1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 74

  • 23 378
  • 455
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

             
Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

         
Бурак     Мелек     Периде           Севал

                    
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан      Нимет              Айше


     
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

         
Еда              Хандан             Аху                 Сезан


Линк за канал D

Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, , Тема 67, Тема 68, Тема 69, Тема 70, Тема 71 , Тема 72, Тема 73


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulbцели епизоди от lapache.info
Търсете и тук...


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина.

# 1
  • Мнения: 959
Ето ме и мен тук.  Flutter
Не съм изчезвала, и се надявам, това скоро да не се случи.  Mr. Green

# 2
# 3
  • Мнения: 681
Нямам търпение вече.

# 4
  • Мнения: 33 399
И аз нямам търпение,но като гледам как върви канал д .. Много сече.. ooooh!

# 5
  • Мнения: 4 435
Пак запис. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 459
Какъв ли психо-коктейл ни е забъркал Кудрет бей?! newsm78

# 7
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
На правилното място съм, нали?   newsm78 newsm78

Неееаааам нееерви! Hug

# 8
# 9
  • Мнения: 459
Ееее, тоз Козел толкоз ни е чужд, че даже не сме му турили фотографията на първата страница на темата! Искаме да го отсвирим час по-скоро! #2gunfire

# 10
  • Мнения: 33 399
На правилното място съм, нали?   newsm78 newsm78

Неееаааам нееерви! Hug


Дааааааа

# 11
  • Мнения: 2
Здравейте, фенки  Hug
Чакаме ли, чакаме да стане вечер...  Mr. Green

За Севи- аплодисменти и цветя smile3501 smile3501 smile3525 newsm51
Имам питанка към Онуровите фенки-а кой ли е мъжът с най- сините,най- изразителните, най- красивите очи в света newsm78 no

За това мога да поспоря - омагьосващо-сините очи са запазена марка на британците  Rolling Eyes Морско сини, та удавянето да е сигурно (за справка - Хю Лори, който даже не е поне малко симпатичен (както Халит - не че е кой знае какъв красавец, но поне е симпатичен), ами е мнооого чаровно луд в ролята си на д-р Хаус... пък за Ронан Кийтинг направо нямам думи  Heart Eyes)

Цитат
Моите представи за турското кино и въобще за турската култура и бит се измениха на 360 градуса, след този филм.

Нарочно не съм писала от кого е коментара, понеже не искам да прозвучи като заяждане, а само да поясня - ако беше на 360 градуса, нямаше да е променено мнението, понеже 360 градуса е пълен кръг и се връщаме на същото място  Rolling Eyes На 180 градуса, обаче вече е съвсем друга гледната точка, тъй като е точно "другата" страна на окръжността  Hug

# 12
  • Мнения: 33 399
Ееее, тоз Козел толкоз ни е чужд, че даже не сме му турили фотографията на първата страница на темата! Искаме да го отсвирим час по-скоро! #2gunfire


Еми време е да го пратиме в старчески дом  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 2
 EmbarassedЗащо има 2 теми74?Останалите пишат в другат тема,или аз като новак,нещо съм объркала?

# 14
  • Мнения: 7 914
EmbarassedЗащо има 2 теми74?Останалите пишат в другат тема,или аз като новак,нещо съм объркала?

виж автора и после питай Whistling

Общи условия

Активация на акаунт