1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 72

  • 25 153
  • 434
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

            
Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

        
Бурак     Мелек     Периде           Севал

                   
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан      Нимет              Айше


    
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

        
Еда             Хандан             Аху                 Сезан


Линк за канал D

Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, , Тема 67, Тема 68, Тема 69, Тема 70, Тема 71


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulbцели епизоди от lapache.info
Търсете и тук...


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина.

# 1
  • Мнения: 959
Анкетата е по идея на звездичка!!!   bouquet

# 2
# 3
  • Мнения: 459
Чудесна анкета! Тъкмо си мислех, че никой не чопли около Али Кемал и Гани! Толкова ни разгневи тая Шех, че забравихме тез сладури- неудачници! Те дори един обир не успяха да направят като хората! Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 7 914
аз не бих могла да си изоставя детето...каквото и да е направило Rolling Eyes Blush

# 5
  • Мнения: 17
Браво за анкетата. Hug

# 6
  • Мнения: 17
аз не бих могла да си изоставя детето...каквото и да е направило Rolling Eyes Blush
Защо те малко ли му прощтаваха.

# 7
  • Мнения: 636
Трябва да го спасят

# 8
  • Мнения: 19
Следя темата от много време .... адски голям фен съм на филма ... и си мислех, че макар да не ме чувствате толкова близка и за вас съм непозната, трябва да изкажа искренните си благодарности за момичетата които превеждаха филма!!!
Смятам, че накрая ще остана разочарована малко, но в края на краищата това е живота и за това толкова ми харесва филма, защото не е боза и е толкова истински!!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА ОЩЕ ВЕДНЪЖ НАЙ-ИСКРЕННО!!!!

# 9
  • Мнения: 459
Оф, няма по-голям льольо от АК! Ума ми не го побира как може да има такова създание! При Гани отвреме-навреме има някой проблясък, ама АК...тцъ!  boo

# 10
  • Мнения: 959
Аз, анкетата - гласувам с първа опция  Crazy ... с уговорката, че това само за известно време  Sunglasses ... така да се каже, Али Кемал да има време да усмисли постъпката си и да преосмисли поведението си. Все някога, той ще остане без закрилата, на мама и тате, и трябва да разбере, че не винаги ще има кой да го измъква от батаците му. Това ще е, нещо като урок за него. А, иначе, след определен период от време ( здравословен за него Joy), ще му наема адвокат, ще отдръпна обвиненията и готово.  bowuu

# 11
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
http://www.youtube.com/watch?v=QLkgcKHEnms
http://www.youtube.com/watch?v=qlIUmZ9mckc
Mishel , прехвърлям линковете и в новата тема! Не знам какво имаш предвид под читави? Дано ти свършат работа! Ако открия и други ще изпратя!
И отново благодаря за всичко от сърце  newsm51 newsm51 newsm51

# 12
  • Мнения: 7 914
аз не бих могла да си изоставя детето...каквото и да е направило Rolling Eyes Blush
Защо те малко ли му прощтаваха.
аз не казвам какво са направили, а че аз не бих могла да си изоставя детето Peace

# 13
  • Мнения: 17
аз не бих могла да си изоставя детето...каквото и да е направило Rolling Eyes Blush
Защо те малко ли му прощтаваха.
аз не казвам какво са направили, а че аз не бих могла да си изоставя детето Peace
съжалявам ако съм те обидила видях къде е грешката ми Embarassed

# 14
  • Мнения: 20 795
За анкетата 1 отговор. Ама много жалко за Надиде и Бурхан.На тези години да осъзнаеш, че си се провалил в най-важната задача в живота си - да отгледаш и възпиташ достоен син. Много ми стана мъчно за тях. Цял живот са се опирали на традиционните семейни ценности и морала, а синът им какво ли не им стовари - изневяра, извънбрачно дете, Аху, комар, а накрая и да ги окраде. Оказа се обаче, че са случили на снахи. Браво на Фюсун. Тя май ще успее да вкара брат си и мъжът си в правия път.

Общи условия

Активация на акаунт