Огромните разлики във възрастите

  • 11 873
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
Ха-Ха-Ха Мъжът ми ще вика на зетя- "Набореее" #Crazy

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ха-Ха-Ха Мъжът ми ще вика на зетя- "Набореее" #Crazy

аа, може да му казва и батко, дори  Twisted Evil

Сел, Пища е маджарец... Не мож' да се сравнява с швейцарец Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 1 783
Ха-Ха-Ха Мъжът ми ще вика на зетя- "Набореее" #Crazy

аа, може да му казва и батко, дори  Twisted Evil
Биха могли да се обръщат и по име един към друг.

# 33
  • Мнения: 10
Цитат
Аз лично не бих нито бих си хванал за гадже по-малка от мен.

Значи - или по-голяма, или на твоята възраст?  newsm78
Дискриминация!!!  Laughing

Скоро имаше подобна тема за голяма разлика в годините в полза на жената.
Сега... зависи. На едно момиче на 16 не му отива много 30 годишен чичко, но една 30-годишна жена защо да не се хване с 40-годишен мъж. Има много такива сполучливи връзки.
Еми може и да е дискриминация, но бившата беше по-малка от мен и повече я интересуваха купоните с псевдоприятелите, отколкото аз и не искам и следващата да е на същия акъл, така че - по-малка вече не.  Rolling Eyes 
Освен това тази тема не е за пълнолетни, а за връзката между малолетни/непълнолетни с пълнолетни. Сеш се? Wink

Stallion, много сте се ограничил от към примери. Но сте прав- и аз не одобрявам връзки на 5 годишни с 47. Иначе мене стига да им кой да ме земе - давам се и на 20 годишен и на 47 годишен  Laughing

Не виждам нищо смущаващо във връзка с голяма възрастова разлика, още повече имам преки наблюдения. Други критерии намирам за важни, преди възръстта.

пп. Обратен ефект верно ли са метъли?  Laughing
'Ко си на 25+ аз та 'зимам.  Mr. Green  Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue

За Обратен ефект - зависи от гледната точка. Някои ги определят като български метъл с простотийска тематика, други като рок (тези са правите, според мен), а някои по-ограничени люде ги обявяват за чалга.  Shocked Close  Close  И си нямаш на идея колко метъли слушат Хиподил, Обратен ефект и Акащи джуджета. Последните са метъли, които си правят гавра с чалгата.  Mr. Green  Mr. Green 

# 34
# 35
  • Мнения: 81
Аз не одобрявам подобни връзки м/у 16 годишна десетокласничка и 30 годишен(да речем),не бих имала такава. Rolling Eyes
Не харесвам зрели мъже,за мен все още си остават просто чичковци. Whistling

# 36
  • Мнения: 121
Честно казано мъжете винаги мечтаят за нещо"младо".А иначе колкото и да е млада душата на един мъж,възрастта не прощава на никого.Такава връзка на младо момиче и възрастен мъж не сте ли забеляза ли,че винаги и подплатена с пари .Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 6 713
Не бих одобрила такава връзка - 14-15 год. момиче с някакъв 25-30 годишен! Всъщност за какво ли си говорят???? #Crazy Или не, по-скоро баткото приказва, пък малката слушка и не задава много въпроси.
Сигурно ги разбирам такива мъже, че си взимат много по-малки жени. По-лесно се лъжат, купиш му едно червилце и е твое доживот! Crazy


Абе разни хора, разни..... Mr. Green

# 38
# 39
  • Мнения: 194
Имала съм аз такава връзка. Разликата беше 26 години. Не съжалявам.

По отношение на децата, не бих го допуснала Mr. Green

Двоен стандарт!

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 22:21 от К-А-М

# 40
  • Мнения: 4 586
Честно казано мъжете винаги мечтаят за нещо"младо".
Не е вярно. Така твърдят параноични майки на момиченца. Винаги съм си падал по каки, в буквалния смисъл. Любовта на възрастните мъже е по-качествена, по всеотдайна. Те са по-наблюдателни, по-мили. Сексът не е всичко, силовото лашкане в секса също не е гаранция за качество.

# 41
  • Мнения: 1 437
На 20 години търсиш количество, на 40 - качество

# 42
  • Мнения: 125
Аз мисля, че за автора на темата е по- важно жена му да не е зодия скорпион tooth
Joy Joy Joy
На моя мъж баш такава му се пАдна Mr. Green
По темата: аз съм 11.5 години по-млада от съпруга ми. И какво сега?

Всичко си е до тийнейджърката. И до чичкото. Имах една позната, преди години, тя - на 17-18, той - на 40 и няколко. На бала и бяха неописуема картинка - майка и, баща и и "набора" на снимка с абитуриентката. Ама пък последно ги помня като щастлива двойка с бебе Wink

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 11:35 от Шматка

# 43
  • Мнения: 10
Зависи какво разбираш под "голяма" разлика. На мен лично 36 ми се вижда идеална максимална възраст (кака).  Laughing  Плюс това аз съм пълнолетен и за втори път казвам, че тук питането е за връзка между под 18-годишни с над 18-годишни.

# 44
  • Мнения: 534
Зависи големият на какъв акъл е,може да си подхождат.Мъжът ми е 8 години по-голям от мен,когато се запознахме бях на 16-17.При това беше връзка от разстояние 250км,но това няма общо...

Общи условия

Активация на акаунт