Огромните разлики във възрастите

  • 11 875
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 371
Гладна кокошка метафора сънува.
щеше ми се да ти отговоря подобаващо, но ще се въздържа  Grinning Grinning Grinning .
оспамихме темата на момчето  Sunglasses

# 91
  • Мнения: 803
Ейииии, те я моята тема, бе!
Зарежете го вълка, едва ли е прехвърлил 33 Laughing

# 92
  • Мнения: 4 380
Искаж да кажеш, че вероятността в мен и в Берлускони да се влюби някое 18г кюрпе е еднаква?

Точно па в тебе някой да се влюби, трябва да е тотално крейзи. Joy hahaha
Натискаш ли ми се, а?

Как ли пък не!  hahaha Очилатко-белобрадко. Joy

# 93
  • Мнения: 7 008
Не знам 7 дали са много newsm78
Когато бях на 16, първото момче, с което имах връзка, беше на 23.
Тогава ми се струваха адски много  Crazy, определено имахме доста различни възгледи за живота, вселената и всичко останало.
Какво остава пък да съм била с 30 годишен Shocked
Тогава майка ми беше страшно против тая връзка, сега напълно я разбирам.
Най-вероятно и аз бих била против голяма разлика между евентуална моя дъщеря и нейно гадже. Ако ме пита, де, аз тогава не питах мама  Laughing

Сега съм на 24, приятелят ми на 31 - ми определено  и на него му се струвам малка, и той на мен голям.
Разбираме се, обаче, нагаждаме се един към друг. И определено не изглежда толкова странно в очите на хората, като 16 и 23.
Явно зависи от етапа в живота на човека.

# 94
  • Мнения: 562
Е - за случая на 16-годишната с 25-годишен не мисля, че е кой знае какво. Била съм в такава ситуация!  Peace  И по принцип винаги съм си падала по батковци.  Embarassed  Всеизвестен факт е, че момичетата се развиват по-бързо и понякога връстниците им просто не са дозрели за тях. Иначе 14-годишна с 32-годишен ... разликата вече наистина е голяма. Още повече, че на практика тя все още е дете!  Peace  Не е като тя да е на 20, а той да 40 или тя на 30, а той на 50.  Naughty
Всеки има различни вкусове и т. н. И не мисля, че е редно странични хора да се бъркат в нечии отношения - освен може би много близки, целящи да защитят детето. Но знаете ли - ако човек не се опари сам, от къде да знае, че печката е гореща???
Просто зависи от самите хора, възгледите, мирогледа и зрелостта им, а също и от целта на връзката, защото някои батковци подбират тялото и лицето, а не съзнанието и душата на "партньорката" си, а целта им е мимолетно удоволствие.  Sick

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 14:37 от Pavlina Nikolova

# 95
  • Мнения: 562
Уфф, че съм сляпаа... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Без да искам пуснах тема по тоя въпрос.. тази изобщо не я видях  Embarassed

Та..

Моя приятелка излиза с мъж, който е 17 години по-голям от нея. Всичките й приятелки / с изключение на мен/ са против тази връзка. Аз обаче познавам въпросния човек и мнението ми за него е много хубаво. Те са уникална двойка. Но май само аз мисля така.. Проблемът е, че тя винаги е била "доброто послушно момиченце на мама и тати", отличната ученичка.. абе гордостта на родителите си! При тях темата "гаджета" е тема-табу!
Всеки път, когато излиза с него, ги лъже, че излиза с мен или с някоя друга приятелка. Лъгала ги е, че спи в нас, а всъщност спи в неговия апартамент и още сумати дребни неща, които в един момент започнаха да й тежат. Тя ми казва, че не иска повече да ги лъже, но пък и не може да им каже за Него...

Аз я посъветвах да им каже всичко в прав текст, ако реагират спокойно - ОК, а не - да си събира багажа и да отива при него.

Но исках да ви попитам, ако вашето дете ви сподели нещо подобно, как бихте реагирали?


П.С. Може ли някой да ми заключи или изтрие темата?

На колко години е тя???

# 96
# 97
  • Мнения: 10
Още един, който не си е направил труда да прочете първия пост...  Rolling Eyes 

# 98
  • Мнения: 92
 
Е - за случая на 16-годишната с 25-годишен не мисля, че е кой знае какво. Била съм в такава ситуация!  Peace  И по принцип винаги съм си падала по батковци.  Embarassed  Всеизвестен факт е, че момичетата се развиват по-бързо и понякога връстниците им просто не са дозрели за тях. Иначе 14-годишна с 32-годишен ... разликата вече наистина е голяма. Още повече, че на практика тя все още е дете!  Peace  Не е като тя да е на 20, а той да 40 или тя на 30, а той на 50.  Naughty
Всеки има различни вкусове и т. н. И не мисля, че е редно странични хора да се бъркат в нечии отношения - освен може би много близки, целящи да защитят детето. Но знаете ли - ако човек не се опари сам, от къде да знае, че печката е гореща???
Просто зависи от самите хора, възгледите, мирогледа и зрелостта им, а също и от целта на връзката, защото някои батковци подбират тялото и лицето, а не съзнанието и душата на "партньорката" си, а целта им е мимолетно удоволствие.  Sick

 Ето това мисля и аз. Аз имам 16г разлика с приятелят ми с който сме заедно от 2 г. Аз съм на 23г, а той на 39г., но това изобщо не ни пречи.
А, и в крайна сметка ние преди да се хванем на хорото  - сме си предценили . Peace

# 99
  • Мнения: 562
Още един, който не си е направил труда да прочете първия пост...  Rolling Eyes 

Тук става въпрос за друга тема, за която попитах и ми беше отговорено.  Peace

П. С. Радвам се, че някой мисли като мен (говоря за предходния пост).  Blush

# 100
  • Мнения: 1 650
Разликата ни с мъжами е 12 години, различия нямаме, пасваме си и се обичаме. Какво повече да кажа? Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт