Ден не минава без ЮНЧЕ да се появява! Тема№65

  • 11 181
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6
Рая , и на мен всеки път ми дават графика и сега като ги  сравнявам от днес и предния път  са почти еднакви. Днес тоновете са малко над 140.Моя доктор каза, че най-вероятно бебето спи.

# 256
  • Мнения: 1 291
Гъди, звънях ти след обяд да питам за пик кода че бях в Нои,ама се справих,дано не съм те събудила.

МИССИ браво на тебе !!!ЧЕСТИТО БЕБЧЕ!

честито и на Минди-3900 си е отгледано бебче Simple Smile

Отчет-1во бебе-2400,2ро бебе 2700 Simple Smile Тонове идеални.Минах през анестезиолог и кардиолог.Готова съм отвсякъде.

Само дето на моя глава си бях пуснала изследване на холестерола и е 7,60,при нормално 5.Всички цъкаха и се възмущаваха какво е туй чудо на младо момиче, и след като спра да кърмя трябва лекарства,и че не е завишен заради бременноста,кариолога беше в шаш.
Та сега си имам ново двайсе.

# 257
  • Варна
  • Мнения: 2
Честито бебче на Минди, да е живо и здраво и тя бързо да се възтановява.

Супер братствоте все повече се увеличава.

# 258
  • Мнения: 35
Минди, честито ти момче Heart Eyes Да сте живи и зрави Hug

# 259
  • Мнения: 1 027
Едно момиче, не се шашкай от сега. Като родиш живот и здраве си повтори изследванията и тогава се консултирай с лекар. До тогава не го мисли и не се притеснявай  Peace
Браво за сладурчетата, доста добре вървят  Hug

# 260
  • Мнения: 79
Честито  на Минди за големия юнак  bouquet
Да сте живи и здрави и бързо възстановяване

# 261
  • София
  • Мнения: 215
Едно момиче ,страхотни мерки на малките карасавци. Ти си страхотна  Hug.Много се радвам за теб.

# 262
  • Мнения: 31
edno_momi4e, не се притеснявай за холестерола- може да се покачи от стрес /казвам го съвсем отговорно, т.к. ние с колегите минаваме всяка година на прегледи за всичко и има такива, които са вегетарианци, хранят се свръх здравословно и са с повишен холестерол като се приберат от акция на някое гадно място/, а после им минава все едно нищо не е било! моят съвет е като родиш и се поуспокоиш /т.е. свикнеш с новия начин на живот и бебоците/ да си направиш изследването пак, а дотогава-  newsm68 не го мисли!
ааа, и ЧЕСТИТ БЕБОК НА МИНДИ!!! ДА е жив и здрав големият- малък мъж!!!

# 263
  • Мнения: 9 814
Едно момиче, младежите са с перфектни мерки! Браво на тях, ако и удържат до 10 юни е-хе, те ще са по 3 кг и нещо!
Geraldine, неприятна случка.

# 264
  • Мнения: 136
edno_momiche, не си ме събудила, но чак ей сега си погледнах телефона, оставила съм го била на вибрация  Embarassed  Сори, че не успях да ти помогна.

А за холестерола - ако наистина ти е по-висок, един от най-лесните и ефикасни начини, с които можеш да го намалиш, е с лененото семе, след като спреш да кърмиш. Но малко ме учудва този показател, да не би да има грешка. Още повече, че ти си казвала колко здравословно се храниш  newsm78

gamby, как беше плажът? Цял ден ви завиждаме за него. Междудругото, морето вече постоплило ли се е или водата си е все още леденичка?

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 18:05 от Gydelichkova

# 265
  • Мнения: 1 291
Точно това е, знам че ям каквото трябва.Доците казаха че може да е генетично.Но майка ми и баща ми скоро са се изследвали но нямат проблем.
Няма да го мисля сега.

Решила съм да нахалствам и да се пробвам да стигна до 10 юни Simple Smile Пък да видим. Аз им казвам на бебетата - Плондирчета Joy

# 266
  • Мнения: 1 475
едно момиче големи младежи си отгледала Heart Eyes, такава финна мацка, като теб- ще се грижат те за майка си, и то още от сега  си личи -я виж как те пазят, да не напълняваш, пък те големи мъже Wink

Аз ,като адвокат на Гамби, тъй като говорих с нея ще кажа, че са си изкарали супер, само ,че водата не е ставала за къпане, била е студена, но е подухвал ветрец на плажа и им е било екстра!!  grinning039

Андрей се прибра от странство  и само се изкъпа  и легна и сега спи дълбоко, че нощес в 12ч пак тръгват- не можем да се видим от една седмица с него, заради тъпата му работа! #Cussing out

# 267
  • Мнения: 57
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ЮНАКЪТ НА МИНДИ! Бързо възстановяване за мама!

# 268
  • Мнения: 1 227
Честита сбъдната мечта, Минди! Да ти е жив и здрав Юлиян и много щастие на цялото семейство Hug

# 269
  • Мнения: 1 924
Отчет от моята консултация:
Йоан тежи 2500,седалищно все още-да се обръща бързо!Няма да лягам под ножа,пък.
Боян тежи 2200 и е с главично предлежание.
Свалила съм килограми Grinning,така че от 22 повече сега съм 16 повече,което е по-нормално наддаване за бременност.Много се радвам Grinning
Почвам вече всяка седмица да ходя на ЖК(а как не ми се ходи,поне на две седмици да беше).Др.седмица ще се слушат тонове.
Аз като цяло подкрепям моделът на проследяване на бременност,описан от snowwhite.Даже и по-малко е достатъчно,освен при рискови бременностти.
Прекалено следене ме кара да се чувствам като болна Naughty

Отоците по краката и ръцете мисля,че са от неправилно хранене и прекален прием на течности.С Ясен имах леки отоци,тогава ядях всякакви сладки неща и боклуци.Сега на
вегетариански режим нямам никакви проблеми и тази бременност ми протича далеч по-леко и приятно,въпреки че са две бебета.Храненето е изключително важно.

Педиатър- за близнаците съм се спряла на една хомеопатичка,която работи и  като педиатър. Трябва да я посетя и да я поразпитам,че някои неща относно ваксинирането и храненето са ми много важни.
Ясен е по ЗК и съм доволна,но аз съм по-особена като разбирания и не смея да препоръчвам.


Клуб "Татковци в чужбина"
може да приеме и моето момче,още през април замина и се връща чааак през юли,има шанс и за по-рано ,но не е 100%.Но пък е по хубав повод и не му се сърдя никак Heart Eyes

Едно момиче,браво за дебеланковците(да се чуди човек къде ги събираме в тия малки коремчета).Стискам ти палци да почакат до 10 юни.(Ти ми стискай палци за 18ти-аз нали обичам да си поставям високи цели Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт