Огромните разлики във възрастите

  • 11 862
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Напоследък откривам, че все повече мои приятели и/или познати имат връзка с доста по-малки от тях и честно казано ми е малко трудно да ги разбера. Примерно, една съседка, която познавам откакто се е родила сега е на 16, а гаджето й е колкото мен - на 25. Други случаи съм забелязвал от типа на 14-годишна тийнка и 32-годишен пръч. А което е най-странното в тези случаи е, че родителите одобряват такива връзки.  Shocked Shocked Shocked 
Вие какво мислите по въпроса и бихте ли одобрили такива връзки на децата ви? Аз лично не бих нито бих си хванал за гадже по-малка от мен.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Е то това не е нищо ново.И аз като тийн си падах по батковците.Сега все за нещо агнешко се оглеждам Crazy

# 2
  • Мнения: 2 401
Аз лично не бих нито бих си хванал за гадже по-малка от мен.

Затова ли си се регнал тука при мамите,а?

# 3
  • Мнения: 677

Вие какво мислите по въпроса и бихте ли одобрили такива връзки на децата ви? Аз лично не бих нито бих си хванал за гадже по-малка от мен.

За теб или децата ти е темата. Уточни, че не знам как да отговоря. Мерси.

# 4
  • Мнения: 674
Еми Да напоследък има такива връзки с голяма разлика в годините 10 и повече.
АЗ повечеот 10 години разлика не одобрявам!!! Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 166
Е то това не е нищо ново.И аз като тийн си падах по батковците.Сега все за нещо агнешко се оглеждам Crazy
Именно  Wink

# 6
  • Мнения: 5 370
Напоследък се улавям, че си мисля за връзка с 20 години по-възрастен от мене швейцарец , по възможност-с къща около Веве.
Другото са мераци на загубеняци. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 622
Не знам. аз винаги съм си падала по по-млади мъже. Ама с малка разлика, все пак.. И на мен огромни разлики между мъжа и жената, в която и да е полза ми се струват не особено естетични....

# 8
  • Мнения: 10

Вие какво мислите по въпроса и бихте ли одобрили такива връзки на децата ви? Аз лично не бих нито бих си хванал за гадже по-малка от мен.

За теб или децата ти е темата. Уточни, че не знам как да отговоря. Мерси.
Въпросът си е написан достатъчно ясно, няма какво да уточнявам. Чети както трябва, а не отгоре-отгоре и тогава може да ти стане по-ясно.

# 9
  • Мнения: 17 409
ЗА децата си не мисля още. ЗА себе си ми се ще да кажа- никога не бих. Ама много тъпо ми звучи...

# 10
  • Мнения: 677

Вие какво мислите по въпроса и бихте ли одобрили такива връзки на децата ви? Аз лично не бих нито бих си хванал за гадже по-малка от мен.

За теб или децата ти е темата. Уточни, че не знам как да отговоря. Мерси.
Въпросът си е написан достатъчно ясно, няма какво да уточнявам. Чети както трябва, а не отгоре-отгоре и тогава може да ти стане по-ясно.

ВъпросИТЕ, колега. Както и да е, според мен нямаш деца, понеже всички, които нямат, знаят всичко за възпитанието им.
И според мен 20 години разлика си е ок, не виждам къде е проблема. Ако го има, посочете ми го, пак мерси.

# 11
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Мисля , че не разриката в годините е същественото в една връзка.

# 12
  • Мнения: 25 753
И според мен 20 години разлика си е ок, не виждам къде е проблема. Ако го има, посочете ми го, пак мерси.[/color][/b]

Проблем има само, ако по-младият се води в графа "непълнолетен", особено пък ако е и "малолетен". В този смисъл не одобрявам и връзката на 14-годишно момиче с 24-годишен пръч.
Добре, че никой не ме пита.  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 8 002
Напоследък се улавям, че си мисля за връзка с 20 години по-възрастен от мене швейцарец , по възможност-с къща около Веве.

Не уточняваш температурата и исхемичната болест на сърцето - има/няма?   Mr. Green

По темата - не зависи от разликата в годините, а в това кой как се чувства. Щом се обичат младите (над 18г.), да се вземат. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 370

Не уточняваш температурата и исхемичната болест на сърцето - има/няма?   Mr. Green


Аааа, не, не му желая такова зло на човека, нека си е жив и здрав, аз съм достатъчно, хм, напориста да му ги докарам. Хи хи. Mr. Green
Ти остави, ама почвам да си мисля, че ако се разведа, наистина сериозно бих си потърсила такава връзка.Голям праз, че няма да е по любов, то от любовта файда няма, само горчив вкус остава.......... Имаше на времето един пич, точно от този район, който беше много влюбен в мене и ми беше пратил в ония години на криза двукилограмово обяснение в любов под формата на шоколад в колет.Швейцарише.
Ама аз бях млада, и, респективно, глупава.

Общи условия

Активация на акаунт