Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 24 215
  • 796
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 144
Пети имаме и еднаква мечта Mr. Green

Искам да ида, и някой ден ще видя Бразилия, мамка му Crazy Crazy Crazy
И на мен това ми е мечтата Mr. Green Даже ако заживея там ще бъде прекрасно Praynig

# 376
  • Мнения: 2 590
Пети имаме и еднаква мечта Mr. Green

Искам да ида, и някой ден ще видя Бразилия, мамка му Crazy Crazy Crazy
И на мен това ми е мечтата Mr. Green Даже ако заживея там ще бъде прекрасно Praynig
И аз в клубът с мечта- Бразилия  Grinning Crazy

# 377
  • Мнения: 1 001
Как искам да се опъна на копа кабана Joy

# 378
  • София
  • Мнения: 818
Поредна обща черта на Офците - БРАЗИЛИЯ Crazy Crazy Crazy

# 379
  • Мнения: 372
Мда...има нещо, и на мен ми се ходи, бих добавила и Мароко, нещо като мечта са ми двете Grinning

# 380
  • София
  • Мнения: 818
Мда...има нещо, и на мен ми се ходи, бих добавила и Мароко, нещо като мечта са ми двете Grinning

Колкото по-диво и екзотично, толкова по-желано Blush

# 381
  • Мнения: 144
Лично на мен са ми мечта всички страни, в които се говори испански и португалски. Дори съм си купила самоучители по испански и дано някой ден успея да го науча Blush

# 382
  • Мнения: 2 590
Хайдеееееее на хороскопа- топличък и пресен  Grinning

Дневен хороскоп ОВЕН 10 юли 2009

ОВЕН    
Избягвайте рисковете

Днес жените от знака са забелязвани, където и да се появят. Те са уверени в себе си и са доста обаятелни. Мъжете от зодията следва да очакват делови предложения. Звездите ги предупреждават да не взимат и да не дават пари на заем, тъй като едва ли ще вземат правилно решение. Избягвайте рисковете и физическото пренатоварване.


Хайде и на кайвенцету  Mr. Green

# 383
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ДобрЮтрУУУУУУУУУ Овнетатаааа Hug
Хайде пък аз да ви фрасна палачинките smile3503

У БразилскУ не ми се оди. Там ще ви води мойтУ БаткУ, че е на Ти със БразилскУ.
Аз шЪ бегам у МарокУтУ-- тъкмо снощи казаха, че ще имаме и посланник там- Дано да е свестен, че тези човечните посланници не се събират и на едната ми ръка......

# 384
  • София
  • Мнения: 818
Лично на мен са ми мечта всички страни, в които се говори испански и португалски. Дори съм си купила самоучители по испански и дано някой ден успея да го науча Blush

И аз така, при първа възможност ще се запиша на курс по испански, много красив език, и секси Crazy Искам да науча и гръцки Crazy

# 385
  • Мнения: 1 001
Определено и аз си падам по екзотични места а още не съм посетила и една ooooh! всичко е в сферата на мечтите Crazy

# 386
  • София
  • Мнения: 818
Определено и аз си падам по екзотични места а още не съм посетила и една ooooh! всичко е в сферата на мечтите Crazy

Ооооооо, мечти, мечти, ама аз си знам, че ще видя някой ден Бразилия, няма начин просто Naughty А един Овен нали знаеш като каже нещо какво става Mr. Green

# 387
  • Мнения: 574
Момичета, май екзотичното ни привлича, не точно Бразилия - моята мечта е Тайланд Laughing, само че не виждам шанс за реализация.
Пийнах си и кафе, хапнах и палачинки /обожавам ги/ Hug

# 388
  • Мнения: 2 590
Ох Пети, гръцкия е доста труден, особено за писане. Айде за говор, що годе по-добре, ама писането е зор.
Аз преди ходих на уроци по гръцки  Mr. Green
Сега горе долу се справям ако ми заприказват , че и да им отговоря, но да напиша нещо е абсурд. По мога да го прочета  Joy

# 389
  • Мнения: 1 001
Общо взето е хубаво да се знаят езици колкото повече толкова по добре.За съжаление на мен не ми се отдават много Cry

Общи условия

Активация на акаунт