1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 77

  • 35 868
  • 450
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

             
Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

         
Бурак     Мелек     Периде           Севал

                    
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан      Нимет              Айше


     
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

         
Еда              Хандан             Аху                 Сезан



Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, , Тема 67, Тема 68, Тема 69, Тема 70, Тема 71 , Тема 72, Тема 73, Тема 74, Тема 75, Тема 76


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulbцели епизоди от lapache.info
Търсете и тук...


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина.

# 1
  • Мнения: 0
и аз тук   Party

нова тема почваме с чудесна новина    newsm68

# 2
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Дано и в новата тема да има само добри новини и такова настроение като в предната!  newsm68 newsm44 newsm68
Севи за кой ли път си най-важната част от новината! Благодаря !  newsm51 newsm51 newsm51

# 3
  • Мнения: 0
Yes, Yes, Yes!  newsm44
Севи, благодаря ти, мила,
толкова много ни зарадва!

# 4
  • Мнения: 23 356
Прехвърлям видеото с Берг и Халит и превода на СЕВИ

http://www.youtube.com/watch?v=qTJTmQkWF80

сгодили са се
ей сега ще преведа

продължавам
а сега за  феновете на халит и берг  една поразителна новина за изненадващото им решение
само и за пръв път по канал д
ден четвъртак,в следобедните часове
първо дават берг ,майка и , и тяхна приятелка .разговарят много разгорещено.седнали са в кафене някъде край път.на майката на берг влиза прахоляк в окото и берг и помага като и подава кърпичка
докато госпожите си разговарят и пият чай
 халит  разхожда кучето си и едно русо мъниче.явно е близо до кафето
детето е на негов приятел.на 3 г. и се казва рюзгяр.доста бъбриво било.
явно казват му е малко трудничко да държи и топка в ръката си и  детето да наблюдава и куче да разхожда
детето се ядосало че са му прекъснали играта
на халит му е било мъчно че са свършили снимането на 1001 нощ
не е лесно.та ние бяхме 3 години заедно като семейство
споделяхме си всичко
сега е време за почивка
но казват че работел и над нови проекти
 мечтита му била да се снима с  шенер шен и уур инжи/не мога да чуя добре второто име/,
на края на разговора ни идва малкото дете на което му е доскучало

и накрая новината -бомба
на десните им ръце се видяха венчалните пръстени и така дори и да не искат показаха че са направили първата крачка към съвместен живот
а вниманието и обичта която показват /дават /на малкото дете с тях показва че /...не го чувам добре ...може би че са готови да стават родители /

а ние на тази прекрасна двойка пожелаваме жял живот щастие

# 5
  • Мнения: 0
Sevi  Hug благодаря мила,ако не си ти така ще си стоим в неведение
много се радвам за Халит и Берг  newsm44 желая им дълъг щастлив семеен живот

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Рано сутринта Анна ни я пожела !

Хубав ден наистина!

Да бъдат и другите дни пълни с добрини!

СЕВИ, златна си!

 newsm51 newsm51 newsm51

# 7
  • Мнения: 0
Здравейте и аз да се запиша в новата тема bowuu   Севи благодарности и от мен за превода  bouquet  bouquet  bouquet Hugна хубавата новина,дано са щастливи в съвместния си живот и дълги години да споделят тази любов и щастие Praynig Heart Eyes Ани като се събуди и тя ще се разсъни със хубавата новина,знам си аз че който разбужда хората със хубави новини му се връща доброто,незнам само на Севи как ще се отблагодаряваме освен с благодарности и прегръдки newsm78 Hug Hug  bouquet

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 22:17 от dafi_83

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 17
Здравейте и аз да се запиша в новата тема bowuu   Севи благодарности и от мен за превода  bouquet  bouquet  bouquet Hugна хубавата новина,дано са щастливи в съвместния си живот и дълги години да споделят тази любов и щастие Praynig Heart Eyes Ани като се събуди и тя ще се разсъни със хубавата новина,знам си аз че който разбужда хората със хубави новини му се връща доброто,незнам само на Севи как ще се отблагодаряваме освен с благодарности и прегръдки newsm78 Hug Hug  bouquet
      Dafi neznam i az zashto purvo za annakom se setih kolko shte se zaradva kato se poqvi newsm44

# 9
  • Мнения: 9 738
Полудях от щастие!!!А  и Берг с тая свободна туника...???дали е на път "нашето"дългоочаквано бебе???
Дай боже да остареят заедно в мир и любов!!!!

# 10
  • Мнения: 248
Страхотна новина! Браво!

# 11
  • Мнения: 459
Приказката продължава!!!! Много съм щастлива! newsm44 newsm68 newsm44

# 12
  • Мнения: 9 738
Ох ,не мога да им се нагледаааам !!!!толкова са сладкииии!!!!Нека си починат и да се радват на любовта си.
А Берг много я харесах с тая преческа още във филма...
Прави ли ви впечатление че Халит упорито се бръсне,след края на снимките????
Може би на Берг и боцка...???или така си га харесва...???!!!!
Ох, че сладки,пак ще ги гледам,и пак и пак...
ОООО, Севи от радост забравихІБЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!!    bouquet

# 13
  • Мнения: 0
И това е от румънския форум,не знам дали има нещо друго освен хубавата новина,но Берг е много сладка на снимките.
Bergüzar Korel, kafede bir çocuğu severek sevgilisine çocuk özlemi çektiği mesajı verdi
16.05.2009 Netgazete



16 Mayıs 2009 Cumartesi 11:00 
 
İSTANBUL - - 'Binbir Gece' dizisi ekranlara veda etti ama dizinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in aşkları tüm hızıyla sürüyor. Ergenç ve Bergüzar, dün Bebek'teki bir kafede başbaşa kahvaltı yaptı. Güneş gazetesinin haberine göre; Ergenç mekandan ayrılınca Bergüzar Korel de arkadaşının 3 yaşındaki oğlu Rüzgar'ı sevip oynamaya başladı. Korel'in çocukla çok neşeli bir şekilde oyun oynaması ve şakalaşması adeta çocuk özlemi çeker gibiydi.

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 19:52 от Роси_66

# 14
  • Мнения: 0
И това пак оттам
Annelik provası





Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, rol aldıkları dizilerinin final yapmasıyla tatile çıktı. Soluğu Bebek'te alan çift, yanlarına gelen bir çocukla yakından ilgilendi. Anne olmak istediğini söyleyen Bergüzar'ın minik hayranıyla yakından ilgilenmesi "Annelik provası yapıyor" dedirtti.
Благодаря и аз на Севи за превода   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт