ПЛЕВЕН - 101

  • 25 141
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 207
Ice,и аз мисля, че щом не иска, не трябва да я насилваш! Има голям шанс така да намрази храната и евентуално да стане злояда! Да не говорим, че лично аз туй нещо "попара" в бебешкия вариант-вода, сухар, масло и сиренце (колкото за аромат) и захар, хич не го уважавам! Да не говоря пък за захарта! ooooh! По-добре й прави кашички (без глутенови) или давай плод за закуска!

# 76
  • Мнения: 5 291
Горкото Косе,изобщо не й завиждам,да ги пускат по-бързо ,че е отврта там  Confused Ако я видите или чуете я поздравете от мен .
Тони,на иВайла още й няма нищо и почвам да си мисля,че няма да я хване,ама да видим.Направо е желязна Simple Smile
Бранимира,аз съм решила да ги запиша там,само да ги приемат Simple Smile Да не си видяла ако ходите на градина дали са излязли резултатите?
За 1-и юни май и ние няма да им купуваме нищо,защото сега като са навън по цял ден и с нищо не се заиграват вкъщи,а и не им остава време. Ще се отдадем на забавления Simple Smile Най-много някоя книжка може би.
А за телевизора ние сме си супер,изобщо нямаме такъв проблем,защото телевизор нямаме Simple Smile Изобщо не знаят що е то джетикс,рейнджъри или каквото и да е друго там Simple Smile Имат си само едно любимо филмче на компютъра и им го пускам вечер преди да заспят и сега съм им свалила няколко серии на франклин и отвреме навреме се заглеждат.

# 77
  • Мнения: 1 955
Митко никога не е проявил интерес към дистанционни, телефони, компютри. Ама никак не са му интерсни тези неща явно, защото винаги са му на една ръка разстояние, но не ги пипа изобщо.
Така, че не знае що е това Джетикс. Гледа какшото му пусна на ДВД-то. Основно Том и Джери, Ну Пагади, Немо, Ледена Епоха и други подобни. Гледам това което свалям да е с хубава анимация и да не са някакви герои, които не приличат на нищо  Laughing

За тортите да кажа в Максито  - "Котузов" много ми хареса - с медени блатове е.
Дивиана, ако ще си взимаш от там тортичка гледай да е на "100гр. сладки", другите са на ловешка фирма и не са хубави.

А от "Лучано" няма да повторя. Едно парче взех от произволно избрана торта - не го доизядох. Както каза Атракция - сух и твърд блат и блудкав крам.

Да ви покажа Колинко ( от колики идва  Mr. Green):

http://diksi.multiply.com/photos/album/63/Kalin#14
http://diksi.multiply.com/photos/album/63/Kalin#15
http://diksi.multiply.com/photos/album/63/Kalin#17

Чичко Тревичко ряпа да яде  Laughing

# 78
  • Мнения: 87
Ха-ха тамън за чичко тревичко се сетих. Дикси на последната снимка си го сложила върху едно бяло на цветя покривало(или там както му викате), дали си спомняш от къде си го купила?
Иначе телевизията има и силно ограмотителен ефект - мой братовчед 4-5 годишен научи английски без никви уроци и помощ от гледане на Картуннетуърк. Crazy Аня пък съм я пускала пак на същата възраст, по разни трапези да забавлява хората с около полвинчасов репертоар наизуст реклами.  Laughing

# 79
  • Мнения: 1 955
nomadka, това шалтенце  Laughing, съм го купила от магазин "Петра" - под кино "Освобождение" се намира.
Там има такива платове - харесваш си плат, даваш им размерите на спалнят и те ти го шият. Това е с две лица даже  Grinning

# 80
  • Мнения: 645
Добър ден!
Дикси,голям сладур е Калинко,мъничко мишленце Heart Eyes,дано по бързо му отминат коликите HugМарио и той имаше,давах му сутрин и вечер Саб,помагаха му,но като видеше зор го  обръщах по коремче.
Дано по скоро Косето и Хриско,да се приберат здрави в къщи!
Малка почерпка за 5-тата ни месечинка(как лети времето Crazy)
И една снимчица на порасналото ми пъпешче Mr. Green

Последна редакция: сб, 23 май 2009, 12:07 от desisladka

# 81
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, сладур е твоя Калинко и колко хубаво спинка. Изтощили са го коликите.
А за телевизията не е до ограничаване. Виктор винаги е имал свободен достъп до всички предмети у дома, но от няколко месеца е ужасен. Ако може да не спи и да изгледа всички филми по Джетикс, забележете само Джетикс и никой друг канал. Sad

# 82
  • Мнения: 22 508
Дикси, страхотен е Калин, дано коликите му бързо да свършат. )))

Ние се помотахме по сторгозия, постояхме малко в Холивуд Калина да поиграе. ))
Сега ще се захващам да правя тортата с бисквити и кисело мляко. ))))

За телевизията, Калина в един момент около година и нещо се заглеждаше по рекламите. Сега не обръща внимание на почти нищо. А, освен на котки и кучета. )))) Започва да мяука, отива до телевизора и вика пис, пис и иска да ги хваща. )))
Пускам National Geografic и там гледаме за животните. По детски филмчета също не се заглежда. Единствено на единият комп има малко Том и Джери, баща и пуска от време на време.
 

# 83
  • Мнения: 220
Какви индианки около Косето ,тя да не е отишла в окръжна ?

Аз си мислех че е в Ависа.

# 84
  • Мнения: 2 140
Натали гледа само рекламите. Като хипнотизирана е. И все гледа да докопа телефони и дистанзионни. Дала съм и един истински GSM който не работи. Не го и поглежда.
Дикси, голямо е сладурче Калинчо. И дано спрат да го мъчат коликите. Преди години ми бяха казали, че момченцата ги мъчели повече. Сина ми доста лесно и бързо ги мина, така че не знам дали има нещо вярно. но приятелка с близнаци, се оплаква че момченцето го мъчат повече.
Торта от Лучано ядох. Беше сочна, но крема ми биеше малко на вкиснато.

# 85
  • Мнения: 22 508
Ето и нещо полезно, вече е необходимо да се слага колан и на задната седалка.

http://www.bulfax.com/?q=node/625906

# 86
  • Мнения: 544
Джина, не съм виждала списъци на вратата, но не съм и търсила. В понеделник, ако има изнесени, ще погледна за Здравко и Ивайла.  Peace

# 87
  • Мнения: 3 497
Момичета, извинявайте , че се намесвам в темата ви. Може ли някой да пусне на ЛС , за да кажа на нашите мами малко повече информация за Константина и Хриси... Пишем заедно във октомври2008-а..... Притесняваме се за нея Praynig 
Благодаря ви!

# 88
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
http://dnes.dir.bg/2009/05/22/news4492745.html#sepultura
Със смесени чувства съм -  Rolling Eyes hahaha Cry

# 89
  • Мнения: 5 026
Лелеее, к'ви деца  ooooh! Зор голем са видяли ,явно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт