1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 68

  • 18 730
  • 387
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

            
Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

        
Бурак     Мелек     Периде           Севал

                   
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан      Нимет              Айше


    
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

        
Еда             Хандан             Аху                 Сезан


Линк за канал D

Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, Тема 67


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение: Там, където пише първото [img] се слага това: [img height=300] и снимката ще се намали.
 



# 1
  • Мнения: 959
http://www.vbox7.com/play:3cf27042    - 84/1 целия
http://www.vbox7.com/play:f42d8c56    - 82/6 част целия


Анкетата е по идея на звездичка!  bouquet

# 2
  • Мнения: 459
Хоп! Hug
Опция 1!

# 3
  • Гърция
  • Мнения: 1
За анкетата опция 1

# 4
  • Мнения: 1 180
Ехо! Офф, откъде ги измисляте тези трудни анкети....Докато бръмча с прахосмукачката, ще се отдам на размисъл...

# 5
  • Мнения: 0
гласувах с 1 естествено

# 6
  • на морето
  • Мнения: 103
Чета и не вярвам на ушите / очите си Laughing Трудно е на Шехи да бъде на този етап силна - любовта към любимите й хора не е отминала. Не съдете така Шехи Peace личи отвсъкъде в епизода - и в разговора с Каан, погледа към Онур , спомена за "торнадото" в офиса, липсата на страстта и любовното желание към Енгин,  ненатрапчиво лично отношение към проблемите майка/съпруга- дъщеря ( проблемите в семейството на Енгин).

Иначе - личи от вчерашния епизод - сценария е съшит с бели конци - много са бързали тези сценаристи, бре ! много набързо нахвърлени сценки - изтичащата газ; Еда се обажда на Шехи
( откъде има телефон);
срещата на Онур с Каан в училището е на светло , а излизането от офиса - вече е тъмно ( много дълго се гледат Енгин и Онур????)...

И малко като че ли не публикувани снимки  от Кувейт:
   

Здравейте и тук !
Шеф е ,права ! Май доста са бързали тези сценаристи ... И аз останах в "шах",  как така Еда й се обяди на Шех . Доста време ми трябваше да "посдъвча " цялата информация ...
 Тя - Шех , аджаба , нали си изхвърли старата карта , нова си взе , от всички си криеше номера .... а сега изведнъж .... оп  Едичка , го е намерила ... Е, тя,  бетер ЦРУ , МИ 6 и всички хакери на куп  я представиха ...
Май доста са ги презорили накрая със сериите и са карали "през куп за грош" със сюжета.
 
Прехвърлих поста на Шеф със снимките тук !
Venetat - за разсъжденията   bouquet Hug

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 12:29 от asha

# 7
  • Мнения: 23 356
Моля ви някой, който знае турски и има време да преведе интервюто с Берг или поне тази част, в която говори за Халит. Казва много хубави неща за него, но аз разбирам оттук- оттам с речник. Радвам се, че в живота са толкова щастливи! За края на филма- и аз не губя надежда, че краят ще е щастлив.

# 8
  • Мнения: 31
и аз тук  Simple Smile
ще помисля   Thinking

# 9
  • Мнения: 19
козльо /не му запомних името/. Защото е различен от Онур, защото не го обича и никога няма да го обича, така както обича Онур. Следователно любовта не може да я нарани отново. Може би е малко нечестно спрямо козльо, но всъщност тя не му даде надежда, че някога ще го обича. Каза му, че е затворила сърцето си за любовта и търси спокойствие.
Но си мисля, че колкото и Шехерезада да се обгражда със стени и да затваря сърцето си, Онур ще намери начин да стигне до нея, защото не е толкова лесно да убиеш такава любов. Само не знам как това може да стане за две серии. Да му мислят сценаристите.

[/quote
Съгласна съм със всичко което казваш Grinning.За това и споменах в предишните теми ,че поради тази причина Шех трябва да замине извън пределите на Истанбул.Очи които не се виждат се забравят.А също и споменах ,че "сърце подир сърце върви".И аз я оправдавам Шех.Много й е трудно -иска й се да затвори вратата на миналото, да  я заключи и да изхвърли ключа в Босфора.Но тази врата непрекъснато се отваря и някой влиза а друг излиза през нея.  Но аз вярвам,че любовта побеждава.  Heart Eyes
[/quote]

# 10
  • Мнения: 7 914
честно казано и аз не знам как бих постъпила в ситуацията според анкетата Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 7
Тук съм,не мога да повярвам

# 12
  • Мнения: 132
 varna 72 ----- нали обещах за интервюто с Берг  в предната тема ,но малко по късно
и в предната тема нали писах за най важното
че Берг е благодарана на Бога че може да диша заедно с Халит.
че той за нея е подарък
че в миналото и е бил само Халит  и че за в бъдеще ще е  пак само той.

# 13
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Извинявам се, че нахлувам така в темата, но ако може някой да ми помогне.  Praynig
Във vbox-a намирам до 7-ма част на 86-та серия, а там май не е края й. Има ли 8-ма част, и ако има, може ли линк към нея?
Благодаря и лек ден!   bouquet

# 14
  • Мнения: 0
Момичета може ли да се забрави миналото искаш неискаш го носиш със себи си още повече и Каан от нейното минало. Не е възможно да  не си спомняш нищо.

Общи условия

Активация на акаунт