За какво е сигнал "кръв в спермата"

  • 34 215
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Хемоспермия - тя се манифестира с наличието на кръв в спермената течност.
Има истинска и лъжлива хемоспермия.
Истинската хемоспермия възниква в резултат на смесването на кръв и сперма в семенните каналчета на тестисите, семепроводите, семенните мехурчета, простатната жлеза. Оцветяването на спермата е равномерно.
При лъжливата хемоспермия кръвта е от уретрален произход, тя е свежа и не е хомогенно смесена със сперма.
Хемоспермията се появява като симптом на епидидимит, везикулит, простатит, коликулит, аденом и карцином на простатната жлеза, папиломатоза на уретрата, уретрални кондиломи.

Видя ми се страшничко, да  иде  на лекар бързо!  Praynig
И на мене ми звучат страшничко горепосочените диагнози...
...още повече, че само "простати" съм  я чувала... Thinking
Кво значат другите?

# 16
  • Мнения: 2 011
Хемоспермия - тя се манифестира с наличието на кръв в спермената течност.
Има истинска и лъжлива хемоспермия.
Истинската хемоспермия възниква в резултат на смесването на кръв и сперма в семенните каналчета на тестисите, семепроводите, семенните мехурчета, простатната жлеза. Оцветяването на спермата е равномерно.
При лъжливата хемоспермия кръвта е от уретрален произход, тя е свежа и не е хомогенно смесена със сперма.
Хемоспермията се появява като симптом на епидидимит, везикулит, простатит, коликулит, аденом и карцином на простатната жлеза, папиломатоза на уретрата, уретрални кондиломи.

Видя ми се страшничко, да  иде  на лекар бързо!  Praynig
И на мене ми звучат страшничко горепосочените диагнози...
...още повече, че само "простати" съм  я чувала... Thinking
Кво значат другите?
Възпалението на тестиса и неговия придатък (епидидим) може да бъде остро и хронично. Инфектирането идва или през пикочния канал, пикочния мехур, простатната жлеза и бъбреците, или по кръвен път — особено често при заушка, гнойно възпаление на кожата, ангина и сепсис. Причинители на инфекцията могат да бъдат различни бактерии, като при хронично възпаление най-чест причинител е туберкулозният бактерий.
Eто и още нещо , което открих - дано ти  е полезно!
http://polovasystema.blogspot.com/2008/03/blog-post_4545.html

# 17
ООох момичета и на мен ми се струва доста страшно-но сега трябва да организираме ходене и до уроло/от провинцията сме/г.Препоръчайте ми такъв специалист в Пловдив Praynig

# 18
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Започнете с консултация с уролог , а той вече да ви насочи към точният специалист , че това дето прочетох ми се вида доста страшничко.

# 19
  • Мнения: 657
Д-р Кацаров от София ти препоръчвам.Изключително добър специалист и човек.

Общи условия

Активация на акаунт