Пазаруване от www.asos.com - 1

  • 41 043
  • 830
  •   1
Отговори
# 15
  • В мечтите
  • Мнения: 639
айдеее и аз тук,и аз ги чакам намаленията откага им се каня  hahaha

# 16
  • Мнения: 1 545
Пу и аз в чакалнята за любимия ми надпис SALE    #Crazy

# 17
  • Мнения: X
.

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 21:39 от Анонимен

# 18
  • Мнения: 195
Има ли някой навит за обща поръчка Simple Smile

# 19
  • В мечтите
  • Мнения: 639
тя доставката не е скъпа и е според зависи пробвай с различни неща и виж  Peace

# 20
  • Мнения: 1 698
Днес са ми изпратили и двете поръчки, чаках 6 дни за едната и 4ри за другата. Обаче се чудя, може ли да се проследява пратката или не?
Чакам ги с нетърпение. Grinning

# 21
  • Мнения: 25
от мен пак един въпрос-срещу поръчкатя ми не пише нито че е в процес ,нито че е шипната а track this order.как да го разбирам все пак е пратена или не.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да се запиша, а иначе чакам да почнат намаленията в сайта.

И аз това чакам. А и да поотслабна още, че сега не се харесвам с нищо. Confused

# 23
  • Мнения: 2 132
от мен пак един въпрос-срещу поръчкатя ми не пише нито че е в процес ,нито че е шипната а track this order.как да го разбирам все пак е пратена или не.
Това значи, че са ти я пратили и може да проследиш къде е, но не знам дали за БГ може да се проследи до къде е .

# 24
  • Мнения: 1
standard delivery не може да се проследява, а за да разберете дали ви е шипната:

Order No     Order Date     Status     Date Shipped     
********    21/05/2009    Order Processing    &&&   
********    16/04/2009    Shipped    20/04/2009    

на мястото на &&& трябва да има дата Simple Smile мен ме учудва защо още не са ми е пратили тази..

# 25
  • Мнения: 33
boris4o , спокойно, ще получих мейл, че са я изпратили. Забавата е заради промените, които правят, по-точно се бавят да ти потвърдят.
Имам поръчка от 19-ти май, днес получих мейл, че е dispatched (Your ASOS order XXXXXXXX has been despatched). Проверих в сайта и са отразили, че е пратена още на 22 - просто едва днес ме уведомиха. Предполагам и при теб са подобни нещата.
Успех  Peace

# 26
  • Мнения: 0
Още някой освен мен следеше за дънките на Пепе - да кажа, че сега са налични, но аз си взех други.  Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Още някой освен мен следеше за дънките на Пепе - да кажа, че сега са налични, но аз си взех други.  Peace

И аз ги следях  Mr. Green. Явно за много кратко са били налични, тъй като сега отново не ги намирам  Sad!

# 28
  • Мнения: 595
Момичета, за колко време приблизително идват пратките? И в пощата ли идват или с куриер? Поръчах си миналата седмица едни дънки за проба на номера и не ме свърта вече  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1
Момичета, за колко време приблизително идват пратките? И в пощата ли идват или с куриер? Поръчах си миналата седмица едни дънки за проба на номера и не ме свърта вече  Mr. Green

поща Simple Smile при мен първата доставка дойде за 7 или 8 работни дни Wink

Общи условия

Активация на акаунт