1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 66

  • 17 835
  • 416
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

            
Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

        
Бурак     Мелек     Периде           Севал

                   
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан      Нимет              Айше


    
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

        
Еда             Хандан             Аху                 Сезан


Линк за канал D

Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение: Там, където пише първото [img] се слага това: [img height=300] и снимката ще се намали.
 

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 12:25 от Schmetterling

# 1
  • Мнения: 959
Анкетата е по идея на звездичка!  bouquet

http://www.vbox7.com/play:3cf27042    - 84/1 целия
http://www.vbox7.com/play:f42d8c56    - 82/6 част целия

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 18:38 от Schmetterling

# 2
  • Мнения: 7 914
първа  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Втора!  Peace
Ще го посетя, разбира се!
Едното няма нищо общо с другото - той ми е приятел!
А като се оправи и като си поговорим .... Тогава ще видя какво става с приятелството!
Но в болницата ще отида задължително!

# 4
  • Мнения: 0
 ихааааа Simple Smile
 

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 23:35 от mlu6

# 5
  • Мнения: 10 805
ТРЕТА грешка----четвърта

# 6
# 7
  • Мнения: 683
Нося си ги с мен да им се радвам. Инка, вярно са много сладки тук. Млу6, шехи не е безмозъчна а с принципи Naughty

# 8
  • Мнения: 2
Да ще го посетя - все пак е най-близкият ми приятел, а аз не съм злопаметна (видимо - винаги помня кой какво ми е направил и имам едно на ум  Rolling Eyes)

Втори вариант - бих, за да злорадствам (това е в зависимост от това до каква степен съм засегната и как съм пострадала от предателството)  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
Ани, водолейския тайфун да не би да си е тръгнал вече?  newsm78

# 10
  • Мнения: 959
Уф, свърших я тази 83 серия ....

много се изложиха сценаристите с този епизод ... първо всички заподозряха Онур - човек който познават от бебе и му познават и кътните зъби ...после Бенну си каза мъката на сестра си, тя пък на всички останали .... и всички други неща където вече споменахме ... разочаровах се ...  Tired

# 11
  • Мнения: 459
Гласувах - ще го посетя!

# 12
  • Мнения: 683
само половината  Laughing

# 13
  • Мнения: 31
да

връщам се да чета  Simple Smile

# 14
  • на морето
  • Мнения: 103
Добра стИга  и от мене !
 Този старинен поздрав между пътуващите пешком си е съвсем за тука ..... То , стигане нямате , сладурки !
Минах да ви нагледам как сте , а вие вече в новата тема сте цопнали ...
Чудя се защо джвакам и са ми мокри краката , а то щото Млушката била наводнила предната тема ..... Mr. Green
Отивам да се суша и да погледам малко серии , че и аз да посъбера водица за утре .....
Ама и тук ще фърлям по някое очо ...

Общи условия

Активация на акаунт