Нисък корем в 8 месец

  • 9 407
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
В 8 месец и на мен ми казаха същото-главата беше много ниско долу,имах чувството,че ще се подаде всеки момент.Очакваше се да се роди по-рано,не вярваха да изкарам до 9 месец.Имах и контракции,кървене,разкритие и въобще проблемна бременност.
Пиех лекарства за задържане и с много лежане вкъщи успях да изкарам до термин,ставах от леглото само за да ям и да отида до тоалетна.
Дали ще лежиш вкъщи или ще отидеш в болница ще ти каже твоят лекар.
Успех и си почивай много   bouquet

# 16
  • Мнения: 83
Аз носих бебка много ниско през цялата бременност. В 30 г.с. ми казаха, че се е наместила много ниско и е готова едва ли не да излиза. Докито ми веднага ми каза да увелича Магнерота при появата на контракции и да не се разхождам много. После в 35 г.с. ми изписа Диаспорал 300, пак магнезий и трябваше да почивам и да избягвам разходките и да не се изморявам докато вляза в 37 г.с. Когато стигнах до 37-ма още първия ден излязох на разходкя и бебка се смъкна още, но се роди в 39 г.с. към края.

# 17
  • Мнения: 118
и на мен ми беше много ниско корема, но даже се наложи да предизвикат раждането ми, защото бебка цяла седмица подвеждаше докторите, че ще излиза Wink
не се притеснявай, ще родиш като му дойде момента Peace

# 18
  • Мнения: 11
през цялата ми бременност коремът ми беше доста ниско...плашеха ме,че ще родя в 7-ми месец(ако изобщо може да е чак толкова тревожно)..и все пак си износих бебка до 9-я месец и всичко беще абсолютно нормално..разбира се последния месец се простих с дългите разходки,но след няколко дни ще започна с наваксването им.. Wink

# 19
  • Мнения: 1 817
И моят корем беше ниско. всички ме плашеха, че ей сега ще раждам. Rolling Eyes
Нямаше нищо такова. Спокойно. В повечето случаи си е до мускулатура.

# 20
  • Мнения: 3 092
вече го гледаха на екограф и така видяха че главичката е мн долу точно както заставала за раждане каза само да се пазя забрани ми разходки повече да лежа и така .
ето ти достатъчно добри съвети!
Почивай си , пази се и мисли позитивно.
Слушай си доктора ,остави ни нас какво ще ти кажем -каквото и да е при всеки е индивидуално.
Леко раждане и здраво бебе  Hug

# 21
  • Мнения: 23
Здравейте,
в момента съм 8 месец и  от няколко дни ми падна корема ниско долу придружено с контракции,започнах да пия хапчета и да лежа по много и горе-долу съм добре. Не съм се обаждала на лекарката,защото миналия път в 7-я месец ми се случи същото и лекарката ме взе в болницата на системи и да ви кажа почти никаква промяна. Като се прибрах в къщи полежавах повечко,четях хубави неща,мисля позитивно и положението се нормализира. Почти през цялата бременност съм с контракции и не съм спирала да пия хапчета. Мисля,че ниския корем не е предпоставка за раждане. Най-доброто лечение според мен е лежане и спокойствие.
Успех и леко раждане.

# 22
  • Мнения: 3 804
Цялата ми втора бременност беше ниско долу,искаха още в средата на 4тия месец да ме вкарат в болница за задържане-аз отказах,е успях да изкарам ,до първата седмица на 9тия месец. Grinning

# 23
  • Мнения: 826
Според мен, няма от какво да се притесняваш. Ниският корем не е индикатор за скорошно раждане. Така дори е по добре, защото няма да се притесняваш, че корема ти е високо, че главичката не е слязла, че бебчето не е застанало в правилната позиция... при теб тези неща са наред и остава да си чакаш спокойно раждането. Все пак, ако ти е притеснено обсъди тези неща с лекаря си. Нали ходиш на ЖК?
Мисли позитивно, не се стресирай излишно, успех и здрава рожба на финала. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 197
     И моя корем беше ниско долу,дори докторката ме караше да лежа да не родя преждевременно.Е родих 2 дена преди термина си

# 25
  • Мнения: 631
И при мен сега корема е много по - ниско от първата бременност. Не виждам проблем, че корема е ниско, а по - скоро дискомфорта, болките в таза и срамните кости. Мисля си, че ниския корем повече притиска пикочния мехур и създава усещане точно ахаааааааа да излезе.
Има едни колани за бременни, моята докторка ми препоръча да си взема, но това ще стане в понеделник и тогава ще споделя кака е.

# 26
  • Мнения: 1 796
Още в края на 8-ми месец ми ''падна'' корема,от влизането в 9-тия съм с подготвителни контракции,главичката на бебето е както се казва на стартова позиция пак от края на 8-мия,обаче засега не се вижда края на 9-месечното ''пътуване'' Cry.Така че май нищо няма значение и в крайна сметка бебчо ще излезне когато си реши.Все пак успех на авторката и дано всичко е наред!!!

# 27
  • Мнения: 1 475
Авторката със сигурност вече  е родила, темата е от май месец!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт