С какво мажете кожата на бебчетата в това лятно време след баня и през деня?

  • 5 857
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 378
Вечер след баня я мажа с мялко с алое. Кожата й е копринена и мека Peace
Те на всички бебета са копринени и меки Peace миличка.

# 106
  • Мнения: 2 447
От бебе,не мажа с нищо

# 107
  • Мнения: 269
Използвах мляко на Нивея, но за много кратко

# 108
  • Мнения: 76
мажа сина ми точно когато има пъпки по тялото от претопляне(а това при нас е доста често). Лосиона е "Excipial U Lipolotion" , след 2-3 намазвания на изпъпчените места всичко е ОК.Иначе през останалото време ползваме козметика на SebaMed. Simple Smile

# 109
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Лосиона е "Excipial U Lipolotion"
Peace
Стахотен е,както и Balmondol на същата фирма.Лосион за изключително суха кожа,а и бебето не се подсича

# 110
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 108
През деня с нищо, е ако излизаме в голямото слънце с крем с UV-фактор 40.Вечер с Контрактубекс, т.к изкара шарка и има белези, а от Контрактубекс-а ще се махнат.

# 111
  • Мнения: 3 066
През деня със слънцезащитен крем на Мустела-50 фактор ,а след баня с Хидра-бебе на Мустела,а дупето след ако с крем против подсияане на Веледа с невен!

# 112
  • София
  • Мнения: 2 430
През деня с нищо, е ако излизаме в голямото слънце с крем с UV-фактор 40.Вечер с Контрактубекс, т.к изкара шарка и има белези, а от Контрактубекс-а ще се махнат.
Атина_Ели  имa ново по-ефикасно кремче срещу белези,казва се SODERMIX.Аз си мажа белега след секциото с него.Цената му е около 18лв

# 113
  • Мнения: 1 558
След баня не мажа с нищо,а прз деня ползвам крем на Chico фактор 40

# 114
  • София
  • Мнения: 2 132
С мляко на Себамед.

# 115
  • Мнения: 9 492
До почти 3г. с хидратантен лосион за тяло на Мустела.

# 116
  • Мнения: 189
                      С нищо.

# 117
  • София
  • Мнения: 137
Мустела от серията Стелатопия, олиото на Бочко.

# 118
  • Мнения: 1 512
След баня мажа единствено под брадичката и бузките с крем за лице на СебаМед, защото там най - силно се изрива от топлото и слюнката и евентуално дупенцето, с крем на Мустела.
По принцип използвам масажното олио на Бюбхен с невен.

# 119
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
От време на време мажа с масло от пшеничен зародиш на Икаров, а съм ползвала козметика на А Дерма и съм доволна. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт