1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 78

  • 21 693
  • 431
  •   1
Отговори
# 420
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
 
Харе са ли ви интервюто с Халит? На мен този човек започва да ми става все по-интересен и симпатичен.
Харесаха ми и двете интервюта !  smile3501   От всичко казано от Халит, което съм прочела досега ми харесва много, че е откровен, естествен, задълбочен и въобще не се изживява като звезда ! Мисля също, че Халит притежава още повечв качества със знак + от Онур, което го прави още по харизматичен и привлекателен и в реалния живот! Същите думи мога да повторя и за Берг ! Толкова е млада, а от думите и личи , че няма нищо общо с момичетата, които аз наричам галено за да не ги обидя - " хвърковатата чета на Бенковски"! Зарадвах се на Берг за това, че казва - с Шехерезада сме пълна противоположност! Защото според мен, ако този филм има някаква слабост- това е образа на Шех от 3 сезон!
Затова много се радвам, че са заедно в живота и им желая от сърце много любов, щастие и 2 прекрасни дечица - едното със сини , а другото може и с черни очи!
Благодаря на Mar Tomova и Пенда за линковете!  Hug Hug Hug

Lilims и аз мила като теб !!!   Hug Hug Hug      love001    И сме много май ? Joy

Последна редакция: сб, 23 май 2009, 13:14 от Ari888

# 421
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Слава Богу аз съм си с акъла....т.е. гедже манията е на път да ме напусне, но за мен това ще си остане един от най-хубавите филми, които съм гледала. След известно време, като поолегнат нещата пак ще си го изгледам...насаме.


Какво стана с екскурзията...Шеф нищо не казва. Все още мисля дали да ходя, малко ме обърква това, че е след 15,09 и моя син, няма да е доволен. Кофти ми е че и Севи мойта дружка, заради децата няма да има възможност да присъства, но от друга страна Истанбул е завладяващ, как човек да позволи да не го види. Раздвоена съм.

# 422
  • Мнения: 20 795
Lilims, Ari , присъединявам се и аз към вас. И на мен ми харисаха интервютата. Дано някой качи и това с Тарду, защото също е интересно. Много реални и земни хора, умни, талантливи, интелигентни, отдадени на работата си. А като си представя изразителните сини очи на Халит и дълбокия, плътен глас, с който говори за стремежите, мечтите, разочарованията и ценностите в живота, направо тръпки ме побиват.
Lilims няма оттърване от тази лудост. Досега обичахме героите, а сега и хората, които им дадоха живот.

# 423
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
Mishel,завиждам ти , че се чувстваш излекувана от гедже-манията.При мен е обратното-засилва се с всеки ден.От любопитство прегледах коментарите ви в другата тема за "Чучулигата" и "На сбогуване".Е нямам още сили да започна да ги гледам, като че ли се страхувам някой нов филм да не измести от сърцето ми Binbir gece-то.С огромен интерес и удовлетворение прочетох качените интервюта на любимците ни.Напълно се присъединявам към вече изказаните мнения относно тях.Момичета,благодаря ви ,че ви има и намирам сродни души сред вас.

# 424
  • Мнения: 466
Ще ми каже ли някой в кой епизод ражда Бену, за да НЕ го гледам?

76 еп. Серията е тежка, но хубава.

Благодаря!  Hug Някой ден може би ще я гледам, но сега предпочитам да я пропусна.

Има някои неща, които са ми неясни за епизодите до днес, тоест до 71 епизод.
Онур нали видя, че и-мейлът до Шехерезада е от "Учителя", нали? Не видях после Онур изтри ли и-мейла?
А после, когато Шехерезада говореше за Учителя, че е изпаднал и си търси работа, стори ми се, че Онур съвсем искрено предложи да му дадат да ръководи част от новия проект. Нещо не ми се връзва, че вместо да ревнува, предлага да помогне  newsm78?

Иначе много ми хареса, че Учителя (не му знам името точно) бързо разбра, че мейлите са номер! В обикновена сапунка щеше да продължават да му пращат и-мейли и той да си въздиша и да си мисли, че Шех няма възможност да му каже нещата директно.

За Еда нямам думи - такова вбесяващо същество няма!  #Cussing out Страхотна игра на актрисата! Като се закълчи и заклати походка и глава по коридорите на Биняпъ направо...
Мелек не мога да я разбера - от вчера едва ли не живее с Еда, откъде-накъде споделя неща с Еда за шефовете на Биняпъ!

 

# 425
  • Мнения: 0
Момичета,
Бих искала да попитам дали има някъде превод на песента Kara Sevda на Kirac?

# 426
  • Мнения: 20 795
Здравейте момичета,
Mishel,завиждам ти , че се чувстваш излекувана от гедже-манията.При мен е обратното-засилва се с всеки ден.От любопитство прегледах коментарите ви в другата тема за "Чучулигата" и "На сбогуване".Е нямам още сили да започна да ги гледам, като че ли се страхувам някой нов филм да не измести от сърцето ми Binbir gece-то.С огромен интерес и удовлетворение прочетох качените интервюта на любимците ни.Напълно се присъединявам към вече изказаните мнения относно тях.Момичета,благодаря ви ,че ви има и намирам сродни души сред вас.


С абсолютно същия страх пристъпих и аз към гледането на "На сбогуване". Мислех си, че ако ми хареса, това ще е вид предателство към 1001 нощ. Е, хареса ми. Интересен е, увлекателен, драматичен, артистите са хубави и играят добре, но все пак е просто филм. Докато 1001 нощ е магия, а актьорите са вълшебници, които завладяват ума и сърцето. И не знам дали някога нещо ще успее да развали тази магия. За мен поне този филм е неповторим и несравним.

# 427
# 428
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Здравейте ,момичета!
Май доста ви развълнуваха интервютата . Аз също съм много щастлива, ами с Халит имаме толкова общи неща- той обича и точните науки . Сухари сме били хората занимаващи се с тях, а?  newsm78
Погледнете какво сърце и душа имат и Халит,  и Онур  . Ето ви  доказателство на твърдението :  "Всяко правило си има изключение". А Берг е голяма сладурана. Как къде ще се скриеш бе момиче ?
Само Шерхеразада знае , питай я , ще те научи как бързо се стягат куфари и при нас ! newsm41
На половин час път сме  ! Ама без Халит ли си , няма да ти помогнем!  
  love001 smile3525 smile3525

# 429
  • Мнения: 959
Преди да се прехвърля в новата тема ... искам отново да благодаря на всички за пожеланията. Благодаря момичета!  Hug

# 430
  • Мнения: 23 372
Харе са ли ви интервюто с Халит? На мен този човек започва да ми става все по-интересен и симпатичен.

Страхотно интервю! Колко мъдри неща е казал Халит. Отговорите му показват, че е не само  обаятелен и талантлив,  но и "дълбок", а не повърхностен човек. Цяло щастие е да имаш такъв мъж до себе си. Берг, не го изпускай, моето момиче!

# 431
  • Мнения: 21
Харе са ли ви интервюто с Халит? На мен този човек започва да ми става все по-интересен и симпатичен.
Zdraveite!I И на мен мие  много итересен ,но в интервюто ме подразниха изразите на журналиста 1.1001 не е никаква "съпунка" и 2. Сините му очи са магнетични ,невероятни ,но в Никаков случай Безумни!!! NaughtyОт тях струй интелект финеси респект Peace
На живо директно с гласа му има ли качено интервю.

Общи условия

Активация на акаунт