1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 79

  • 35 902
  • 443
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

             
Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

         
Бурак     Мелек     Периде           Севал

                    
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан      Нимет              Айше


     
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

         
Еда              Хандан             Аху                 Сезан



Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, , Тема 67, Тема 68, Тема 69, Тема 70, Тема 71 , Тема 72, Тема 73, Тема 74, Тема 75, Тема 76, Тема 77, Тема 78


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulbцели епизоди от lapache.info
Търсете и тук...


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Записвам се,и отивам да чета старата тема Crazy

Звездичка  bouquet

# 2
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Здравейте момичета,
Mishel,завиждам ти , че се чувстваш излекувана от гедже-манията.При мен е обратното-засилва се с всеки ден.От любопитство прегледах коментарите ви в другата тема за "Чучулигата" и "На сбогуване".Е нямам още сили да започна да ги гледам, като че ли се страхувам някой нов филм да не измести от сърцето ми Binbir gece-то.С огромен интерес и удовлетворение прочетох качените интервюта на любимците ни.Напълно се присъединявам към вече изказаните мнения относно тях.Момичета,благодаря ви ,че ви има и намирам сродни души сред вас.


С абсолютно същия страх пристъпих и аз към гледането на "На сбогуване". Мислех си, че ако ми хареса, това ще е вид предателство към 1001 нощ. Е, хареса ми. Интересен е, увлекателен, драматичен, артистите са хубави и играят добре, но все пак е просто филм. Докато 1001 нощ е магия, а актьорите са вълшебници, които завладяват ума и сърцето. И не знам дали някога нещо ще успее да развали тази магия. За мен поне този филм е неповторим и несравним.

Аз не мисля, че така ще разберете и ще се насладите на турското кино, има опасност да си останете само с този сериал...но не забравяйте, че той все пак вече свърши. Кой знае, в скоро време може да излезе нещо също толкова хубаво на пазара на сериали, нещо различно като тематика. Аз сега се опитвам да гледам и другите филми на Сабанджъ, за да разбера стила му. Но е доста трудно.
В момента толкова придукции се въртят в Турция и толкова неразплетени сюжети, че според мен никой не може да бъде категоричен в нищо.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
 Flutter

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
  tiptoe wavey
И аз съм тук вече!  Hug
Отивам да си дочета старата тема и тогава ще се запиша с мнение.  Heart Eyes Blush

# 5
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Ето ме и тук.
 Не се страхувам да гледам нови филми. Всеки един от тях оставя в душата ми отпечатък,
 пламвам, горя , но не изгарям докрай. Винаги в пепелта си скривам по някое въгленче.
И когато ми стане студено, достатъчно е да разровя огнището,  да го раздухам . Колкото повече въгленчета са останали ,толкова по - бързо пламва буен  огън и стопля изстиналото ми сърце,
а пламъците с  нова светлина огряват света около мен!

 newsm51 newsm51 newsm51

# 6
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Мартомова ,имаш страхоте стил наизразяване    bouquet
Благодаря на теб и на Муронка за качените интервюта ,харесаха ми ,особенно това с Халит
Въпреки славата която ги налегна ,явно си остават много земни хора и непосредственни .Мечтая си да гледам филм с тяхно общо участие в бъдеще
Мишел, и аз писах под онази статия ,но явно няма да ни побликуват а може би ще си спретнат  нова от нашите изказвания Joy Joy Joy
Много е интересно чувството към този филм ,сравнявам го в момента със раздялата  със първата любов Знаеш ,че е минало и са ти останали само снимките и спомените ,но една дума или звук и те връщат пак към тези трепетни  моменти ,и всичко пак нахлува във главата ,даже като си погледна компа и първо пускам темата а после  пощи ,служебни сайтове и т н
Времето лекува ,сигурно и нашия вирус ще се изтощи ,но слънчевите  спомени от това изживяно удоволствие  ще останат  за винаги

# 7
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
СИРЕН
 И аз благодаря на всички вас. Май някъде в моето огнище е имало въгленче , което  този форум
 раздуха и пламнах за нов живот. Дано с думите си ви изпращам  от мойта топлина и светлина!
 А сега се хващам за твойте думи, Сирен:

                                 Емили Диксън

Казват, лекувало времето.
Времето не лекува!
Мъката - като жилите
със възрастта се подува.
Времето е проверката
за болестта голяма.
То би помогнало само там,
където болест няма!

Болестта ни  е BBG!!!

   love001  smile3525







 

# 8
  • Мнения: 19
stela bg  

за превода на erica.  за  песента Черна любов ( Kara Sevda)
Във улица без изход път не намерих
Очите ми изгоряха не можах да плача
Една черна любов удари главата ми
Къде си ти,при кого си
Аз не питах
Къде започна къде свърши
Приех самотата (точен превод скиталец самотник)мъката доиде
Това не е ли моята любовна орис
От раздялата от сълзите
И друго сякаш
От страна на любовта шанс нямах
От лошото друг приятел нямах
И теб те няма,незнаеш
Живот не ми остана

# 9
  • Мнения: 267
А на турски може ли текста  Wink
Мерси  Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 636
Няма нищо по хубаво от това да се насладиш на едни филм, да се разчувстваш и поплачеш. Тогава актьорите са си свършили работата.
А за нас, значи сме живи и живеем на МАХ.

# 11
  • Мнения: 64
Намерих много страшна снимка на Тарду(сигурно е от някаква комедия):
  
http://binbirgece.snimki-photos.com/tardu/page8.html

И Това видео открих случайно,но вие сигурно вече сте го гледали:

http://video.gencturkhaber.com/7-4268-yine_ask_yok_dediler.htm

# 12
  • Мнения: 267
Ние и снимката сме виждали  Wink
феноменален е  Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 132
А на турски може ли текста  Wink
Мерси  Hug Hug Hug


Kara sevda   ---    Кърач

Çıkmaz sokakta yol bulamadım
Gözlerim yandı ağlayamadım
Bir kara sevda vurdu başıma
Nerdesin sen, kimdesin sen
Ben soramadım

Nerde başladı nerede bitti
Kavuştum derken hasreti geldi
Bu benim değil aşkın kaderi
Ayrılıktan gözyaşından
Başka ne sanki

Sevgiden yana şansım olmadı
Kötüden başka dostum olmadı
Sen de yoksun, bilmiyorsun
Halim kalmadı


Общи условия

Активация на акаунт