Морето синьо ни зове, а в коремче бебе Октомврийче си расте

  • 10 160
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 101
*Jeny* - Ще се радвам да се присъединя към срещите ви извън виртуалното пространство.

Ani_Boland - Батковците и те искаха сестричка, сега се надяваме за всеки да има по една Simple Smile
Ще "докладвам" в понеделник след феталната морфология при Д-р Марков.

Най-важното е на всички ни бебешорите да са живи и здрави - ние си ги обичаме и момчета, и момичета!

# 271
  • Мнения: 1
 HugНора добре дошла мили4ка. Hug
Много се радвам на майки като теб,това е страхотно 4е беб4етата са две4ки,супер.Моята приятелка има близнаци и са невероятни сладури.Лека бременност и здрави беб4ета на финала.  newsm06
Маминки,лека ве4ер и приятни сънища.

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Норче,здравей!

Шапка ви свалям,четири дечица,живи и здрави ще ви станат.Ей на това му викам пълно щастие Flutter Hug

# 273
  • Сф
  • Мнения: 13
Аз съм направо втрещена(в добрия смисъл) Hug
Норче, ти си майак героиня!!! omm omm omm Просто нямам думи, аз дето още не съм родила един път и се чудя за кога да отложа второто, живот и здраве! Rolling Eyes Embarassed Да са ти живи и здрави и момченацата и наесен две невероятни и здрави бебенца!!!  bouquet
Лека нощ на всики и до утре, ама аз докато0 стана и ви прочета, ще заключвате и следващата тема, така,ч е докогато смогна!Аз мислех утре да ходя на лекцията в ЦУМ, ама като гледам кокко е часа, по-скоро не... Но скоро като има нова среща, тогава брат ми няам да има РД и с удоволствие ще дойда, много сте ми мили всиките и имам нужда да видя и говоря с бременни, че една приятелка имам само дето е бременна и тя сега ще роди...и не се засекохме, значи Laughing

Поздрави и целувки на всички! preggo

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро, момичета! Аз ли съм най-ранобудната тази сутрин?!
-silvana-, не влагах нищо конкретно във въпроса ми. Струва ми се (ама по мноооого бегли спомени), че ме питаше по-рано за Даскалов и затова.

# 275
  • Мнения: 203
Да аз попитах за него,но след това си отидах при този и не съм си го сменяла-много е внимателен,а и работи с Даскалов!

# 276
  • София
  • Мнения: 48
Добро утро!
Нора - добре дошла!!!

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 419
-silvana-, радвам се, че си попаднала на лекар, който ти допада.
И от мен добре дошла на Нора!

# 278
  • Мнения: 1 668
Мами, нали миналоседмичната среща беше репетиция - ще правим ли друга  newsm78. Питам, защото след 2 седмици почва летния сезон и всички ще забегнат към морето, а и днес ще е 30 градуса - незнам дали ще е за бели хора лятото  newsm78.

# 279
  • Мнения: 203
-silvana-, радвам се, че си попаднала на лекар, който ти допада.
И от мен добре дошла на Нора!
Ти при Даскалов ли си?

# 280
  • Мнения: 5
Добро утро мамчета. Хубав усмихнат ден ви пожелавам. Добре дошла на новата ни "съотборничка" Hug и лека и прекрасна бременност ти пожелавам с прекрасни бебчета на есен. Нора и аз съм на ФМ в Понеделник при Марков, привечер, след работа.  Simple Smile

# 281
  • Мнения: 958
Нора, добре дошла  Hug
И аз се възхищавам на семейства като вашето. Ние засега мечтаем за три деца, но да видим като се роди второто, дали ще имаме сили за трето.
Сега да ви разкажа, колко сме важни. От както съм забременяла, повтаряме на детето, че ще е кака, че ще имаме бебче, и всички мнгоо ще го обичаме и ще се грижим за него и тя ще помага. И Никол много съвестно се отнася към всичко. Има една кукла, само я разнася, къпе, храни, приспива вози в количката. И знае че бебето е в корема на мама, поянкога го гали, друг път му говори и го целува. Снощи ме болеше корема и си лежах и тя по едно време като каза и мен ме боли корем. Ама не плачка само си търка коремчето. Взех да я разпитвам, как те боли, от кога, защо. И тя знаете ли какво ми каза. Коремче боли, има бебе. Коко мама  Shocked После се събуди в 3 през ноща пак да каже, че я боли коремчето, защото бебето е вътре.  newsm78
Май съм прекалила с приказките.

# 282
  • Мнения: X
Добро утро и от мен.Много сте изписали пак. Grinning
Весел и слънчев ден. Hug

# 283
  • София
  • Мнения: 1 197
дубрутрууууууу
добре дошла на новата мама!  bouquet
Ger4o и аз съм за! пускам линка на темата и чакам предложения за дата и час Peace
ПърВа СоФиЙскА сРеЩа нА ОктоМвриЙки 09
дано се организираме и да се видим скоро - беше много хубаво! между другото за летните жеги 18 часа е идеално за срещи Peace
весел и усмихнат ден ви желая  bouquet

# 284
  • Мнения: 58
Добро утро и от мен!
Хубав и усмихнат ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт