Днес ми е мъчно, защото.... 11

  • 27 860
  • 455
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 163
Светле миличка чак сега видях за проблемите ти.Стискам силно палци всичко да е минало благополучно и бабчето ти да се оправи- Hug Praynig

# 16
  • Мнения: 1 008
Светле, като имаш информация - сподели какво става  Hug
Дано се оправи бабчето ти  Praynig
Жанетка много ни липсва, особено по празниците. Дали ще си види порасналото момиче наистина?  Sad Не знам... но ние ще отидем и заради детето ще се усмихваме. А какво и е на нея миличката без майка и какво се случва в нейното сърчице.... сигурно и е по трудно отколкото на нас... Абе, голяма мъка е това... Непрежалимо е... Миналата неделя след рождения ден голям рев му ударих. Отидох до гробищата ама не ми олекна. Не знам защо... не мога да повярвам, че е в онази дупка...

# 17
  • Мнения: 1 163
Светле,как е днес твоето бабче?

Шерче,много е тежко.Ние на Сандански се запознахме с един татко и неговото пет годишно дете.Те двамата се гледат сами,защото тяхната любима мама и съпруга е починала,когато детето е било едва на 2 год.Стана ми много мъчно и болно,но....................
На 21.09. тя имаше имен ден и всички отидохме до близкия манастир.Докато слизахме по стълбите малкия Ники ми каза:
Искам да запаля свещичка за мама Ели
Тя е горе на небето
Просто незнаех какво да му кажа на това невинно създание с ангелски поглед
Много боли Cry Cry Cry
 Hug мила Шерче

# 18
  • Мнения: 604
Светле Hug ще се помоля за баба ти дано всичко да мине наред.
Шерче Hug нормално е да ти стане тъжно, там са били твоите спомени от детството,
и аз съм много сантиментална така че те разбирам.....

И за спрях да броя дните и месеците, но тати и Марк много ми липсват.........
за тати                    за Марк

# 19
  • Мнения: 533
....защото токущо разбрах че една съфорумка също пациентка на моя АГ е изгубила бебчето си в 14 г.с.

# 20
  • Мнения: 604
Талето много е жалко че редиците ни се увеличават...... Cry

# 21
  • София
  • Мнения: 1 941
Светле, Шерче, прегръщам ви силно Hug Hug

# 22
  • Мнения: 78
Днес стават то4но 4 месеца от раждането на моето малко ангелче.....Мама те помни,миличка моя душице,винаги си в сърцето и мислите ми....Сега трябваше вече да те разхождам навън,а вместо това се опитвам да излекувам раните и някак да продължа напред....Обичам те,слънчице,един ден ще те прегърна там,горе,силно и нежно,така,както не успях да го направя тук,на земята...

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Толинка  Hug-те. Не се отчайвай. Вярвам ще намериш сили да продължш напред.

# 24
  • Мнения: 493
Толинка Hug Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Roseза твоето Ангелче.Колкото и да е тежко не се предаваи,трябва да вървим напред

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 12:33 от frej

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 305
tolinka,  Hug Много е тежко, няма как да е лесно да се разделиш с детето си. Поплачи си, с теб сме!

за твоето детенце:

# 26
  • Мнения: 3 016
tolinka,толкова мъка , болка и тъга има в думите ти ........съжалявам мила Hug.

 -за твоята звездичка!

# 27
  • Мнения: 533
tolinka, за твоето ангелче  Praynig горе главата!

# 28
  • Мнения: 1 163
tolinka, Hug-те силно
за твоето непрежалимо ангелче Flowers Rose  party006

# 29

Общи условия

Активация на акаунт