Акушерска пареза - 3 част

  • 68 156
  • 611
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 163
Влизам да ви се похваля Simple Smile Криси е приета в художествена паралека,а Злати в езиковата.

# 556
  • Мнения: 7 386
                 Честито на двете красавици и успех,успех и успех!  bouquet

# 557
  • Виена
  • Мнения: 91
Честитоооооо   bouquet

# 558
  • Мнения: 1 163
Благодаря ви!

# 559
  • Мнения: 487
Не знам защо всички тичат при Чавдаров?То вярно ,че като чукнеш в нета АП излиза неговото име.Моля ви разберете ,че в тази клиника са некоректни,нямат добри специалисти,изписват ненужни процедури,изнудват родителите за пари и най- важното постигат слаби резултати.Виждала съм вече доста деца лекувани там и мога да сравня с резултатите,които постигат на други места.

# 560
  • Мнения: 7 386
             Привет,момичета!Ние водихме детето при иглотерапевтката и тя каза,че това което сме постигнали е чудо в нашия случай.С толкова тежка пареза не е виждала такива постижения.От септември тръгваме на иглотерапия защото докторката каза,че двата периода през които най-бързо възстановява нерва са -първата година след раждането и пуберитета.Е,ние сме постигнали всичко в първите 3 години   Laughing и сега се надяваме на следващия етап.Ще докладвам по нататък и резултатите от иглотерапията.Прогнозите са много добри и дано се сбъднат!
             mamaMiq , аз Чавдаров отдавна съм го отпяла и то точно по същите причини,които ти споменаваш.Детето ни беше на годинка когато ходихме и дори не изпълнихме всички процедури.Няма да коментирам,че се скарах и със самия Чавдаров. Mr. Green

# 561
  • Мнения: 487
Просто ми се иска (дано няма повече случаи на АП)повече хора да са информирани за това което се случва ,защото нас като ни изписаха с "диагноза" без особености,а с видим проблем първото нещо което намерих в нета беше тази тема и колко прекрасен е този доктор Чавдаров и неговата клиника.И естествено първата ми идея беше да хукна натам.През цялото време се чудех защо педиатърката ни не ни насочва натам.Е сега съм и благодарна като виждам резултатите.И се ядосвам като видя дете изгорено при Чавдаров по време на физиотерапия и излъгана майка ,че това е алергична реакция.Ядосвам се и като виждам как дете с по- лек случай като нашия не постига резултати на 3-4 години ,които ние сме имали на 1,5.... а родителите плащат ли ,плащат луди пари защото "няма място в групите" и "добре е да се направят няколко барокамери(с недоказан ефект) и не знам още какво си което не е по каса".  #Cussing out

# 562
  • Мнения: 70
Момичета искам да споделя радоста си с вас, днес бяхме на контролен преглед в клиниката на д-р Чавдаров, когато малчо се роди ни изписаха с тотална пареза, сава богу при прегледа при д-р Тодорова тя каза, още на първият преглед, че детето ще възстанови движенята на ръката почти на 100%, е днес вече на 10м. сме напълно здрави. Страшната диагноза от МД беше грешна и сега сме добре и дано никога не ни се налага да посещаваме клиниката.
Пожелавам на всички майки с божията помощ децата им да се оправят Simple Smile Praynig

# 563
  • Мнения: 298
Браво маямом,радвам се за вас.
Не искам да коментирам клиниката на Чавдаров.Там наистина го превърнаха на пазар.Ако можех да върна времето щях да ходя в педиатрията,но всичко вече е минало.Добрите бягат от клиниката,първата беше нашата рехабилитаторка,с нея нещата вървяха много добре,до шестия месец на синчето,после нещата се закучиха.Няма значение вече.

# 564
  • Мнения: 4
Майчета прочетох темата сега ние също сме с акушерска пареза и ходим при Чавдаров. От Добрич сме и не съм чувала за други места, а ходихме при Лютвиненко, там е още по зле почти нищо не се прави. Ако има кой други начини с който да помогнем на нашите деца моля Ви пишете ще съм Ви много благодарна. Благодаря Ви предварително. Пишете и при кого ходите на иглотерапия има ли ефект.

# 565
  • Мнения: 298
Писах ти на лични не знам дали си прочела. Hug

# 566
  • Мнения: 487
Дайте повече информация за иглотерапията , къде ходите при кого... Какви са резултатите?

# 567
  • Мнения: 298
Ами ни съм ходила и не мога да кажа.

# 568
  • Мнения: 1 163
Момичета,искам да ви кажа,че имате право на помощи от бчк.Отивате във вашия град в бчк и питате да ли ви има в списъка.

# 569
  • Мнения: 487
Това е в случай ,че сте минали телк. От по -миналата година включиха и децата с увреждания.Сега ,ако не сте си взели първия транш хранителни продукти,декември си потърсете всичко на куп.

Общи условия

Активация на акаунт