Знаете ли кого видях 10

  • 36 646
  • 422
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 095
Екатерина Михайлова и други представители от тази партийна сила в Банкя, в парка.
Запознах се лично с нея и разменихме няколко приказки. Много положително съм изненадана от променения и имидж (за външността говоря).

Много ми е любопитно, защо не я щракна Simple Smile
Или си го направила  Peace

# 391
  • Мнения: 5 370
Аааа, снимки в тази тема-НЕ!
Само срещу конкретни предложения в евро на лични. Stop Mr. Green

# 392
  • Мнения: 6 417
Аааа, снимки в тази тема-НЕ!
Само срещу конкретни предложения в евро на лични. Stop Mr. Green
Joy За нейна снимка няма кой да ти плати, освен ако не е гола. А снимки от Банкя вече разгледах във Фейсбук. Станишев не иска нищо и ги е качил в профила си.  Mr. Green

# 393
# 394
  • Мнения: 335
Вчера видях Шанел от "Мюзик Айдъл" 2,беше до нас на плажа.А преди няколко дни бях при родителите на Елена(гаджето на Тома).Майка и е супер забавна и емоционална  Laughing Моя милост си тръгна от там с картичка и автограф на Тома,както и с картичка на Елена, и автограф от майка и  Mr. Green

# 395
  • Мнения: 85
Преди около 40 минути Зара от някой си ВВ в Билла Славия, купи си СЬОМГА!  Thinking

Изглеждаше доста добре!
С шапка, очила и ботуши, решена в лила /шапката имам предвид/

# 396
  • Мнения: 4 435
Преди около 40 минути Зара от някой си ВВ в Билла Славия, купи си СЬОМГА!  Thinking

Изглеждаше доста добре!
С шапка, очила и ботуши, решена в лила /шапката имам предвид/

Колкото пъти я видя лятно време на живо, все е с летни ботуши и все са някакви много готини.

# 397
  • Мнения: 644
Днес видях Миро, в Казанлък.
Малката вика мамо виж - август е септември, не ни и погледна сигурно търсеше в пресата някакви статии за себе си.
Не ми хареса как се е изрусил ...

# 398
  • Мнения: 148
Тони Димитрова излизаше учудвашо от " Лада Нива "... Simple Smile)))))))...

# 399
  • Мнения: 23
Преди три седмици на плажа в Марбея/Испания аз и моя съпруг, видяхме една двойка, която много  приличаше на Ивайло и Ерилиен. Дочухме, че говорят на български, но ни беше неудобно да ги поздравим.Шезлонгите ни бяха на 10 метра от техните. Направихме им тайничко някоя друга снимка.  Като чуха и нас,че говорим на бг се усмихнаха и ни кимнаха с глава. Вчера четох в нета, че са снимали клипове там. Направиха ни много добро впечатление. Между другото доста стегнати тела имаха, май доста време отделят за фитнес. Ерилиен през цялото време си пиеше биричка а Иво я караше на Спрайт. После обядваха в ресторанта на плажа,като преди това си сложиха по една дреха отгоре ,Иво с бяла ленена риза а туниката на Ерилиен беше много интересна оранжева и бяло -тип индийска с нашити камъни по нея. Много стилна двойка. Много ме е яд,че не си направихме снимки заедно.
Ние бяхме там на Меден месец и страхотно си изкарахме. Laughing  loveuuu

# 400
  • Мнения: 6 718
Тони Димитрова излизаше учудвашо от " Лада Нива "... Simple Smile)))))))...
Бях много разочарована от въпросната дама, която най-нахално ме пререди на опашка за китайски ястия, държа се нахално и надуто. Имах съвсем друго мнение за нея Rolling Eyes

# 401
  • Мнения: 366
Кои са Ивайло и Ерилиен.

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Кои са Ивайло и Ерилиен.
и аз това щях да попитам...  Embarassed

# 403
# 404

Общи условия

Активация на акаунт