Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 22 094
  • 796
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 408
аз овен съм асцендент рак, а тои телец е асцендент козирок.
и сега как ви се струва комбинациата на тези които разбирате пове4е??


а в кои знаци са ви луните?

# 61
зна4и аз съм овен асцендент рак и луна в скорпион. тои е телец, асцендент козирог  и луна в телец.

# 62
  • Мнения: 408
зна4и аз съм овен асцендент рак и луна в скорпион. тои е телец, асцендент козирог  и луна в телец.


странна работа, ти си доста водна, а той изцяло земен.  предполагам,че ти си импулсвивна, емоцианоална и потайна. той пък работлив, съсредоточен, практичен и последователен. в него сигурно те привлича сигурността, която ти дава и вдъхва. ако не те дразни на моменти прекалената му практично, инат и вглъбеност в целите, предполагам, че доста добре се сработвате.

# 63
  • Мнения: 82
wondergirl , благодаря за линка, моят асцендент е лъв, а луната във Водолей. Досега не знаех за тях, но обясняват много неща.

# 64
зна4и аз съм овен асцендент рак и луна в скорпион. тои е телец, асцендент козирог  и луна в телец.


странна работа, ти си доста водна, а той изцяло земен.  предполагам,че ти си импулсвивна, емоцианоална и потайна. той пък работлив, съсредоточен, практичен и последователен. в него сигурно те привлича сигурността, която ти дава и вдъхва. ако не те дразни на моменти прекалената му практично, инат и вглъбеност в целите, предполагам, че доста добре се сработвате.

мерси за коментара. да ти кажа 4есно, за мен е така, с исклиу4ение 4е не съм никак потаина, даже обратното. за него пък колкото да ми е болка за ниакои от ка4ествата е виарно. но на мен ми харесва с рога да си имам работа, хората които се подлежат на моите команди не ме привли4ат, харесва ми интригата, и макар тои да е твърдоглав накраиа пак се п'рави това което ние кажем овнетата хахахаха. пък ако допълна 4е дъстериами на 2 години е телец, асцендент скорпион, и луна в лъв. допълнението е пълно. искаме си по 60 секунди да говорим стото не млъкваме 24 4аса нито един от 3мата, и тва 4е тиа се осте е малка и саде пофъфлиа, страхме е като се отпусне да говори кво 6те е в късти хахаха.
4ао

# 65
  • Мнения: 408
 Joy Joy

майка ми е почти като дъщеря ти, телец, но асц. в рак и луна в лъв. обожавам я!

# 66
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Туко що и аз използвах сайта за изчисляване на асцендент .
Знаех че съм и съм със асцендент овен но не си знаех във коя луна.
Та съм Овен със асценденто Овен и луна във Кози рог- все съм си рогато Joy
А мойтУ Батку е-Близнаци със асцендент Рак и луна във Лъв
Благодаря за сайтчето  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 119
Много интересна нова тема сте зформили, а аз чак сега виждам. Blush
Не си знаех асцедента и проверих, та:
Аз Овен с асцедент Скорпион и луна в Овен.
Май и аз съм все с рогата напред. Най-добрата ми приятелка е Скорпион и се разбираме много добре( дали е от асцедента?) newsm78

# 68
  • Мнения: 384
Ей!Чудна темичка бе браво,много ме зарадва HugКак сте ,кой къде ще отнася плувката през лятото,дайте да поразмотаем клюките на тема Ваканция Crazy

# 69
  • Мнения: 408
Ей!Чудна темичка бе браво,много ме зарадва HugКак сте ,кой къде ще отнася плувката през лятото,дайте да поразмотаем клюките на тема Ваканция Crazy

аз като едно типично овенче нямам план до последния момент. умирам си от кеф, мъжо все крои планове, а аз съм си дете на произвола...

# 70
  • Мнения: 219
Нас и тази година няма да ни огрее, че не се знае бебчо кога ще се появи, а и с малката никак не сме за море. Може би догодина Simple Smile
За плановете, аз кроя само за разместване  Mr. Green Иначе и аз обичам да съм импулсивна и на момента да правя каквото ми хрумне.

# 71
  • Мнения: 384
Аз планирам Хърватска като дестинация,но твърдо нищо все още,за сметка на това обаче супер изгодно резервирах 10дни в Доменикана за старта на 2010а!С което съм горда ,защото и аз така в последния момент ,ама цените са бая различни,а хората си направили сметка и им е добре.Та тази година се превъзпитах,не всичко ,но тези неща които така и така ще дойдат да ги намаля като разход thumbsup

Целувки на всички  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 001
Аз откакто родих планувам всичко.А иначе и аз обичах да съм спонтанна.Тази година не плануваме море,  Sad мъжа ми реши че може да отидем без да резервираме нищо което малко ме изнервя Blush

# 73
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮтрУУУУУУУУУУу Овнетатаааа Hug

Да виЙ сладкУУУУ Grinning
За пътуването какво да кажа я. Тази година щяхме да ходим до Тунис или Мароко но съпругът ми се прибра на 28 април а чартъри до тези държави имало само до 1 Май. Чакам да се съберат хора за екскурзия до Кападокия-мене Ориента си ме влече- и ако не се съберат незнам къде по странство ще ходим. Истанбул ми е задължителен то ми е като махала, любима дестинация въпреки другите пътувания.
И разбира се Родопите-там сме задължително.
Ще докладвам по нататъка какво сме решили за по далечното пътуване.  Чудим се още кой път да хванем newsm78

# 74
  • Мнения: 2 590
Ние пък няма да ходим никъде  Sad Поне сме на моренцето и плажа ще си посещаваме.

Общи условия

Активация на акаунт