1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 58

  • 17 952
  • 433
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

             
Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

         
Бурак     Мелек     Периде           Севал

                    
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан      Нимет              Айше


     
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

         
Еда              Хандан             Аху                 Сезан




Предишни теми


Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationЗа предстояща информация относно развитието на сериала,
 моля използвайте бели букви

 Arrowизбира се цвят на текста и на мястото на цвета например червен се пише бял, т.е. [color=red ] [/color] [color=white ] [/color]
ако все още не можете да се справите пишете ЛС на звездичка
моля, четете преди да питате или пишете  някаква информация


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

# 1
  • Мнения: 7 914
Линковете с преведените епизоди със субтитри, е в първия пост!
За да няма обидени, моля да се продължи с ББ, за сериите който все още са без превод!!!  Hug

  bouquet na Schmetterling за анкетата Hug

# 2
  • Мнения: 112
 Grinning
Първа  Joy

# 3
  • Мнения: 0
Браво на Шмети за анкетата!!! Харесвам Шех, нищо че от време на време ми вдига кръвното. Но е силна, горда, много красива, много изискана. Грешките си ги прави именно защото се опитва да спазва своите си принципи. В днешния свят това не е никак лесно.
Така че - първа опция.

# 4
  • Мнения: 197
Гласувах, яйцата боядисах и пак при вас.

# 5
  • Мнения: 459
Хайде добър вечер!

# 6
  • Мнения: 10 803
Брей на 1стр Гласувах с 2

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Айде на първа стр.....  Party
По анкетата, по-скоро я харесвам. По заядливост и голяма уста уви си приличаме...

# 8
  • Мнения: 10 803
Не,че не харесвам Шех,но много е импулсивна и това не ми харесва,все бърза,май и аз на нея приличам.Искам да кажа нещо за Джансел.Някой беше писал,че е развалила сем. на Алито, та то неговото семейство ли беше.Мисля ,че тя искрено обичаше Алито.

# 9
  • Мнения: 1 142
Гласувах за първа позиция.Много ми харесва поведението на Шехерезада.

# 10
# 11
  • Мнения: 459
Аз също харесвам Шехи, нищо че от време на време ми иде  fight Много борбена и силна е! Красива и елегантна! А пък щом и Онурката само нея обича, и аз я обичам! Малко съм като Фирдевс..... hahaha

# 12
  • Мнения: 683
Това е българката която се бори за титлата Мис USA. Малко ми напомня на Берг.



А иначе твърдо за 1 позиция. Аз си я харесвам и в най кофтите и моменти.

# 13
  • Мнения: 0
Гласувах с 1 ,въпреки че по някога много й се ядосвам  Peace Красе за 78 ББ Напълно съм съгласна с теб че тя трябваше да говори за съмненията си с Керем,а не да напада Шех,а срам ме е заради теб за мен не е отговор ще продължа да настоявам докато си разясня съмненията,но тя не го направи и за това са последващите проблеми,а за това за какво са парите съм на 100%съгласна,но аз писах и в предния пост,че без да коментирам причините,Бенну казва че оправдава Шех,че го е направила точно по тази причина,въпреки че не знае с кого е била Шех Rolling EyesА на Бенну явно тези съмнения ще й изиграят много лоша роля за напред,според мен най-голямата й грешка е че не си ги изясни навреме и то само с Керем дефакто тя иска  с него да си изясни нещата.А колкото до това че е било преди да са заедно това не променя факта,че ще искам да знам ако е бил с моя приятелка,дори и преди да сме заедно,още повече ако знам че е бил влюбен в нея и то докато е бил с мен PeaceНа мен ми се струва че омаловажаваме факта че мъжа й е бил влюбен в най добрата й приятелка,това се превъзмогва много трудно дори след това да е показал че я е забравил и е обикнал мен,пак спомена ще ме тормози още повече ако се съмнявам за въпросната нощ,самото положение е оплетено с много фактори и винаги ще има аргументи и в двете посоки,а аз вече се обърквам и в собствените си мисли,моля ви кажете и вашето мнение,нали във спора се ражда истината Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 0
за анкетата 1 позиция
харесвам я, каквото и да направи вече ми е влязла под кожата

Общи условия

Активация на акаунт