Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 22 060
  • 796
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 408
мерси, момичета!

да споделя един сайт, в който има доста сполучливи неща

www.astrohoroscope.info

лекичка на всички!  Hug

# 46
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Здравейте Овнетатааааа Hug
Хади да ви постела месалчето за обяда аз Wink


По късно ще се домъкна да видя какво интересно нещо сте написали Wink

# 47
Здравеите моми4ета.
и аз съм овне. 2.4.
един вапрос. познавате ли жена овен да работи монотонна работа в коиато тиа да не е поне лидер(дори и да е монотонна)??
от друга страна тези които разбират пове4е. как ви се струва комбинациата жена овен мъж телец?? (съвпадениа като при Д&В Бекам).
4ао

# 48
  • Мнения: 408
Здравеите моми4ета.
и аз съм овне. 2.4.
един вапрос. познавате ли жена овен да работи монотонна работа в коиато тиа да не е поне лидер(дори и да е монотонна)??
от друга страна тези които разбират пове4е. как ви се струва комбинациата жена овен мъж телец?? (съвпадениа като при Д&В Бекам).
4ао

 a какви са ви асцендентите?

# 49
# 50
  • Мнения: 219
Майка ми е телец, баща ми овен, според мен е мн сполучлива комбинация  Peace
Това с асцедентите, трябва да видя от някъде какъв асцедент съм за да знам Simple Smile

# 51
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Честит Празник, Овнетатаааа!!!

# 52
  • София
  • Мнения: 307
хелоу!!!!!!!!!!

моля и мен да запишете - родена съм на 04.04 и съм си много овен - разбирай инат Laughing, бързо се паля, но и бързо ми минава, прощавам, но.... не забравям Grinning

обаче нещото което много ме втрещи е че съм асцендент Везна.... винаги съм си мислела че по-гадна зодия от тази няма, заради това че са много нерешителни, а аз съм джаста - праста....

е това е от мен, ще ви следя да знаете!

П.С

очаквам дете Скорпион, и още отсега протривам ръце за битките на характерите които ни предстоят....

# 53
  • Мнения: 2 590
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !

eliviereste, добре дошла е редиците на рогатите. Това за везните може да ти увеличава ината. Най-добрата ми приятелка е везни и да ви кажа честно, понякога (даже често)  е по-голям инат и от мен. Наистина много нерешителна и колеблива зодия, но за инат...

# 54
  • Мнения: 329
Честит празник!
Току що открих темата и бързам да се включа. Аз съм Овен, на 9.04, с асцедент Рак. Не си харесвам асцедента и мисля, че ако имам лоши черти /за които не се сещам веднага  Grinning/ оттам ще да идват.
Иначе и аз съм прекалено директна с близките си и по някой път им идва в повече, но както казва баба ми "сърце юнашко не трае". Не съм злопаметна и много бързо ми минава. Но държа проблемите да се казват директно и да се изясняват нещата, а не да остават недомлъвки.
Преживявам много дълбоко чуждата болка и не обичам да споделям и да говоря за моята. Усмихната съм и вярвам, че позитивната нагласа помага много за да виждаш хубавите неща в живота.

# 55
  • Varna
  • Мнения: 2 596
elvireste wavey
wondergirl wavey

# 56
здравеите отново.
питате ме за асцедентите..... ми моиа ниакаде ниакои ми бе6е казал 4е е лъв но на половинката не го знам. как мога да провериа кои са?
ниакои каза за родителите си 4е са маика телец баста овен. в такъв слу4аи е разли4но. в една зодиа мъжете и жените са разли4ни.
а относно везните, моите наи добри приателки са везни, виарно е 4е са стра6но несигурна зодиа. ниакаде 4етох 4е в момента в които им хрумне една идеиа, им се отвариа и едно съмнение...... но мислиа 4е именно застото са такива на нас ни харесва застото се допълваме 2те зодии, тъи като на нас ни харесва да командваме и да съветваме, а на тиах да са подкрепени под крилете на сигурен 4овек, застото плиус това са много добри хора.
4ао

# 57
  • Мнения: 329
И аз страшно много се разбирам с Везни и най-добрите ми приятелки са Везни. Майчето ми също. Харесвам ги, защото са различни от мен и са ми интересни.
http://www.beinsadouno.com/astro/my_ascendant.php ето един линк за изчисляване на асцендента.

# 58
аз овен съм асцендент рак, а тои телец е асцендент козирок.
и сега как ви се струва комбинациата на тези които разбирате пове4е??

# 59
  • Мнения: 408
момичета, не мисля, че везните са колебливи. даже напротив - имам толкова много познати мъже и жени везни, както и такива  с асц. везни. ами определено не са колебливи, по-скоро са скрити пиратки. изглеждат плахи и несигурни, но много добре се налагат и си знаят целите. като цяло не ги долюбвам

Общи условия

Активация на акаунт