Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 22 170
  • 796
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 384
DELTA_DELTA ,Мила ще се дехидратирам от твойте страшни закуски,точа лиги та ми пращят ушите Mr. Green!Ние пък с ориента нещо сме скарани,екзотика+еко туризъм ми дай на мен.Петра ми една от най-мечтаните дестинации ,но тя не е задължитена за лятото ,а и може да почака,много искам да видя изгубения град Grinning

# 76
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ира Hug
Лапай закуската, че тя виртуална за тебе Wink
И как тъй си скарана със Ориета като искаш да видиш Йордания бе душко newsm78 И аз исках там ама тази година нашите тур оператори нещо не се разбрали за чартърите . Друг път имаше до 24 май чантъри до Магреба и Арабско.
Аз като казах Мароко и Тунис хич не си мисли, че кака ти Делта шЪ сЪ пИче на плажата. Ич биля ни си го помисляй Laughing Аз живея на 15 мин, пеша от морето така, че нашето си ми стига и артисва. Аз като отида някъде си обичам да препускам и да разглаждам. Любопитна жена беееееее newsm47 Пък и сега мога да пътувам, че БаткУ на есен пак хваща пътя а със него аз си пътувам пИрФеКтнУ, кът съща Принцеса smile3503

# 77
  • Мнения: 384
Делта,Петра няма нищо общо с ориента,барок в чист вид(само че от преди 5000г.)Ето това искам да видя с очите си ,а не мангалите  в Йордания Stop
На диета съм от днес,да видиме до кога ще е така BlushЩе опитам да си приложа програмата на Д-р Емилова,на плодове,студен чай и водица,аз си вкл.и 2 кафета на ден(незнам дали тя позволява?!).

# 78
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ира, Душко Hug
Петра си е чиста  грацка класика. Никакъв барок.
Това ми е слабост Wink
Ти пък що се трепеш със тази дието на Емилова бееее? Много хард работа. Ама ти си знаеш .  Може пък искаш да си чистиш организма, няма лошо.
Като дойде това топлото без диета се очиствам. Не ми тежи, не ми е като дието. Просто не ми се яде и си пия чайчета и маааааничко кафенце даже и плодове не ми се ядат. Но организма ми ако си го поиска. Иначе лашкам айранитееееее Laughing

# 79
  • Мнения: 2 590
Ох тази диета на Емилова е кофти. Ако можеш по друг начин помъчи се, че една моя приятелка преди години такива бели си докара от този лечебен глад на Емилова и Ковачева, че не е истина. ooooh!

# 80
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Компаниятаааааааааа Hug Гутен Сабахлеееееен Hug


Хайде лек и спорен ден, повече усмивки и приятни моменти напук на кофтито време Wink

# 81
  • Мнения: 2 590
DELTA_DELTA, благодаря за закуската и кафенцето.

Ето дневния хороскоп за днес: Днес ще сте и по-раними от обикновено, така че избягвайте грубияните. Стремежът ви да получите всичко и на всяка цена не е твърде похвален.

# 82
  • Varna
  • Мнения: 2 596
vili_2703 Hug
Благодаря за хороскопчето  bouquet

# 83
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Много ободряваща закуска, мерси Hug
А хороскопчето чак на смях ме изби. Е как така ние, овните, няма да получим всичко, пък няма и да ни похвалят за това Mr. Green

# 84
  • Мнения: 384
vili_2703 ,мерси за хороскопа,важи! PeaceА за диетата,дайте тогава по-ефикасна?!аз съм 180см.и тежа 63кг.изглеждам слаба,но имам портокалова кожа и това ме вбесява.Искам да сваля 7кг.и лека-полека да кача 2 и да си дойда на килцата 57-8.Няма друго за сваляне само гадния целулит ooooh!
Делте,мерси за закусчицата Blush
ПС:на мен добре ми се отразява диетката 2и ден,черешки,зелени ябълки,1банан и това е1.5л. вода 1л.студен, зелен чай.
Ако имате по-добра(изпитана диета обаче)давайте насам,ще съм ви благодарна.Само да не изисква много спиц.продукти и време за приготвяне,лесна с готови продукти трябва да е.  bouquet

Целувки на всички и приятен,почивен ден Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 408
vili_2703 ,мерси за хороскопа,важи! PeaceА за диетата,дайте тогава по-ефикасна?!аз съм 180см.и тежа 63кг.изглеждам слаба,но имам портокалова кожа и това ме вбесява.Искам да сваля 7кг.и лека-полека да кача 2 и да си дойда на килцата 57-8.Няма друго за сваляне само гадния целулит ooooh!
Делте,мерси за закусчицата Blush
ПС:на мен добре ми се отразява диетката 2и ден,черешки,зелени ябълки,1банан и това е1.5л. вода 1л.студен, зелен чай.
Ако имате по-добра(изпитана диета обаче)давайте насам,ще съм ви благодарна.Само да не изисква много спиц.продукти и време за приготвяне,лесна с готови продукти трябва да е.  bouquet

Целувки на всички и приятен,почивен ден Heart Eyes

целулит с метода на емилова няма да махнеш. гарантирам ти го.

целулит не се маха с отслабване, а с физически упражнения, масажи, грижи за кожата, оптимизъм...

# 86
  • Мнения: 2 590
Точно и аз щях да кажа, че с диетата на Емилова целулита няма да го свалиш. А бе жена за къде си се залетяла аз съм 175 см и също съм 63 кила. Сигурна съм, че на твоя ръст изглеждаш страхотно. А за целулита Гардже е казала, масажи и много физически упражнения. Peace

# 87
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Малееее Ирчеееееее #Crazy
Ми ти закъде ще отслабваш бееееее. Ами ти още малко и ще изчезнеш Crazy Май си някоя манИкенка ти и се криеееееееш smile3521
Момичетата са прави- спорт и масажи.
Изпробвано е хем нямам въобще идеално тегло както си ти. Хем съм фъстък, хем не съм на диета Joy Хапвам си на воля. Зимата ставам 56 кила лятото 53 и се чусвтвам пИрфектно.
Кожата от масажите и от спорта става страхотна. БаткУ казва, че съм като рибка Joy Но пък спортувам от както се помня, даже и на тази възраст съм 4 пъти във седмицата във спортната зала smile3503 Просто начин на живот.

# 88
  • Мнения: 384
Ами аз правя 15мин.вс.ден+ това избягвам транспорта и асансьора,не съм засичала,но час минимум ми се събира на ден.
Имам вибромасажор на Касада,и бях се запалила миналия месец,всяка вечер по 1ч.,е за един месец бая тресене падна и няма никаква промяна,никъде!
Аз този целулит го направих след бременноста,може и нещо хормонален дисбаланс,знам ли?!

Имам и кростренажор,докато правих масажа правех 30мин.вс.сутрин и на него,но много ми заякнаха бедрата,чак панталоните ми опъват и затова спрях.Целулита не е мръднал за сметка на това,а аз не виждам ли резултат бързо започвам да губя интерес Crossing Arms
Аз изглеждам добре с дрехи,но кожата ми не.Сега ползвам лосион на Лореал,но той придава блясък само и опекотява нищо повече Confused

Абе няма да ви занимавам с моя скапан целулит,само ако някоя от вас е имала 1:1 проблем и е намерила решение(и естествено има желание да го сподели Peace)може да дресне някой ред.Аз също ако открия "верния път" ще докладвам Mr. Green

# 89
  • Мнения: 2 590
Аз съм ползвала този антицелулитен крем и бях много доволна. С упражненията и масажи с този крем доста намаля, даже почти ми изчезна. Усещаш как те загрява и след това изведнъж хлад и ти става студено. Нищо не губиш ако опиташ, е само малко парички за кремчето.

Общи условия

Активация на акаунт