Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 22 046
  • 796
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 590
Ами то май така се случва, понеже всичко , което сме имали да кажем сме казали. Или поне за момента не се сещам за нови неща от същността на овена.
А и нямаме някой , който се занимава по професионално или задълбочено с астрология тук.

# 31
  • Мнения: 1 001
 Овладейте вашата чувствителност и стабилността ви на работното място ще ви донесе успехи. Възможно е да привлечете негативно настроени хора, посещавайки сеанси на лечители които ще ви навредят. Ако премълчавате и уважавате чуждото мнение, ще избегнете проблемите. Покажете, че сте готови да продължите и по-нататък, и да доведете докрай започнатите служебни задачи и големи проекти.

това е хороскопа на зодията за днес. копитах го от сайта на БТВ.Утре пак  bouquet

# 32
  • Мнения: 8 242
Уф тия хороскопи така ги праскат както си искат  Crazy
Ми че то това е валидно за овена всеки ден  Mr. Green

Овладейте вашата чувствителност
Ако премълчавате и уважавате чуждото мнение, ще избегнете проблемите

 Laughing

# 33
  • Мнения: 1 001
за днес:
 Отново имате добра възможност да обмислите плановете си, за да осъществите мечтата си за бъдещи професионални и материални успехи. Предложенията за допълнителна работа е добре да приемете без колебание. Емоциите са водещи, но сте в състояние да ги притъпите, ако си наложите търпение. Бъдете разумни, въпреки огнения си темперамент. Начинание ще ви помогне да намерите приложение на своята енергия, на своите способности и желания.

# 34
  • Мнения: 82
Здравейте овнета, не си спомням дали сме го коментирали, но се сетих за една може би типична овнешка черта: много бързо ни омръзва нищо, с което сме се захванали с огромен интерес и плам. Как мислите, при мен определено е точно така.
По повод споделянето: аз вече не обичам много да споделям, защото установих, че или не ме разбират или не могат да ми дадът подходящ и удовлетворяващ ме съвет.
Приятен ден на всички ви!

# 35
  • Мнения: 219
Бе то май всеки човек с времето се променя и уляга, дето се казва. Така и при овнетата. Аз най типичен овен съм била точно докато бях студентка и малко преди това, демек 16-23г, после започнах да се променям.

shayny за омръзването си много права. То сигурно и затова обичаме промените и да местим постоянно мебелите  Mr. Green А и иначе що се отнася до работа примерно, в началото даваме на 100% от себе си, а после, ако няма нещо по-различно ми писва и го правим с нежелание (ако се налага). Мисля, че работата  на овена трябва да е много разнообразна и все да има нещо ново, или нещо старо, но вече забравено и да е като ново. Ама не се сещам за такава работа.

А аз сега по мене си съдя, че или трябва да съм постоянно в движение, да мисля и правя нещо, или пък съм на другата крайност - тотален мързел. И при вас ли е така?

# 36
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Tsvetito, същата съм и аз. В началото няма човек, който да ме убеди, че това с което съм се захванала няма да стане. А такива хора с лопата да ги ринеш. После обаче, като стане рутина и не само го върша с нежелание, ами и гледам да отложа максимално във времето и така, ако може да ми се размине Mr. Green

Дали пък не трябва да измислят специална професия, само за овни Laughing

По въпроса с местенето на мебели - мен и това не ме удоволетворява, с твърда ръка действам, направо стени местя Crazy

# 37
  • Мнения: 2 590
Ох и на мен май сравнително бързо ми омръзват някои дейности. Ето сега трябва да си дам зор да науча за последния изпит, който ми остава за да взема заветната магистратура. А толкова не ми се сяда и не ми е интересен този предмет. Confused

# 38
  • Мнения: 408
Бе то май всеки човек с времето се променя и уляга, дето се казва. Така и при овнетата. Аз най типичен овен съм била точно докато бях студентка и малко преди това, демек 16-23г, после започнах да се променям.

shayny за омръзването си много права. То сигурно и затова обичаме промените и да местим постоянно мебелите  Mr. Green А и иначе що се отнася до работа примерно, в началото даваме на 100% от себе си, а после, ако няма нещо по-различно ми писва и го правим с нежелание (ако се налага). Мисля, че работата  на овена трябва да е много разнообразна и все да има нещо ново, или нещо старо, но вече забравено и да е като ново. Ама не се сещам за такава работа.

А аз сега по мене си съдя, че или трябва да съм постоянно в движение, да мисля и правя нещо, или пък съм на другата крайност - тотален мързел. И при вас ли е така?

аз за себе си съм забелязала, че когато работя-работя, когато почивам-почивам. това е. иначе работата ми е много интензивна. би ми било трудно да работя друго.

# 39
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Е Гардже-lucky you!!!!! newsm10

# 40
  • Мнения: 2 590
gargje определено е късметлийка с такава работа.

# 41
  • Мнения: 219
Абе аз и стени бих местила, ама става мн бавно, а аз като го реша искам да стане на момента Simple Smile
gardje и така може да се каже, по някога (понеже сега не работя) помагам на майка ми да пиша командировъчни и го правя за 2ч, макар, че имам седмица примерно и после ме боли ръката, дето викаш, като работим - работим. Като малка на село ми се чудеха от къде ми се взимат силите, а бях едни 20кг. Та така. И браво, че си успяла да намериш идеалната работа  smile3501

# 42
  • Мнения: 1 568
Не сте ме цопнали в списъка Joyаз рядко пиша,ама...аз например както писах съм "закован" овен 19.04,асцедент овен,луна в овен.
Не помня лоши рааботи newsm78 или рядко,някой път се джавкам с някой и след час не се сещам,за какво е било #Crazy

# 43
  • Мнения: 1 001
за днес:
Денят е изпълнен с емоции, които ви е трудно да овладявате, защото сте в противоречие с предложенията на вашите колеги. Не се впечатлявайте от всяка критична дума. Завършете на вече започнати занимания. Интуицията ви се засилва, така че се вслушвайте в нея. Не пропускайте да се възползвате от отличните възможности, които имате, работете активно и успехът ще е с вас, ако сте го заслужили.

# 44
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Да кажа-куку и аз, че уж сме от приказливите Овните пък такова затишие- из ни нямаааааа Sad

Общи условия

Активация на акаунт