според старшата акушерка).

# 272
  • София
  • Мнения: 15
Куко хихих  Joy-на таткото си е такава, но на бебока я бях объркала поправих я имах предвид близнаци.

# 273
  • Мнения: 1 208
Cuckoo, картите от службата  на мъжа вече са ги раздали - но това за летния сезон.А иначе за месец  септември аз лично се обаждах до Сф да запазвам места - за тогава няма проблем и не ти искат карти ,само служебна карта. На нас почивката със спане и храна ни излезе 250лв за 14 дни за трима човека.Нищо,че Петя беше на 6-7м. и за нея плащахме легло  Joy Ще пробвам снимките на лични

# 274
  • Мнения: 76
Влизам да се оплача Cry Направо ми се плаче от болка Rolling Eyes

Снощи изведнъж така ме заболя глава, но цялата - от челюста и лицето, нагоре по челото и цялата глава ooooh! Ужасна непрестанна болка и като си мръдна главата надолу или настрани и усещам силно налягане, все едно главата ми ще гръмне ooooh! Вдигнах и доста висока температура и то два пъти Sick Оказа се, че имам остро бактериално възпаление на синусите и трябва да пия антибиотик Tired От вируса, който изкарах преди 10-тина дни се е развила инфекция и някакви бактерии са помогнали да се стигне до сериозно възпаление Cry В момента си слагам затоплени торбички с морска сол на лицето, защото болката е непоносима - все едно ти се е схванало лицето. Пръскам и два спрея да изтичат секретите и от довечера почва антибиотика - дано той помогне Praynig Оплаках ви се Rolling Eyes

Мики хубаво е, че си вкъщи и пази леглото Hug
Сиси радвам се, че всичко с бебчо е наред Hug
Гале разхождаш ли количката Joy

Исках и още да пиша, но ще полегна, че не мога да гледам от главоболие

# 275
  • Мнения: 5 254
С това темпо не можем да се организираме и месеци след като родим, да се видим  ooooh!
Къде освен в Анжеликата има детски кът, за да могат майките, които ще дойдат с дечица да седнат спокойно? Ако някой има идея да каже Wink
Освен това кажете в крайна сметка кой ще идва на срещата, кога му е удобно и горе долу да даде предложения, както е направила Вержи( за да изберем компромисен вариант) Rolling Eyes

djidjito бързо оздравяване  Hug

# 276
  • Мнения: 576
Сиси  Hug Защо те вика чак след 2 седмици, не трябва ли вече всяка седмица тонове ?  newsm78

djidjito, супер гадория. Сигурна съм, че с антибиотика ще се оправиш и то бързо. Помниш, че аз с моята ангина се борих сама с какво ли не , само след приема на антибиотика се почувствах човек  Hug


Аз съм зодия Лъв , много искахме бебочко и той да е лъвче, но няма как. Сега сме без претенции след толкова чакане на бременността ми, няма значение какво ще е.  Heart Eyes

Мебелите тръгват утре сутрин и сигурно четвъртък-петък ще спя на новата ни спалня  newsm68

# 277
  • Мнения: 179
Включвам се за малко, че трябва да вземам малката от градина , а после да я вода на танци..
Ние също сме с малката на всякъде.По някога тя сама с тати на почивка като и им предстои сега море, а понякога е с мен и мои приятелки, но винаги е част от нас, няма баби и дядовци не я давам Naughty
Още на 3месеца я заведохме на море и много добре и се отрази дори останахме почти 2месеца, а на 7на планина сега по същтия начин ще действам задължително края на август и септември ще сме на морето.
За болницата поне в Майчен дом слагат от там дрешки козметика само за изписването искаха дрешки.Те ги къпят и обличат.Сага до колкото знам пак само за изписването ще искат в Св.София, но трябва да го проверя това.
Вержи -Токуда Св.София нищо не е с тези суми има и цени към 4-5000лв Mr. Green, но сега ще си платим към 2000лв.Аз преди 5год в Майчен дом ми излезе 1500лв за целия екип от 3ма човека.
За вестоносците вписвайте се в първа страничка, а ние ще си решим при кого, а и да видим как ще започнат ражданията все още е рано.
Май всички майчета ще сме с кампютърчетата в болниците.Еми освен да се включем и онлайн с камерката как раждаме Mr. Green.Аз без комп. не мога винаги е в мен и на мен с това е свързана работата, но понякога нямам време за форуми и чатове  и за това не ставам за вестоносец Naughty
Леле изчезвам

# 278
  • Мнения: 915

Момичета, да сте чували нещо за таван на майчинството - не можело да е повече от 900 лв. или нещо в този смисъл? Сега говорих с една позната, която го чула от друга
Ами има таван, но не е 900лв и не е на майчинството, а е на осигурителния доход. Повече от 90% на максималния няма как да е. Някъде около 1800лв. трябва да е това или всъщност може би малко по-малко.
И аз да попитам нещо мамите с опит - да си купувам ли сутиен за кърмене, удобно ли е наистина?

# 279
  • Мнения: 9 112
Като стигнете до 20 страница, мяткайте се в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397979.new#new

# 280
  • Мнения: 10
здравейте, сладурки  Hug
Да се отчетем- вчера бяхме на 4Д- малчо-голямчо е вече 1973 гр.  Heart Eyes всичко му е ок!
може ли да ми пратите паролата за албумчето да разглем снимките?   bouquet на всички

# 281
  • Мнения: 14
и аз съм за срещата!но в чайка е в другия край на града ! нещо посредата..например около центъра!на пицария тримата мускетари до затвора има страхотна лятна градина и супер детски кът!но е към кварталите ! сигурна сам че и по центъра има подобни вариянти!
и аз чакам да прочета предложения!
 Hug  Hug  Hug на всички !

# 282
  • София
  • Мнения: 19 351
Cuckoo, картите от службата  на мъжа вече са ги раздали - но това за летния сезон.А иначе за месец  септември аз лично се обаждах до Сф да запазвам места - за тогава няма проблем и не ти искат карти ,само служебна карта. На нас почивката със спане и храна ни излезе 250лв за 14 дни за трима човека.Нищо,че Петя беше на 6-7м. и за нея плащахме легло  Joy Ще пробвам снимките на лични
Аз не говоря за сега, а по принцип - мъжа ми не е в министерството, а в едно районно до София и на село все пак няма толкова информация,  а в интерес на истината - ако аз не го изръчкам, няма и да се поинтересува.
Аз харесвам в станциите на МВР, че се плаща само леглото, а пък ядеш където искаш.
Благодаря за снимките, вижда се че е хубаво, но щом е толкова диво там, 14 дни ще ми дойдат множко. Дали не може за по-малко време?

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 18:45 от Cuckoo

# 283
  • Мнения: 1 208
Cuckoo, картите от службата  на мъжа вече са ги раздали - но това за летния сезон.А иначе за месец  септември аз лично се обаждах до Сф да запазвам места - за тогава няма проблем и не ти искат карти ,само служебна карта. На нас почивката със спане и храна ни излезе 250лв за 14 дни за трима човека.Нищо,че Петя беше на 6-7м. и за нея плащахме легло  Joy Ще пробвам снимките на лични
Аз не говоря за сега, а по принцип - мъжа ми не е в министерството, а в едно районно до София и на село все пак няма толкова информация,  а в интерес на истината - ако аз не го изръчкам, няма и да се поинтересува.
Аз харесвам в станциите на МВР, че се плаща само леглото, а пък ядеш където искаш.

Да не те задължават да си там сутрин,обед и вечер  Laughing Той моя мъж има информация ама и ако аз не го сръчкам пак няма да идем никъде.Ами "милиционери"  хората  Laughing

# 284
  • Мнения: 37
 Cuckoo ,по повод болничния моата лекарка ми го издаде вчера ,а влизам от 20,05 тоест два дена по-рано. Питах на няколко места и казаха,че нямало проблем.  newsm78
За зодиийте аз съм Рак мъж ми Козирог ,а беба ще е Близнак.

Общи условия

Активация на акаунт