За какво е сигнал "кръв в спермата"

  • 34 097
  • 19
  •   1
Отговори
Моля,помогнете ми с информация  Praynig.За какво заболяване би било признак -наличиета на кръв в спермата?!Към какъв специалист да се обърнем със съпруга ми?Няма наличие на никакви болки,но при  изпразване има наличие на кръв,а също и след това в урината!Няма температура и при нормално уриниране няма кръв ,а само след полов акт?!

# 1
  • Мнения: 7 723
Може  да се дължи на слаби капиляри... Thinking
Както знаем, там е силно кръвоснабдено място,
а пък и налягането не е малко... Thinking

# 2
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Консултация с лекар,ама какъв  Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
Уролог според мен би свършил работа!

# 4
  • Благоевград
  • Мнения: 2 849
Уролог според мен би свършил работа!
Точно за там е! 

# 5
  • Мнения: 7 723
Уролог според мен би свършил работа!
Точно за там е! 
Венеролог?
(има ли такава специалност изобщо?) newsm78

# 6
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
андролог  Peace

# 7
  • Мнения: 4 433
Венеролог?
(има ли такава специалност изобщо?) newsm78

Има такъв да.

Аз съм за андролог.

# 8
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Един въпрос  Embarassed :ти сигурна ли си че е от него тази кръв?  Уролог също става.

# 9
  • Мнения: 657
Консулт с уролог  Peace

# 10
  • Мнения: 17 546
Един въпрос  Embarassed :ти сигурна ли си че е от него тази кръв? 
Е, щом има и при уриниране, негова ще трябва да си е.
Уролог е доктора! Peace На андролог би следвало да отиде, ако има проблем с ерекцията, а не за това, което е проблем в момента.

# 11
Да,от него си е кръвта,защото в спермата има като съсирек и после при уриниране му е чисто червена урината  Confused.Благодаря ви за съвета ,и аз мислех за уролог -но не бях убедена !

# 12
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
по-скоро за андролог, след като е в спермата и уриниране след полов акт само. Не чакайте да се появят болки или температура, обаче. ако андролога не открие причина може да даде направление за следващ специалист и да назначи адекватни изследвания.

# 13
  • Мнения: 2 011
Хемоспермия - тя се манифестира с наличието на кръв в спермената течност.
Има истинска и лъжлива хемоспермия.
Истинската хемоспермия възниква в резултат на смесването на кръв и сперма в семенните каналчета на тестисите, семепроводите, семенните мехурчета, простатната жлеза. Оцветяването на спермата е равномерно.
При лъжливата хемоспермия кръвта е от уретрален произход, тя е свежа и не е хомогенно смесена със сперма.
Хемоспермията се появява като симптом на епидидимит, везикулит, простатит, коликулит, аденом и карцином на простатната жлеза, папиломатоза на уретрата, уретрални кондиломи.

Видя ми се страшничко, да  иде  на лекар бързо!  Praynig

# 14
  • Мнения: 1 677
Добре е да се направи консултация с уролог, както вече са ти написали.

Общи условия

Активация на акаунт