Сокоизтисквачки?

  • 92 571
  • 102
  •   2
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 250
Много се изложих - не работеше уредът, и го занесох на сервиз, а то имало защитно чопче, влязло навътре...Хихихи...Взех 1 кг зелени ябълки, твърдички, и много старателно изкарах невероятните 690 мл сок от въпросната сокоизтисквачка на Neo.Като гледам разликите с популярния модел на Philips, Neo-то води с около 10 %.Предвид тройната и четворна разлика в цената, Philips-ът е жалък отвсякъде.Но кой би предположил...Аз отдавна съм оценил тази бюджетна марка Neo, но дори аз мислех, че е компромис...Моля никой да не се нахвърля върху мен заради това мнение - аз вярвам, че спомогнах за темата.

# 46
  • Мнения: 78
Аз имам на Мулинекс и съм много доволна.

И моята е Мулинекс, както и всички останали роботизирани дребни домакински уреди. Доволна съм.

# 47
  • Мнения: 0
От Канада сам си взела  brevile. СТРАХОТНА Е! Жалко , 4е в бг ги няма.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 0
аз ползвам това чудо на Breville 800JEXL Juice , препоръчвам ви го.




Тази машина се среща и под други марки. Сещам се, че съм я виждала в БГ като Catler. Съвсем същата  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 255
Здравейте, в голяма дилема съм между тези две сокоизтисквачки, ако може, помагайте!

http://www.emag.bg/sokoizstiskvachka-philips-700w-1-6l-otvor-xxl … -60/pd/E7TXTBBBM/

http://www.emag.bg/sokoizstiskvachka-heinner-400w-0-8l-inoks-bja … ?ref=new_home_2_1

# 50
  • Мнения: 2
може би първата

# 51
  • Мнения: 255
Поръчахме я, точно първата, и преди да ни я доставят ходихме в майка ми на гости. Тя извади сокоизтисквачката от 1985г. купувана когато съм била бебе за да ми прави сокчета. Искам да ви кажа, че тази машина все още работи безотказно и направи невероятен чист сок, почти без никаква пулпа, почти прозрачен. Точно такъв сок, та дори и по-добър очаквах да прави модела на Филипс, но уви. Пристигна, направих един сок и много се разочаровах, ужасно много! Върнахме я! Повече не мисля да търся такава машина, ще взема тази на майка ми, нищо, че може да работи само с твърди плодове, пък и ние не сме засилили чак толкова да пием сокове. Взехме си една цитрус преса, която ни е напълно достатъчна на този етап Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2
ами да, добре, че сте я върнали и аз използвам една от приблизително тези години и не бих я заменила, а пък е и скъп семеен подарък; кои сокоизтисквачки са и за меки плодове? аз използвам соковарка, пак от тия години, всъщност много от по-преди това - много ми е любима.

# 53
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте! Тъкмо се бях ориентирала към Филипс и след последното мнение съм отново на началната права Rolling Eyes.
Имаме много плодове, съответно и нужда от сокоизстисквачка, но искам такава, която да прави бистър ябълков сок, а не нектар.
Моля за препоръки.
Някой да има този Мулинекс?

# 54
  • Мнения: 1 149
И аз съм в търсене,тъкмо бях избрала "филипс"и сега се разколебах  Cry

# 55
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 022
Аз пък съм доволна от моят Филипс Peace

# 56
  • Мнения: 1 194
Още един глас за Филипс.

# 57
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Дана, кой модел е това? Сокът /от ябълки най-вече ме интересува/ бистър ли излиза, или примесен с пяна като нектар? Почистването толкова лесно ли е, колкото е показано?

# 58
  • Мнения: 1 194
mari_eta, това е Philips HR1869/01 Avance 900 W (мисля, че на английската страница на Филипс е 1869/30).
Засега не съм правила само сок от ябълки, а примесен с моркови, но и аз очаквах повече пяна първоначално. В никакъв случай не е като нектар, сок си е. Пяната за мен не е неприятна, ето толкова е: http://prikachi.com/images/420/6523420T.jpg
Сега се замислих, че бях чела за някой модел че има и някаква допълнителна приставка за каната, коята филтрира пяната, но аз нямам такава.
Почистването е лесно наистина, повечето части само имат нужда от изплакване, цедката също бързо се измива. Не заема много място.

# 59
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 022
аз имам такава приставка на моята-но децата го обичат с пяна Laughing
така,че даже не я знам къде е Laughing

Общи условия

Активация на акаунт