Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 24 223
  • 796
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 230
Ей рожденници имало тук бе. Да са ви живи и здрави  Hug Аз си имам едно близне в къщи, а и едно дето вече не е в къщи - брат ми, ама като му дойде РД-то ще почерпя.
Делта, и моя мъж като твоя син, голям нервак, ама добре, че му минава бързо, а и като му свикне човек не му обръща внимание, макар, че по някога много паля (нали съм си овне  Blush), ама пък после като се навикам и ми е едно спокойнооооо Simple Smile Така, че и той ще намери жената, спокс.

# 136
  • Мнения: 352
Момичета ,благодаря ви за хубавите пожелания Heart Eyes

# 137
  • Мнения: 2 590
ира79, честит рожден ден на брат ти. Много здраве, щастие и любов. newsm59

# 138
  • Мнения: 352
Вили,много благодаря от негово и мое име Hug

# 139
  • Varna
  • Мнения: 2 605
Tsvetito-благодаря ти и на тебе за пожеланията към синковеца  bouquet
Бе ще си намери той някоя хич не мисля аз затова. Просто искам да се държи като Джентълмен. Ама напоследъка нещо кротна дано да не е затишие преди буря Joy

# 140
  • Мнения: 230
Абе кротват се след време. То и с нас е така, живота учи на всичко, не може все с рогата напред колкото и да ни идва от вътре Simple Smile
Лека нощ овнета  Hug

# 141
  • Мнения: 352
ДОБРО УТРО мили момичета,приятна неделя ви желая Hug.Ето ви местенце със сполучливи хороскопиhttp://www.astro.velida.net/index.php?cmd=dailyhoroscope  ,хайде и аз да отметна КПД тук,а не само мерси за това....,мерси за онова..... Mr. Green

# 142
  • Varna
  • Мнения: 2 605
Опаааа,
ама днес сме големи мързелкииии newsm78
Лошооооо пък уж не сме такива деееее newsm78 Хайде утре със нови сили дано сме по активни Wink
Лека нощ Овнетатаааа Hug

# 143
  • Мнения: 2 590
Да да мързели, аз бачкам цял ден. Излязох в 5.30 от къщи и се прибирам току що.  Голяма галимация на тези избори  ooooh!

# 144
  • Мнения: 352
Хайде аз пак първа newsm47
Добра утро на рогатия народ и пожелания за успешна и приятна седмица  bouquet

# 145
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ДобрЮтрУУУУУУУУУУУУУ Овнетатааааа Hug
vili-ти си наш'та гордост. Значи си била по изборяците-изборна комисийкааа newsm10
- ха сега кликнете върху картинката да я видите по голяма newsm10 . vili ти най много заслужаваш да си похапнеш повечко, че вчера хич не ти е било лакоооо Hug Ти във кое училище беше? Да не сме се видели пък да не сме се познали Wink
МомичИтаааа много лек и спорен ден от кака ви Делта Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 15:54 от DELTA_DELTA

# 146
  • Мнения: 6
Здравейте Овненца   Hug 

и аз като една видна УФЦъ  Crazy  да се пресъединя към вас /ако може  Embarassed  / родена съм на 29.03.1984 и без малко да си имам едно малко Овне ама тц - Рибка излезе   Crazy 

поноже съм си заплес ,досега не бях виждала,че има такава тема и сега като я видях реших бързо да се запиша,а после да чета   Rolling Eyes 

весело на всички в тази жега   Crazy

# 147
  • Мнения: 2 590
Добре дошла simona_stoyanova   bouquet   Hug

DELTA_DELTA  комисийка бях, че на всичкото отгоре секретар и нали ние трябваше да носим всичко в Спортна зала. Беше голяма лудница, много хора, много нещо.
Аз бях в Медицинския университет Simple Smile
Благодаря за закуската, направо е страхотна и наистина имам нужда от нея.
Ето хороскопчето за днес.
Ще ви се иска да избягате далече от ежедневните ангажименти, най-вероятно покрай морето. Някои от вас и може и да успеят да осъществят тази мечта, а останалите могат само да бленуват пред чаша студена бира.

# 148
  • Мнения: 352
[simona_stoyanova /color]добре дошла сред своите Hug.
Вили,аз ти бях колежка като студентка,беше голяма олелия,защото ние приемахме и сигнали то провинцията и беше мн.натоварено си спомням. Crazy
Делта,мерси за закуската Grinning

# 149

Общи условия

Активация на акаунт