Св. Константин и Елена наближава и с късмет всекиго дарява! (18-24.05)

  • 11 901
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
Здравейте всички! Hug Hug
Не мога да не се запиша в темичката на Алчо! Heart Eyes Благодаря за което!  bouquet
Диди,аз те помня,представи си от колко време си вися тук... Confused
Да честитя с малко закъснение на Жени розовите гащички!Много се радвам,мила и аз си мечтая за малка принцеска...
Прити,благодаря за детелинката! Hug
Пожелавам много хубава седмица на всички Ви! Flowers Bouquet

# 16
  • Мнения: 1 586
Мама Диди , още снощи се свързахме с девойката  Hug Дано да се ориентира правилно и да не се надява на местните светила по този проблем  Naughty Той не е никак приятен и не е за подценяване, но... за всяка  болка си има лек, а за тази не е от най-сложните. Съвети разбира се ние няма да даваме освен пак да повторя - да се мята на коня и  да се разходи до този толкова симпатичен град Плевен  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 41
Надявам се за много положителни резултати!!! Praynig

# 18
  • Мнения: 186
Добро утро и от мен. Успешна седмица на всички! Добре че сте вие, даже бях забравила, имен ден ще имам! Значи седмицата ще е късметлийска! Дръпвам кафенцето и изчезвам.
Надявам се за много положителни резултати!!! Praynig
И аз вярвам, че ще има такива!  bouquet

# 19
  • Мнения: 609
Надявам се за много положителни резултати!!! Praynig
и аз

# 20
  • София
  • Мнения: 1 220
Добро утро,
И аз в новата темичка пък може да ми е на късмет. Аз много не пиша, ама то няма какво, новините при мен не са дори и ми е супер тъпо.

Успешна седмица мацки  Peace

# 21
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Добро утро Grinning
Да се запиша и аз в хубавата темичка -  дано се напълни с много положителни тестчета Hug
Лек и успешен ден  bouquet

# 22
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
... новините при мен не са добри и ми е супер тъпо....


Ианнче, всяка от нас минава през своите борби, несполуки, лоши моменти. Напълно те разбирам. Споделяй тогава с нас други неща - какво прави уикенда, какво сготви, с какво те ядоса свекито  Wink А за останото трябва само да се молим и да вярваме.

# 23
  • Мнения: 112
Мили момичета, успешна седмица и от мен Simple Smile

# 24
  • Мнения: 304
Аде да се вясна и тук.
А и щом Алчо е пуснала темата - няма как да не се запиша.
А от тез весели сандвичи мога ли да си зобна?
Стискам палци на всички, които имат нужда от това и ви пожелавам красива, усмихната (и по-малко кихаща) седмица.

Колкото до мен... от вчера съм оциклена... с което пак си доказах - и с планиране и без, чудесата просто не стават... може би някой ден.... може би

# 25
  • Мнения: 219
Здравейте и от мен, прекрасни  Hug
Само се записвам, че много работа днес.
Прекрасна седмица на всички и дано е късметлийска темичката. Благодаря, Алчо   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 220
Mileto, ами хубавата новина при мен е че минах на диета имам 3-4килограма на който искам да им видя сметка #2gunfire 
Laughing. Дано това ми помогне да се почуствам по добре  Hug
Щица, Hug Hug Hug вече думи не ми останаха, душа  Hug
Ех, дано тази година да надуем тумбаците, че вече наистина си скъсах нервите  Laughing

Успешна с много положителни  Peace

# 27
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Toche, ето така те искам. Ами то не може само за бебеправене, тестове и изследвания да говорим. Нали ще се побъркаме. Мисля, че всякакви други разтушаващи, лежерни, приятни и приобщаващи теми са разрешени.

Щи, радвам се да те видя, а за другото ... дано!  Praynig

# 28
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Айде и аз голямо ЦОП в темата на Алчо въргалчо  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  smile3533   Hug Hug Hug Hug Hug

Щи, Точе(Лана)  Hug Hug Hug spoko spoko spoko  Ще успеете, момичета  Praynig  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Имайте вяра...то вече стана много изтъркано  Tired с това вяра...горе главата ... Гушкам ви силно...ама много силно  Hug Hug Hug и да знаете че много мисля за вас и се моля  Praynig Няма да се предавате и да падате духом Hug обещайте ми  Hug

Хубав ден и успешна седмица на всички  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 406
Привет от мен!
Алчо,супер е темичката Grinning
Миле,как е детенце,а вие ловувате ли Hug
Мамче,здравей,слънце Hug
Щица,сигурна съм,че чудесата не се случват само на другите.Повярвай в чудото и то ще се случи.Докажи ни,че не е така Hug Praynig
Искам да ви благодаря за пожеланията за моето момче от миналата седмица  bouquetИзкарахме си чудесно,а когато сваля снимките ще ви покажа и на вас.Пожелавам ви една весела и много приятна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт